GSB MBA programa yra sukurta siekiant tobulinti savo profesines žinias, paskatinti jūsų vaizduotę ir suteikti jums įgūdžių ir pasitikėjimo, kurio reikia norint realizuoti savo ambicijas. Jūs išmokysite pamatyti pasaulį, kas tai yra ir ką ji gali tapti, ir sužinoti, kaip galite paversti paprastus įkvėpimus į prasmingus verslo sprendimus.

Programa taip pat suteiks jums tvirtą pagrindą tarptautiniame versle, daugiausia dėmesio skiriant besiformuojančioms rinkoms. Besivystančiose rinkose susiduriama su dideliu neapibrėžtumu, sudėtingumu ir dažnai per dideliu nelygybe. Toks pasaulis turi naujų idėjų ir sprendimų, o mes sutelkiame dėmesį į tai, kaip ugdyti mokymą ir mokslinius tyrimus, kurie atitinka šį poreikį.

MBA GSB siūloma kaip vienerių metų trukmės kursas arba dvejų metų modulinė forma, skirta delegatų, kurie negali mokytis visą darbo dieną. Abi programos suskirstytos į 16 privalomų pagrindinių mokymo programų, skirtų valdymo pagrindams.

Tada studentai gali pritaikyti savo studijas pasirinkdami papildomus kursus iš 19 pasirenkamųjų dalykų.

Mūsų pagrindiniai mokymosi tikslai:

 1. Parodykite būtinas vadybines žinias, įrankius ir technologijas, kad būtumėte veiksmingas ir veiksmingas valdytojas.
 2. Parodo asmenines vadovavimo kompetencijas, atspindinčias vertybes grindžiamus sprendimus ir gali būti pritaikytos kontekstui, kuriame veikiate.
 3. Gebėti pritaikyti savo vadovavimo ir vadovavimo įgūdžius ir pritaikyti juos įvairiose nacionalinėse ir tarptautinėse aplinkose, gerai suprasdami tvaraus vystymosi problemas.
 4. Parodyti verslumo kompetencijas, pagrįstas inovacijomis ir kūrybiškumu.
 5. Turi pedagoginius kritinio mąstymo įgūdžius, problemų sprendimą, duomenų rinkimą ir analizę bei veiksmingą rašytinį bendravimą.

UCT GSB MBA

MBA mokymo programą sudaro 16 pagrindinių kursų. Jie skirti planuoti kontekstinę aplinką, kurioje veikia įmonės, suteikiant studentams tvirtą supratimą apie vadovavimo pagrindus, sustiprinti jų verslumą ir pasiūlyti integruotos praktikos galimybes. Kursų dizainai atnaujinami ir pritaikomi kiekvienais metais, todėl temos, išvardytos kiekvienam kursui, gali būti laikomos gairėmis, kurias studentai gali tikėtis įtraukti į kiekvieną kursą.

1. Organizacijos, lyderystė ir vertybės

Šis kursas siekia supažindinti studentus su lyderystės teorijomis, organizaciniu vadovavimu ir daugybės vadovavimo bei valdymo situacijų sudėtingumu bei suprasti pagrindinius procesus. Kursas kviečia studentus ugdyti kritinį požiūrį į lyderystės teorijas ir praktiką. Juo siekiama visapusiškai suprasti organizacijų, žmonių ir lyderystės santykius.

2. Įrodymais pagrįsta praktika

Šio kurso tikslas yra mokiniams tobulinti gebėjimus integruoti įžvalgus ir gerai informuotą požiūrį į esamus įrodymus ir jų valdymo sprendimų priėmimo procesų tyrimus.

3. Rinkos naujosiose šalyse

Kursas apima išsamią rinkų analizę iš įvairių perspektyvų, daugiausia dėmesio skiriant tai, kaip jie skiriasi besivystančiose ir besivystančiose šalyse.

4. Verslas, Vyriausybė ir visuomenė

Šio kurso metu studentai bus susipažinę su įvairiomis ekonominėmis, socialinėmis, aplinkosauginėmis ir politinėmis tendencijomis ir įvykiais, kurie gali tiesiogiai arba netiesiogiai paveikti verslo strategiją ir veiklą besiformuojančios rinkos ekonomikoje, pavyzdžiui, Pietų Afrikoje. Jiems taip pat reikės apsvarstyti vaidmenį ir kai kuriuos dabartinės verslo bendruomenės atsakymus į šias tendencijas.

5. Lyderystė ir asmeninis tobulėjimas

Kursas skirtas asmeniniam apmąstymui ir supratimui apie procesus ir sąvokas, būtinas sėkmingai užbaigti MBA, taip pat suteikti platformą būsimam darbui ir asmeninei sėkmei.

6. Ekonomika verslui

Ekonomika yra verslo aplinka. Taigi, kurso tikslas yra apibūdinti pagrindinius ekonomikos principus, kurie bus naudingi studentams jų darbiniame gyvenime. Šis kursas yra mikro ir makroekonomikos principų kursas.

7. Apskaita

Apskaita pagrįsta MBZ studentų įtraukimu į apskaitos kalbą ir studentams suteikiant galimybę skaityti, aiškinti ir suprasti finansines ataskaitas.

8. Organizacinė elgsena ir žmonių valdymas

OBPM kursas suteiks bendrą organizacinį požiūrį į žmonių valdymo strategijas ir apima tris pagrindines temas:

 • Asmuo organizacijoje
 • Aukštos kokybės darbo praktika
 • Vadovavimas žmonėms ir jų valdymas

9. Operacijų valdymas

Šio kurso tikslas - suteikti studentams galimybę apibūdinti ir analizuoti veiksmus bei suprasti pagrindines operacijų sprendimų sritis, susijusias su procesais, pajėgumais, inventoriumi, darbo jėga, kokybe ir matavimais.

10. Finansai

MBA finansų kursas orientuojasi tiek į teoriją, tiek į praktiką įmonių ir investuotojų lygiu. Šis kursas leis studentams suprasti praktinius finansų aspektus.

11. Rinkodara

Šis kursas suteikia studentams apžvalgos rinkodaros funkciją ir yra skirtas suteikti studentams pasitikėjimą savo gebėjimu taikyti marketingo teoriją verslo praktikoje.

12. Socialinė inovacija Verslumas

Šis kursas siūlo MBA studentams įvadas į sparčiai kylančią socialinių inovacijų sritį. Nors socialinių inovacijų požiūriu yra daugybė naujų perspektyvų, dažniausiai socialinės inovacijos gali būti suprantamos kaip tyčinis, teigiamas, kūrybiškas sisteminių socialinių ir ekologinių modelių perėjimas.

13. Strategija

Kurso tikslas - supažindinti studentus su pagrindiniais strateginio valdymo principais ir koncepcijos. Tai padeda plėtoti strateginio mąstymo ir analizės įgūdžius. Studentai mokosi apie verslo strategiją ir įmonės strategijos formulavimą, susijusį su makroekonomikos industrija ir konkurenciniais veiksniais, su kuriais susiduria organizacija, taip pat vaidmenį, kokį tikslą, išteklius ir pajėgumus vaidina strategijos formavimas ir veiksmai. Svarbus tikslas yra tas, kad studentas vystosi griežtai ir pasitiki savo sugebėjimu mąstyti ir dirbti strateginiame kontekste.

14. Socialinių inovacijų laboratorija

Šis kursas pabrėžia praktinį socialinių inovacijų koncepcijų pritaikymą realaus pasaulio kontekstuose. Ji yra sukurta kaip laboratorija, kuri remiasi konceptualia medžiaga, pateikta Socialinių inovacijų verslumo pagrindų kursu.

15. Verslo modelio inovacijų laboratorija

Verslo modelio inovacijų laboratorija suteiks studentams galimybę kritiškai išnagrinėti integruotą ir sisteminį mąstymą, verslo modelius ir inovacijas. Atsižvelgiant į platesnę GSB viziją, šis kursas naudoja besiformuojančios rinkos kontekstą kaip fone, per kurį galima ištirti intriguojančias inovacijų tendencijas, reaguojančias į labai nepastovią, neaiškią, tačiau perspektyvią ekonomiką, pvz., Pietų Afriką.

16. Tyrimo metodai ir tyrimo ataskaita

Šis kursas yra pristatytas dviem dalimis. Pirmoji dalis padės parengti studentus MBA mokslinių tyrimų projektui, mokant juos parengti pagrįstą, empiriškai griežtą argumentą ir kaip priimti sprendimus remiantis esamais įrodymais ir tyrimais. Antroje kurso dalyje mokiniai imsis tai, ką jie išmoko, ir taiko tai, norėdami parašyti savo tyrimo temą.

Priėmimo sąlygos

GSB MBA programa yra skirta talentingiems ir brandžiams suaugusiems, turintiems akademinių gebėjimų ir verslo patirties, ir kurie yra labai motyvuoti siekti sėkmės. Studentai yra atrinkti, inter alia, dėl jų gebėjimų asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui. GSB naudoja keletą kriterijų pasirinkdami kandidatus.

Kad būtų atsižvelgta į GSB MBA kandidatų reikia:

 • Būkite 25 metų ar vyresni
 • Turite bent trejų metų darbo patirtį.
 • Būkite laisvai anglu kalba. Pareiškėjai, kurių gimtoji kalba nėra anglų kalba, turės pateikti TOEFL pažymėjimą, kad būtų galima patikrinti anglų kalbos sklandumą.
 • Baigę bakalauro laipsnį arba magistro diplomą ar giminingą bakalauro laipsnį lygiu 8 lygiu per atitinkamą darbo patirtį. Kandidatai, neatitinkantys laipsniško reikalavimo, gali būti taikomi išankstinio mokymosi pripažinimo (RPL) maršruto ir pateikia "Portfolio of Learning" (POL) vertinimo formą.
 • Visi pareiškėjai privalo parašyti magistro valdymo priėmimo testą (GMAT) ir gauti priimtiną GMAT balą. GMAT įvertinimas 550 paprastai bus reikalaujama. GSB siūlo penkių dienų GMAT pasirengimo kursą, kuris padėtų studentams pasiruošti GMAT.

Be pirmiau minėtų kriterijų GSB naudoja keletą kitų rodiklių, įskaitant esė apie gyvenimo patirtį, tikslus, požiūrį ir vertybes, dviejų teisėjų vertinimus, taip pat informaciją apie darbo, švietimo ir neakivaizdines veiklos rūšis.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų University of Cape Town Graduate School of Business »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Vas. 2020
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date