Vadybininkas mba ICT ar komunalinių paslaugų valdymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Vykdomosios MBA IKT ar komunalinių paslaugų valdymas

Ieškote profesinių iššūkių ir karjeros skatinimo? Tada susipažinkite su savo MBA, informacinių ir ryšių technologijų (IKT) arba komunalinių paslaugų valdymu ir tapkite mūsų tinklo dalimi!

"Executive MBA" suteikia dalyviams analitinius, funkcinius ir tarpasmeninius įgūdžius, reikalingus sėkmei vis sudėtingesnėse ir visuotinėse IRT bei naudingos verslo ir valdymo aplinkoje.

"Executive MBA in ICT" arba "Utility Management" sudaro 15 kursinių savaičių su 30 modulių ir gali būti baigtas visą darbo dieną. Programos organizuojamos kas savaitę (nuo pirmadienio iki šeštadienio), kiekvienas blokas susideda iš dviejų modulių. Pusė klasės laiko skiriama naujų žinių įgijimui atitinkamoje dalykinėje srityje, o likęs laikas skiriamas praktiniam darbui ir atvejų studijoms (IRT ar komunalinių paslaugų vadybos).


instrukcijos kalba


Anglų kalba yra vienintelė kalba dėstoma. Todėl dalyviai iimt kursus reikia žinių apie tą kalbą.


Egzaminai


Kiekvienam iš 30 modulių seka rašytinis arba žodinis egzaminas, grindžiamas kursuose esančia medžiaga.


ECTS kreditai


Užbaigus EMBA, studentai gauna 90 ECTS kreditų, įskaitant tarptautiniu mastu pripažintą verslo administravimo magistro laipsnį IKT ar komunalinių paslaugų valdymo Friburgo universitete.

privalumai

  • Visapusiškas IRT ir paslaugų turinys

Visi kursai yra integruotas požiūris į IKT arba komunalinių paslaugų valdymą. Su mokslo dėstytojais ir verslo ekspertais užtikrinama teorinių žinių ir praktinių įgūdžių pusiausvyra.

  • Lankstus programos struktūra

Kursai yra skirti tam, kad būtų galima lygiagrečiai vykdyti profesinę veiklą ir studijas. Modulinė struktūra suteikia individualų ir lankstų studijų planą iš dalinių kursų.

  • Tarptautinė aplinkos

Iimt didelis profesorių tinklas ir pirmaujančios IKT ar komunalinių paslaugų specialistai siūlo kursų dalyviams pačius pažangiausius mokymus.

  • Tarpsektoriniai tinklai

Fakulteto nariai ir dalyviai gali sukurti kolegų tinklą. Tapę "iimt" dalimi, galite sustiprinti 3 lygmenų tinklą: studentus, dėstytojus ir institutą su iimt absolventų tinklu.

  • universitetinis laipsnis

Per pasiektą universitetinį laipsnį jūsų studijos bus pripažintos visame pasaulyje.

  • Personalo tobulinimas

Padidinus vadovavimo įgūdžius kartu su savo teorinėmis žiniomis, paskatinsite savo personalo plėtrą ir sustiprinsite savo valdymo įgūdžius.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Apie mokyklą

The international institute of management in technology IIMT affiliated to the University of Fribourg is in Switzerland and Europe a leading and dynamic Institute for continuing education and research ... Skaityti daugiau

The international institute of management in technology IIMT affiliated to the University of Fribourg is in Switzerland and Europe a leading and dynamic Institute for continuing education and research. Skaityti mažiau