Vadovų MBA Amerikoje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Jūsų savaitgalis, jūsų miestas, uždirba Ivy League MBA netoli namų.


„Executive MBA Americas“ programa yra pritaikyta tam, kad patenkintų darbo specialistų, norinčių iš anksto karjerą, poreikius jų nepertraukiant. Uždirbkite MBA su klasėmis kas antrą šeštadienį ir sekmadienį vietinėje miesto prijungtoje klasėje.


Ką daro Executive MBA Americas programa skiriasi?

Jo tarptautinė klasė ir tinklas. Ryšys su klasės draugais visoje Šiaurės ir Pietų Amerikoje per tiesiogines, interaktyvias vaizdo konferencijas, kai lankotės asmeninėse klasėse su savo miesto kohortu.

Amerika yra tikrai pasaulinė programa, kuri skatins jūsų karjerą ir padidins jūsų vadovavimo potencialą. Ši MBA programa yra siūloma bendradarbiaujant su Smitho verslo mokykla Karalienės universitete. Jūs baigsite savo kursinius darbus 17 mėnesių ir uždirbsite du magistrantus: vieną iš Kornelio universiteto ir vieną iš Karalienės universiteto.


Mokymo programos ir akademikai

„Johnson“ magistro programa „Americas“ siūlo integruotą ir nuoseklią bendrąją valdymo programą, susietą su individualiais projektais ir atvejais. Kursai orientuoti į valdymo pagrindus, strateginį mąstymą, verslumą, lyderystę ir kt. Jūs taip pat užbaigsite naują rizikos ar konsultavimo projektą ir komandinį pasaulinį verslo projektą tarptautinėje vietoje.


Studentų patirtis

Kas antrą savaitgalį lankysite klasę su bendraamžiais savo vietinėje miesto salėje. Tuo pačiu metu, naudodamiesi vaizdo konferencijų technologija, jūs susieti su klasės draugais per penkias šalis - klasės mokomos gyventi iš Kornelio universiteto. Jūs bendraujate su klasiokais ir profesoriais, užduosite klausimus, užpildysite pertraukas ir dirbsite per kurso medžiagą kaip komandą.


Dėl išsamių kursinių ir tinklų kūrimo galimybių visos kohortos kartu sujungiamos trims gyvenamosioms sesijoms. Šios sesijos yra suskirstytos į Kornelio ir Karalienės universitetų miestelius.


Pradžia: 2020 m. Birželio mėn
Trukmė: 17 mėnesių
Kaina: 148 890 USD - Bendra studijų kaina ir numatomos išlaidos programos trukmei
Galutinis terminas: riedėjimas
Vieta: Pasirinkite miestus

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsur ... Skaityti daugiau

Served by one of the world’s largest business faculties at the only Ivy League university with a land-grant mission, the Cornell SC Johnson College of Business comprises three powerhouse schools unsurpassed in their integration of rigor with relevance: Skaityti mažiau