UCT GSB MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

GSB MBA, vykdanti specializuotą vadovų valdymą (EMBA), yra taikomoji mokymosi patirtis vadovams ir vadovams, kurie padės jums vystyti savo vykdomąjį vaidmenį, kad jis būtų labiau įgyvendinamas ir tikslingas. Programa sukurs jūsų buvimą, konceptualius gebėjimus, praktinę išmintį ir apdairumą, kad galėtumėte nustatyti prioritetus sudėtingose ​​situacijose ir efektyviai.

Verslo pasaulis siūlo iššūkius, susijusius su dideliais vartotojų elgesio kintamaisiais, tendencijomis, reguliavimo neapibrėžtumu, konkurencijos perkėlimu ir naujomis technologijomis. Norėdami apšviesti įžvalgus veiksmus, turite sukurti objektyvą, kuris padės jums sutelkti dėmesį į svarbius kintamuosius. EMBA naudojasi sisteminio mąstymo, dizaino mąstymo ir integruoto mąstymo pertvarkymo mokymosi procese, kuris suteikia studentams galimybę kurti naujus objektyvus.

EMBA GSB siūloma moduliniu formatu per dvejus metus. Mokymo programa apima penkis kontaktinius modulius, plius disertaciją. Interaktyvus programos pobūdis reikalauja, kad jūs turėtumėte dalyvauti visuose kontakto moduliuose ir prisidėti prie kolektyvinės patirties.

EMBA investicijų grąža:

  • Plėtoti kompetenciją ir meistriškumą per visą savo valdymo patirtį
  • Susipažinkite su nepakankamo valdymo patirtimi sudėtingame pasaulyje
  • Išskirkite žinias ir teorijas, kad apimtumėte jaučiamą valdymo patirtį
  • Tapk autentiškesniu, kaip jūs užsiimate savimi, savo komanda ir pasauliu
  • Rasti naujo tikslo ir įvykdymo savo vaidmenyje ir sukurti didesnę atsparumą darbo vietoje
  • Suprasti sėkmingo verslo modelio naujovių poreikį ir sugebėjimą juos įgyvendinti
  • Plėtoti gebėjimus integruoti įvairias perspektyvas ir strategijas, kad būtų kuriamos labiau integruotos ir tvarios organizacijos
  • Prisijunkite prie galingų savo bendraamžių tinklo

UCT GSB MBA

EMBA mokymo programa susideda iš penkių kontaktinių modulių, plius disertacija. Interaktyvus programos pobūdis reikalauja, kad jūs turėtumėte dalyvauti visuose kontakto moduliuose ir prisidėti prie kolektyvinės patirties.

1 modulis. Sisteminė vykdoma praktika

Šis pirmasis modulis leis jums pradėti kurti koncepcinį sisteminio valdymo praktikos pagrindą, kurį toliau plėtos visi kiti moduliai. Mokymosi procesai ir projektai skirti supažindinti ir įdiegti sisteminę praktiką savo valdymo praktikoje.

2 modulis: akcininkų vertės valdymas

Šiame modulyje jūs išnagrinėsite būsimos vertės kūrimo galimybes. Modulis integruoja pagrindines ekonomikos, finansų, globalizacijos ir verslumo sąvokas į strateginę sistemą. Ji vadovauja strateginio ketinimų nustatymui ir nustato bei organizuoja veiklą, išteklius, pajėgumus, struktūras ir procesus, reikalingus šiam tikslui įgyvendinti.

3 modulis. Kliento vertės valdymas

Šis modulis, orientuotas į veiksmus, padės išsamiai suprasti, kaip sukurta vidinė ir išorinė klientų vertė kokybės, kainos, apimties ir laiko atžvilgiu. Kursas skirtas kurti кибернетический концептуальный operacijų modelis ir pritaikyti jį prie organizacijos vertės grandinės ir jos skirtingų funkcijų.

4 modulis: socialinės vertės valdymas

Šiame modulyje jūs išplėsite savo dėmesį, kad atsižvelgtumėte į platesnį socialinį ir ekonominį kontekstą, kuriame veikia verslo ir kitos institucijos. Ji skirta suprasti, kad organizacija yra tik tokia perspektyvi kaip socialinė ir ekonominė sistema, kurios dalis ji yra.

5 modulis. Tvarių verslo modelių kūrimas

Modulio pagrindinis dėmesys bus skiriamas tam, kad galėtumėte sukurti naują strateginio valdymo ir lyderystės būdą. Leidžiant jums susipažinti su konkrečia patirtimi pasinaudojant atitinkamomis teorinėmis koncepcijomis, taip pat bandydami įvairius euristikos ir minties eksperimentus, pradėsite eksperimentuoti įvairiais būdais, kurie atveria naują kompetenciją, judrumą ir atsparumą darbo vietoje. .

6 modulis: disertacija

Disertacija pažymi paskutinį jūsų EMBA etapą. Jums reikės parašyti 25 000 žodžių tyrimų ataskaitą apie svarbią jūsų organizacijos ar konteksto temą, kuri parodys jūsų supratimą apie tyrimo procesą ir jūsų gebėjimą jį taikyti.

Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 2018

Apie mokyklą

The University of Cape Town Graduate School of Business (GSB) is internationally renowned as one of a handful of business schools in Africa with the prestigious triple-crown accreditation with endorse ... Skaityti daugiau

The University of Cape Town Graduate School of Business (GSB) is internationally renowned as one of a handful of business schools in Africa with the prestigious triple-crown accreditation with endorsements from EQUIS (the European Foundation for Management Development), AACSB (The Association to Advance Collegiate Schools of Business), and AMBA (The Association of MBAs). Skaityti mažiau