Vadybininkas mba ICT ar komunalinių paslaugų valdymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Vykdomosios MBA IKT ar komunalinių paslaugų valdymas

Ieškote profesinių iššūkių ir karjeros skatinimo? Tada susipažinkite su savo MBA, informacinių ir ryšių technologijų (IKT) arba komunalinių paslaugų valdymu ir tapkite mūsų tinklo dalimi!

"Executive MBA" suteikia dalyviams analitinius, funkcinius ir tarpasmeninius įgūdžius, reikalingus sėkmei vis sudėtingesnėse ir visuotinėse IRT bei naudingos verslo ir valdymo aplinkoje.

"Executive MBA in ICT" arba "Utility Management" sudaro 15 kursinių savaičių su 30 modulių ir gali būti baigtas visą darbo dieną. Programos organizuojamos kas savaitę (nuo pirmadienio iki šeštadienio), kiekvienas blokas susideda iš dviejų modulių. Pusė klasės laiko skiriama naujų žinių įgijimui atitinkamoje dalykinėje srityje, o likęs laikas skiriamas praktiniam darbui ir atvejų studijoms (IRT ar komunalinių paslaugų vadybos).


instrukcijos kalba


Anglų kalba yra vienintelė kalba dėstoma. Todėl dalyviai iimt kursus reikia žinių apie tą kalbą.


Egzaminai


Kiekvienam iš 30 modulių seka rašytinis arba žodinis egzaminas, grindžiamas kursuose esančia medžiaga.


ECTS kreditai


Užbaigus EMBA, studentai gauna 90 ECTS kreditų, įskaitant tarptautiniu mastu pripažintą verslo administravimo magistro laipsnį IKT ar komunalinių paslaugų valdymo Friburgo universitete.

privalumai

  • Visapusiškas IRT ir paslaugų turinys

Visi kursai yra integruotas požiūris į IKT arba komunalinių paslaugų valdymą. Su mokslo dėstytojais ir verslo ekspertais užtikrinama teorinių žinių ir praktinių įgūdžių pusiausvyra.

  • Lankstus programos struktūra

Kursai yra skirti tam, kad būtų galima lygiagrečiai vykdyti profesinę veiklą ir studijas. Modulinė struktūra suteikia individualų ir lankstų studijų planą iš dalinių kursų.

  • Tarptautinė aplinkos

Iimt didelis profesorių tinklas ir pirmaujančios IKT ar komunalinių paslaugų specialistai siūlo kursų dalyviams pačius pažangiausius mokymus.

  • Tarpsektoriniai tinklai

Fakulteto nariai ir dalyviai gali sukurti kolegų tinklą. Tapę "iimt" dalimi, galite sustiprinti 3 lygmenų tinklą: studentus, dėstytojus ir institutą su iimt absolventų tinklu.

  • universitetinis laipsnis

Per pasiektą universitetinį laipsnį jūsų studijos bus pripažintos visame pasaulyje.

  • Personalo tobulinimas

Padidinus vadovavimo įgūdžius kartu su savo teorinėmis žiniomis, paskatinsite savo personalo plėtrą ir sustiprinsite savo valdymo įgūdžius.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Iimt yra pirmaujanti kompetencijos centras Informacijos ir komunikacijos technologijos (IKT) ir įrankis (elektros, dujų ir vandens) Valdymo siūlyti vadovų mokymo programas ir mokslinius tyrimus. Per s ... Skaityti daugiau

Iimt yra pirmaujanti kompetencijos centras Informacijos ir komunikacijos technologijos (IKT) ir įrankis (elektros, dujų ir vandens) Valdymo siūlyti vadovų mokymo programas ir mokslinius tyrimus. Per savo išvystyta tarptautinio tinklo partnerių ir rėmėjų iš pramonės ir akademinio pasaulio, Iimt nuolat tobulina savo kompetenciją ir laikosi puikiai ir konkurencinę padėtį nacionaliniu ir pasaulio rinkoje. Siekdama dar labiau sustiprinti savo tinklą, iimt yra susijęs su įvairių prestižinių organizacijų ir remiamas jos organai. Dalis Fribūro universitetas &nbsp Fribūro universitetas yra tik visiškai dvikalbį universitetų Europoje. Abi Fribūro ir universiteto mieste yra susitikimo vieta dviejų skirtingų kultūrų: prancūzų ir vokiečių kalbomis. Remdamasi šia kultūrinę įvairovę, 1995 m. gruodį, Fribūro universiteto įsteigtas Tarptautinis institutas valdymo technologija (iimt) bendradarbiaujant su pramone. &nbsp Institutas palaiko didžiąja dalimi pramonės finansavimą, kuris papildo finansavimo iš universitete. Todėl instituto ir jo darbo tęsinys galite būti tikri, nepažeidžiant jos akademinių nepriklausomybę. &nbsp&nbsp Iimt šiandien &nbsp Iimt yra tik akademinė institutas Europoje siūlanti vadovų mokymo programas ypatingą dėmesį skiriant IRT arba Naudingumas valdymo. Iimt apjungia naujausias teorinis valdymo koncepcijų praktinę supratimą apie tarptautinę IRT arba komunalinių paslaugų sektoriaus rezultatai, suteikiant žinių apie plačiai skirtingų kultūrų ir mentalitetų ir leistų tiksliai įvertinti sąlygas kitose rinkose. Skaityti mažiau