Jūsų savaitgalis, jūsų miestas, uždirba Ivy League MBA netoli namų.


„Executive MBA Americas“ programa yra pritaikyta tam, kad patenkintų darbo specialistų, norinčių iš anksto karjerą, poreikius jų nepertraukiant. Uždirbkite MBA su klasėmis kas antrą šeštadienį ir sekmadienį vietinėje miesto prijungtoje klasėje.


Ką daro Executive MBA Americas programa skiriasi?

Jo tarptautinė klasė ir tinklas. Ryšys su klasės draugais visoje Šiaurės ir Pietų Amerikoje per tiesiogines, interaktyvias vaizdo konferencijas, kai lankotės asmeninėse klasėse su savo miesto kohortu.

Amerika yra tikrai pasaulinė programa, kuri skatins jūsų karjerą ir padidins jūsų vadovavimo potencialą. Ši MBA programa yra siūloma bendradarbiaujant su Smitho verslo mokykla Karalienės universitete. Jūs baigsite savo kursinius darbus 17 mėnesių ir uždirbsite du magistrantus: vieną iš Kornelio universiteto ir vieną iš Karalienės universiteto.


Mokymo programos ir akademikai

„Johnson“ magistro programa „Americas“ siūlo integruotą ir nuoseklią bendrąją valdymo programą, susietą su individualiais projektais ir atvejais. Kursai orientuoti į valdymo pagrindus, strateginį mąstymą, verslumą, lyderystę ir kt. Jūs taip pat užbaigsite naują rizikos ar konsultavimo projektą ir komandinį pasaulinį verslo projektą tarptautinėje vietoje.


Studentų patirtis

Kas antrą savaitgalį lankysite klasę su bendraamžiais savo vietinėje miesto salėje. Tuo pačiu metu, naudodamiesi vaizdo konferencijų technologija, jūs susieti su klasės draugais per penkias šalis - klasės mokomos gyventi iš Kornelio universiteto. Jūs bendraujate su klasiokais ir profesoriais, užduosite klausimus, užpildysite pertraukas ir dirbsite per kurso medžiagą kaip komandą.


Dėl išsamių kursinių ir tinklų kūrimo galimybių visos kohortos kartu sujungiamos trims gyvenamosioms sesijoms. Šios sesijos yra suskirstytos į Kornelio ir Karalienės universitetų miestelius.


Pradžia: 2020 m. Birželio mėn
Trukmė: 17 mėnesių
Kaina: 148 890 USD - Bendra studijų kaina ir numatomos išlaidos programos trukmei
Galutinis terminas: riedėjimas
Vieta: Pasirinkite miestus

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Cornell SC Johnson College of Business, Cornell University »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 16, 2019
Šis kursas yra Internetinės, Campus based
Start Date
Birželis 2020
Duration
17 mėnesių
Ištęstinės
Price
148,890 USD
Bendra studijų suma ir numatomos programos trukmės išlaidos
Deadline
Susisiekti su mokykla
Deadline: Rolling
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Birželis 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Deadline: Rolling

Birželis 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Deadline: Rolling
End Date