Tvarių Inovacijų MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

„Princeton Review“ įvertinęs žaliąjį „MBA“ reitingą Nr. 1, Vermonto universiteto vienerių metų tvarių inovacijų MBA buvo sukurtas nuo pat žemės paviršiaus siekiant iššūkio tradiciniam MBA. Mes įdarbinome keletą didžiausių šios srities lyderių, kurie suprojektuotų ir formuotų savo programą.

Rezultatas? Mes iš esmės išradome verslo išsilavinimą ir magistro laipsnį, kad tiesiogiai spręstume pagrindinius iššūkius, su kuriais susiduriame - aplinką, etiką, skurdą ir nelygybę - per verslo ir verslumo objektyvą. Vos per dvylika mėnesių jūs gaunate akredituotą MBA laipsnį, į kurį įeina ne tik pagrindinis MBA įrankių rinkinys, bet ir žinios, įgūdžiai ir galimybės pertvarkyti šiandienos verslą ir sukurti rytdieną tikrai įtraukiančias ir tvarias įmones.

Kodėl Tvarių Inovacijų MBA?

Tvarios inovacijos MBA programos Vermonto universitete misija yra paruošti ir mokyti asmenis kurti pelningo ir tvaraus verslo galimybes pasaulyje, kuriame vyksta pertvarkymai. Tvarių inovacijų MBA tikslas - ugdyti naujos kartos lyderius, kurie kurs, ardys, diegs naujoves ir iš naujo sukurs tvarų verslą ir įmones pasaulyje, kur to reikalauja.

Kaip Tvarių inovacijų MBA programos studentas, jums bus naudinga:

Pagreitinta vienerių metų programa

Skirta suteikti jums visą MBA įrankių rinkinį per 12 mėnesių, kad galėtumėte vėl susikurti įtaką.

Vermonto verslumo dvasia

Pasimokykite iš tvarių, novatoriškų įmonių, įskaitant Beną, meistriškumo klasės lyderių ir užmegzkite ryšius su jais

Pasaulinė ekspozicija ir praktinė patirtis

Darykite prasmingą ir didelę įtaką turinčius pasaulinius partnerius, atsakingus už tvarų verslą.

Pažangiausias mąstymas ir praktika

Bendradarbiausite su pagrindiniais mąstytojais ir vykdytojais tvarių įmonių srityje, tiek čia, Vermonte, tiek iš viso pasaulio per mūsų „Changemaker“ tinklą.

Daugiadisciplininis požiūris

Mes sukūrėme unikalią mokymo programą, kurią pristatė fakultetai iš mūsų Verslo mokyklos, taip pat Bendruomenės plėtros ir taikomosios ekonomikos katedros, nacionaliniu mastu įvertintos Rubensteino gamtos išteklių mokyklos, Gundo aplinkos instituto, UVM naujovių ir Vermonto teisės mokyklos.

Tvarių inovacijų MBA mokymo programa

Mokymasis klasėje yra kritinis ir Tvariųjų inovacijų MBA programa yra unikali savo dizainu ir dėmesiu. Tačiau realiojo gyvenimo aplinka ir patirtis taip pat yra labai svarbūs ugdant asmeninę perspektyvą ir įgūdžius, kurių reikia norint būti veiksmingam ir tvariam verslininkui. Taigi, „Tvarių inovacijų MBA“ apima keletą elementų, suteikiančių praktinės patirties ir ryšių.

Moduliai ir kursai

Programą sudaro 4 moduliai, po 8 savaites. Kiekvienas modulis yra sudarytas iš trumpų, intensyvių kursų. Kursų skaičius modulyje skiriasi. Kiekvienos grupės mokiniai mokosi ir auga kartu kaip darni grupė ir formuoja visą gyvenimą trunkančius profesinius ir asmeninius ryšius.

Kiekviename kurse nagrinėjami tvarumo klausimai. Verslo atvejai yra dalijami keliuose kursuose, o šie verslo atvejai sutelkiami į tai, kaip tam tikros korporacijos kuria įtraukesnę, atsparesnę ir tvarią ekonomiką. Mokymo programoje bus nuodugniai aptarta, kaip globalūs iššūkiai, susiję su tvarumu, žiūrint iš verslo objektyvo, gali padėti nustatyti vadybos strategijas ir praktiką, kad būtų pasiektas tvarus ekonomikos augimas ir kartu didinama akcininkų vertė.

Tvarus finansavimas ir poveikis investuojant

Finansinis sektorius pertvarkomas dėl pasyvaus investavimo, reguliavimo reformų ir technologinių naujovių. Šios jėgos sumažina galimybes daugelyje tradicinių karjeros būdų neseniai baigusiems absolventus domėtis investicijų analize ir portfelio valdymu. Tuo pačiu metu aplinkosaugos, socialinis valdymas (ESG) ir „Investicijos į poveikį“ vis labiau traukiasi, nes finansų įstaigos ir turto valdytojai reaguoja į didėjantį investicinių priemonių, turinčių teigiamą socialinį poveikį, paklausą. Nors didžiosios finansų ir investicinės bendrovės plėtoja savo galimybes siūlyti investicijas ir portfelio strategijas, kurios atitiktų ir finansinius, ir socialinius tikslus, praktikų, gerai suprantančių ir finansus, ir tvarumo (poveikio) kriterijus, skaičius yra ribotas. Tvarus finansavimas ir investavimas į poveikį (SFII) padės patenkinti šį poreikį gaminant absolventus, pasirengusius kurti ir valdyti investicijas ir portfelius, tenkinančius ir finansinius, ir socialinius tikslus.

SFII yra skirtas tiems, kurie turi finansų srities žinių ir nori įgyti patirties investuojant į ESG poveikį, tuo pat metu uždirbdami Tvarių inovacijų MBA. Tikimasi, kad kandidatai į šią trasą pirmiausia atitiks priėmimo į Tvariųjų inovacijų MBA programą reikalavimus ir turėtų turėti žinių apie finansus, įgytus įgijus finansų magistro laipsnį, baigti (arba beveik baigti) CFA procesą, arba turėti didelę profesinę patirtį.127956_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpg Priekinis kelias / Unsplash

Tvarių inovacijų MBA mokymo programa

Pasirengimas vasarai (savarankiškas, online)

Tvarių įmonių finansinė apskaita

1 modulis: Valdymo pagrindai

Tvaraus pasaulio verslo strategija - tvari prekės ženklo rinkodara - novatorių finansavimas I - pasauliniai iššūkiai - verslo ekonomika - darnus inovacijų komandinis darbas - verslus šeimos verslas - lyderystės seminaras

2 modulis: Tvarios įmonės kūrimas

Pirmavimas tvarių inovacijų srityje - verslaus verslo modelio kūrimas - nuo ĮSA iki tvarios bendros vertės kūrimo - sprendimų priėmimas netikrumo sąlygomis - inovacijų finansai II - tvarumo priemonių rinkinys I - lyderystės seminaras

Praktikos planavimas

Pradinis įrėminimas, projektų idėjų / galimybių sąrašas

3 modulis: tvarios įmonės augimas

Tvari veikla ir ekologiškos tiekimo grandinės - Verslo tvarumas ir viešoji politika - Tvarios įmonės finansavimas - Tvarios įmonės apskaita - Tvarių įmonių duomenų analizė - Tvarių pokyčių skatinimas I - Lyderystės seminaras

4 modulis: Dėmesys tvarumui

Tvarių pokyčių skatinimas II - Tvarumo sistemų įrankiai - Naujovių diegimas iš piramidės pagrindo - Inovacijų strategija: nuo idėjos iki rinkos - Tvarios energijos technologijos ir politika - Tvarumo priemonių rinkinys II - Lyderystės seminaras

Praktika: Darnus verslumas

„Practicum Pitch“, vasaros projektas,

Priėmimo procesas

Ar esate patenkintas tik „įprastu verslu“ ar norėtumėte panaudoti verslo ir rinkų galią pakeisti pasaulį?

Mes ieškome tokių žmonių kaip jūs - žlugdytojai, novatoriai ir verslininkai, kurie yra įžvalgūs. Lyderiai, kurie mąsto kitaip ir ieško geresnio būdo verslui, ir yra pasirengę pradėti mokytis verslo, kuris paruoš juos gyventi kitaip, vadovauti kitaip ir gauti pelną. Duok mums metus. Kartu mes išradinėsime savo verslo būdą.

Tvarių inovacijų MBA programa yra intensyvus vienerių metų spartesnis laipsnis, pradedant rugpjūčio pabaigoje. Programa taikoma nuolat, sprendimų priėmimo terminai yra žemiau. Atminkite, kad kai kurių stipendijų skyrimo terminas yra skirtingas.

Ankstyvasis judėjimas Sausio 15 d
Reguliarus priėmimas Balandžio 15 d
Galutinis priėmimas Birželio 15 d

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Since 1791, the University of Vermont has worked to move humankind forward. Today, UVM is a Public Ivy and top research university of a perfect size, large enough to offer a breadth of ideas, resource ... Skaityti daugiau

Since 1791, the University of Vermont has worked to move humankind forward. Today, UVM is a Public Ivy and top research university of a perfect size, large enough to offer a breadth of ideas, resources, and opportunities, yet small enough to enable close faculty-student mentorship across all levels of study, from bachelors to M.D. programs. Skaityti mažiau

Akreditacijos

AACSB Accredited