Vadovaujančioji mba sveikatos priežiūra

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Vadovaujančioji mba sveikatos priežiūra

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Apžvalga

Pasiruošę išbandyti sudėtingų sveikatos priežiūros paslaugų organizavimą ir valdymą, "Executive MBA Healthcare" paskyrė NHS vadovavimo akademija.

Didžiausias 21-asis pasaulyje, 2-asis Jungtinėje Karalystėje ir 1-asis atlyginimo padidėjimas po to, kai baigiasi naujausias "Economist Executive MBA", jį galima mokytis ne visą darbo dieną 2-4 metus.

Skirta tiems, kurie nori ir toliau sutelkti dėmesį į sveikatos priežiūros sektorių, tuo pat metu gaunant platų MBA išsilavinimą, ji plėtoja jūsų kompetenciją, kad sukurs vertę, pagerins organizacijos efektyvumą ir padidins jūsų gebėjimą dirbti su kitais, norint pasiekti sėkmingų pokyčių.

Kartu su "Executive MBA" programos moduliais, sveikatos priežiūros specialistai atlieka du specialiai sukurtus modulius. Modulius vadovauja mokslininkai, kurių moksliniai tyrimai daugiausia skirti sveikatos priežiūros valdymui ir kviečiami sveikatos priežiūros sektoriaus ekspertai.

Šį specialybę remia Verslo mokyklos "Sveikatos inovacijų, lyderystės ir mokymosi" centras, pagrindinis vadybos ir sveikatos priežiūros organizacijų tyrimo centras. Tai suteiks jums bendrą valdymo požiūrį į įmonės funkcijas ir tai, kaip jos gali būti integruotos į sparčiai besikeičiančią aplinką, taip pat naujausios žinios ir supratimas apie verslo įmonės veiklą ir praktinius įgūdžius, kuriuos jums reikia valdyti. juos Kurso dalyviai paprastai turi bent penkerių metų vadovavimo patirtį, o vidutinis laikas yra daugiau nei 10 metų.

Mūsų Executive MBA studentai yra iš viso pasaulio, įskaitant Afriką, Australiją, Europą ir Tolimuosius Rytus bei Jungtinę Karalystę. Studijuosite kartu su privačių, viešųjų ir pelno nesiekiančių organizacijų dalyviais, suteiksiančių daug patirties, naujų perspektyvų verslo klausimais ir išskirtinių tinklų kūrimo galimybių.

Notingemo ideali vieta ir puikios susisiekimo nuorodos leidžia valdytojams, įsikūrusiems bet kurioje Jungtinėje Karalystėje ar užsienyje, dalyvauti.

Kadangi mes vertiname, kad jums reikia planuoti savo Executive MBA kruopščiai, kad atitiktų savo darbą ir kitus įsipareigojimus, mes siūlome maksimalų lankstumą, leidžiantį jums pritaikyti savo studijas į savo gyvenimo būdą. Galite pasirinkti iš kelių pradžios taškų per metus, keisti modulių, kuriuos kiekvienais metais naudositės pagal savo įsipareigojimus, skaičių ir paskirstyti išlaidas mokėdami už kiekvieną modulį, kai tik jūs einate.

"Lankstumas pasirinkti modulius, kuriuos norėjau padaryti arba kartais juos atidėti, leido man pritaikyti savo studijas į asmeninį ir darbo gyvenimą. Kaip žmogus, turintis sudėtingą darbą, yra lankstus Notingemas, o dėstytojai ir visa komanda yra nepaprastai svarbūs. "

Adomas Brooksas, MBA

Sveikatos chirurgas ir klinikinis direktorius, Rytų Midlandas, didžioji traumų centras, Notingamo universiteto ligoninės, NHS patikėjimas

Pagrindiniai faktai

 • Paskirta NHS vadovavimo akademijos kaip NHS MBA programos dalis
 • Remiamas Sveikatos inovacijų, lyderystės ir mokymosi centro, kuris yra pagrindinis sveikatos priežiūros valdymo tyrimų centras
 • Įregistruotas 21-asis pasaulyje, 2-asis Jungtinėje Karalystėje ir 1-asis atlyginimo padidėjimas po to, kai baigiamasis bakalauro laipsnis yra paskutinis "Economist Executive MBA"
 • Dalis elito grupės EQUIS ir AMBA akredituotų verslo mokyklų
 • 6-oji JK mokslinių tyrimų galia naujausioje "Research Excellence Framework", o mokymas yra informuotas apie naujausius įvykius

Kurso informacija

Jūs atliksite pagrindinių modulių seriją, skirtą jūsų valdymo žinioms ir įgūdžiams gerinti, bei du specialistus sveikatos priežiūros modulius. Pasirinktiniai moduliai leidžia jums susikoncentruoti į konkretesnius dalykus pagal jūsų interesus ir karjeros reikalavimus.

Ši programa apima darbą su kursų nariais iš įvairių pramonės ir verslo sričių. Juo siekiama pagerinti savo sprendimų priėmimo gebėjimus ir pagaminti aukščiausios kokybės vadovus.

Moduliai paprastai siūlomi dienos metu ir vakare kiekvienais metais, turint keletą intensyvių variantų per savaitę. Paskutinis "Executive MBA Healthcare" etapas apima individualų arba grupinį sveikatos priežiūros vadybos projektą su atskira ataskaita.

Įvertinimas

Pasibaigus atitinkamam semestrui, jums bus įvertintas kursų ir / arba dviejų valandų egzamino derinys.

Moduliai

Pirmas etapas: valdymo patirties didinimas

 • Apskaita ir finansai
 • Verslo ekonomika
 • Valdymas Žmonės
 • Rinkodara
 • Operacijų valdymas
 • Strateginis valdymas

Antrasis etapas: valdymo patirties gilinimas

 • Verslumas ir kūrybingumas
 • Tvarius sprendimus ir organizacijos

Specialistas

 • Eksploatacijos ir paslaugų reorganizavimo
 • Etika, valdymas ir rizikos

Du iš:

 • Išplėstinė Strateginis valdymas: Multi-perspektyva požiūris
 • Verslo etika
 • Business Intelligence "skaitmeninės ekonomikos
 • Žaidimai ir Strategijos verslui
 • Inovacijų vadyba
 • Tarptautinis Study Tour
 • Vadovavimas ir pokyčių valdymas
 • Asmeninis tobulėjimas
 • Projektų valdymas
 • Strateginiai rinkos santykiai: rinkos santykių kūrimas, valdymas ir panaudojimas
 • Rizikos kapitalas ir privatus kapitalas

Trečioji pakopa: pasiruošimas jūsų būsimai karjerai

 • Sveikatos priežiūros valdymo projektas

Moduliai mes siūlome, yra įkvėptas mokslinių interesų mūsų darbuotojų ir, kaip rezultatas gali keistis dėl priežasčių, pavyzdžiui, mokslinių tyrimų pokyčių ar teisės aktų pakeitimų. Šis sąrašas yra tipinių modulių mes siūlome ne galutinis sąrašas pavyzdys.

Karjera

Profesinė akreditacija

Šis kursas buvo paskirtas NHS vadovavimo akademijos kaip NHS MBA programos dalis.

Karjera miestai

Mūsų MBA suteikia puikią platformą karjeros skatinimo, karjeros kaita ar verslumo veiklą. Magistrantūros tikslai apima vadybos konsultacijas, finansų ir apskaitos, žmogiškųjų išteklių, rinkodaros / pardavimo, informacinių technologijų, operacijų ir logistikos.

Įmonės ir organizacijos, kurias baigėme mūsų absolventai, yra "Accenture", "Apple", "Bosch", "Credit Suisse", "Deloitte", "Ernst & Young", "Fidelity Bank", "HSBC", "Raudonojo kryžiaus" ir "Santander Group".

Antrosios pakopos karjeros komanda

MBA studentai gauna paramą iš mūsų magistro karjeros komandos, kuri padės jums ištirti savo karjeros galimybes ir plėtoti savo ateities karjeros planus. MBA asmeninės ir profesinės raidos programa apima karjeros plėtros ir kompetencijos ugdymo veiklą, kurią papildo individualios karjeros konsultacijos ir tinklo renginiai.

Per savo akademinių studijų ir karjeros paramos pasiūlymą MBA suteikia puikią karjeros stiprinimo, karjeros ar verslo veiklos platformą.

Įdarbinimo galimybė ir vidutinis pradinis atlyginimas

82,1% magistro laipsnių iš Notingemo universiteto verslo mokyklos, kurioms buvo suteiktas užimtumo užtikrintas darbas arba tolesnis mokymasis per šešis mėnesius nuo baigimo. Vidutinis pradinis atlyginimas buvo 28 500 svarų sterlingų, o didžiausias - 50 000 svarų sterlingų. Tai atspindi aukštesnius atlyginimus, kuriuos uždirbo mūsų MBA, turintys kelerių metų profesinę patirtį prieš studijas. Dėl šios kohortos, nedelsiant po magistrantūros atlyginimo padidėjo 69%. *

* Žinomos paskirties vietos dieninių namų magistrantų 2015/16. Atlyginimai apskaičiuojami remiantis vidutiniškai tiems, kurie dirba visą darbo dieną Jungtinėje Karalystėje.

Patekimo reikalavimai

2: 1 (ar tarptautinis ekvivalentas) bet kurioje disciplinoje, kurioje yra atitinkama profesinė kvalifikacija; taip pat penkerius metus visą darbo dieną dirbančiųjų darbo patirties

Anglų kalbos reikalavimai

IELTS: 6,5 (ne mažiau kaip 6,0 iš bet kurio elemento)

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta December 31, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Registracija galima
Duration
Trukmė
2 - 4 metų
Ištęstinės
Locations
Jungtinė Karalystė - Nottingham, England
Pradžia : Registracija galima
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Registracija galima
Jungtinė Karalystė - Nottingham, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla