Siekiama spręsti šiuos uždavinius, UVic Savaitgalis MBA yra mokymosi patirtį, kaip niekas kitas. Čia jūs išmoksite kritinių įgūdžių, kad vadovai turi susidoroti su sudėtingame pasaulyje, per savaitgalį formatu, kuris leidžia jums toliau dirbti, o jūs imtis programą.

UVic Savaitgalis MBA prasideda vienos savaitės įvadinis modulis, kuriame jūs glaudžiai bendradarbiauti su savo kohortos, apmąstyti savo vadovavimo stilių ir pradėti ristis su verslo sprendimų BC ir pasaulio sudėtingumo. Kadangi programa atskleidžia, jums bus supažindinami su pagrindinių funkcijų veiklą per Fondas kursai, išmokti juos taikyti įvairiose aplinkose kontekste kursus ir galvoti ne tik apie ribų integruotos kursus.

Klasės vyks per savaitgalį, maždaug kartą per keturias savaites, 24 mėnesių. Tarp klasės savaitgaliais, jums dirbti su savo komanda ant kursinį darbą ir taikomųjų projektų internetu ar asmeniškai. Tarptautinė taikomosios Projektų nuves jus į užsienį už vienos savaitės pakrovimas, kur Jūs galėsite atlikti on-the-žemės mokslinius tyrimus tarptautinės konsultavimo projektą. Jūs baigti programą su vienu savaičių capstone modulio ir integruotos projektą.

Įtraukiant giliai su realaus pasaulio, vietos klausimus, kurie globalias pasekmes, jums bus sukurti įgūdžius suprasti šiandienos problemas ir stovėti prieš rytojaus iššūkius. UVic Savaitgalis MBA padeda jums pereiti į kitą lygį ir už jos ribų.

Programos funkcijos:

  • Savaitgalis formatas skirtas jūsų gyvenime
  • Klientų pagrindu pagrįstas realaus pasaulio problemų sprendimo Applied projektai
  • Mažos klasės dydis ir komandos pagrindu kohortos mokymosi
  • Vykdomosios Mentorystė programa, kuri sujungs jus su patyrusiais verslo lyderių
  • Klientų pagrindu konsultavimo projektus, įskaitant vienos savaitės International Consulting projekto Azijoje ar Lotynų Amerikoje

Susisiekti su mumis užpildydami informacijos prašymo formą.

Programa mokoma:
English (Canada)

Peržiūrėti 1 daugiau kursų Peter B. Gustavson School of Business at the University of Victoria »

Šis kursas yra Campus based
Duration
24 mėnesių
Ištęstinės
Deadline
Susisiekti su mokykla
Application deadline for international applicants: April 30
Pagal vietas
Pagal datą
End Date
Rgs. 15, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Application deadline for international applicants: April 30
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Application deadline for international applicants: April 30
End Date
Rgs. 15, 2019