Tarptautinis verslo administravimo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

ZIBS yra globali ir į naujoves orientuota verslo mokykla, besinaudojanti ir palaikanti Kinijos plečiamą vaidmenį naujojoje pasaulio ekonomikoje. ZIBS ugdo aukščiausio lygio vadovus ir būsimus verslo lyderius, turinčius tarpdisciplininę perspektyvą, ugdydama įvairių kultūrų verslo įgūdžius, kad galėtų klestėti nuolat besikeičiančioje pasaulio ekonomikoje.

Mūsų tarptautinė MBA programa yra skirta tobulėti lyderiams, galintiems įsivaizduoti ir įgyvendinti originalias verslo koncepcijas. Įvairių sričių mokslininkams ir studentams naudinga mokymosi bendradarbiaujant aplinka, pasaulinio lygio moksliniai tyrimai ir akademinė teorija, integruota su verslo praktika.

Verslo palaikymas

Zhejiang University International Business School mielai bendradarbiauja su pirmaujančia pasauline technologijų įmone „Ant Financial“, kurios būstinė yra Hangdžou, Zhejiang provincijoje.

Būdamas strateginiu ZIBS „iMBA“ programos rėmėju, „Ant Financial“ suteikia galimybę naudotis patirtimi ir įmonių vadovais, kurie padeda užtikrinti programos atitikimą verslo bendruomenės poreikiams ir unikalias įžvalgas apie technologijos pokyčius, keičiantį mūsų verslo pobūdį. globaliai. Pagal šią partnerystę studentai, įstoję į dieninį „iMBA“ formatą, taip pat turi galimybę įsitraukti į profesionalų projektą kaip oficialią programos dalį, gilindami savo profesinę patirtį.

134961_pic5.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134961_pic5.jpg" />

Programos struktūra

„ZIBS“ įmonėje ugdome vyresnius vadovus ir būsimus lyderius, turinčius visuotinę viziją, socialinę atsakomybę ir novatorišką verslumą. Programa užtikrina, kad studentai įgyja tvirtas pagrindų teorijas, veiksmingą vadovavimą, tarpdisciplininę viziją ir tarpkultūrinius verslo įgūdžius, kurie paruošia juos vis sudėtingesnės verslo aplinkos iššūkiams.

„IMBA“ programa siūloma dviem skirtingais formatais:

Formatas Kalba Trukmė Bendrovės patirtis Vieta Laikas
Neakivaizdinės studijos (kinų ir užsienio studentams) Daugiausia anglų kalba, papildyta dviem kalbomis 2,5 metų Individualūs profesiniai projektai Hainingo tarptautinis miestelis su plėtra į Šanchajų ir Hangdžou Du kartus per mėnesį savaitgaliais (penktadienį – sekmadienį)
Dieninės (tik tarptautiniams studentams) Anglų 2 metai Bendrovės patirtis baigus programą. Hainingo tarptautinis miestelis su plėtra į Šanchajų ir Hangdžou Intensyvūs moduliai kiekvieną savaitę

„IMBA“ programos absolventai įgis Zhejiang universiteto verslo administravimo magistro diplomą.

Programos apžvalga

Pasirinktą kursų seriją, kurią pasirinko ir patikrino ZIBS, galima lankyti internete. Oficialų mokymo planą papildo kviestinės paskaitos ir internetiniai seminarai, kurie suteikia papildomos informacijos apie dabartines verslo tendencijas ir geriausią praktiką. Tiek ne visą darbo dieną, tiek visą darbo dieną, mokymo programą sudaro trys pagrindiniai kurso elementai: būtini kursiniai darbai, pagrindiniai dalykai ir pasirenkamieji dalykai.

134965_pic4.pngZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134965_pic4.png" />

Programos akcentai

Tarpvalstybinis švietimas

Bendradarbiaudama su aukščiausiais universitetais už Kinijos ribų, programa suteikia pasaulinių galimybių klasėje ir suteikia studentams galimybę dalyvauti trumpuose kursuose ar paskaitose užsienyje, kad būtų galima tobulinti gebėjimą analizuoti verslo problemas ir iššūkius iš tarptautinės perspektyvos.

Tarptautinis fakultetas

Bendradarbiaudamas su bendraamžių universitetais visame pasaulyje, ZIBS sukviečia žymiausius pasaulio profesorius, mokslininkus ir pramonės ekspertus į klasę sukurti tikrai tarptautinį fakultetą, kuriame susimaišo teorija ir praktika.

Firminės jungtys

Siekiant užtikrinti, kad „iMBA“ kursiniai kursai atitiktų iššūkius, su kuriais susiduriama šiandieninėje vis sudėtingesnėje verslo aplinkoje, parama įmonėms suteikia praktinių mainų galimybes su savo srities profesionalais ir ekspertais. Partnerystė su „Ant Financial“ suteikia ZIBS ir jos studentams galimybę giliai susipažinti su dabartine praktika. Be to, universiteto atstovai dažnai kviečiami į universiteto miestelį diskusijoms ir mainams.

Tarptautinė studentų aplinka

„IMBA“ programa suteikia unikalią aplinką, kad studentai galėtų mokytis vieni iš kitų. Vykdydami veiklą klasėje ir po pamokų, studentai turės galimybę plėtoti tarpkultūrinio bendravimo įgūdžius, užmegzti savo tarptautinius ryšius ir ištirti galimas bendradarbiavimo galimybes. Tarptautinis universitetinis miestelis yra idealus pasaulinio ryšio nustatymas.

Patirtis įmonėje

Programa aktyviai skatina praktinį bendradarbiavimą su geriausiomis vietinėmis ir tarptautinėmis firmomis. Tai skatina studentus plėsti savo profesines galimybes ir pritaikyti savo MBA žinias realiose, praktinėse situacijose.

Kalbos kursai (ne gimtoji kalba)

Ne visą darbo dieną dirbantis „iMBA“ formatas suteikia galimybę mokytis anglų kalba ir padėti studentams geriau įsisavinti programos turinį, pareikšti savo idėjas ir keistis nuomonėmis anglų kalba bei visapusiškai išnaudoti tarptautinių dvikalbių mokymo kursų pranašumus. Visas laikas dirbantis „iMBA“ formatas suteikia galimybę mokytis kinų kalba, siekiant padėti studentams visapusiškai išnaudoti savo patirtį ir galimybes Kinijoje.

134962_pic1.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134962_pic1.jpg" />

Informacija apie priėmimą: Pretendentai iš užsienio

Programos kvalifikacija

 • Turėkite bakalauro laipsnį ar jam prilygintą kvalifikaciją su atitinkama darbo patirtimi
 • Mažiausiai 2 metų darbo patirtis
 • Nereikalaujama kinų kalbos

Prašymo procesas ir reikalingi dokumentai

 • Pateikti paraišką internete
 • Išsiųskite šiuos patvirtinamuosius dokumentus paštu (* MBA paraiškai pateikti dokumentai nebus grąžinti)
  • Pasirašyta paraiškos forma su nuotrauka (baltas fonas, dydis 35 mm x 45 mm)
  • Galiojančio paso kopija (nuotraukos puslapis)
  • Aukščiausio laipsnio originalas arba notaro patvirtinta kopija
  • Oficialūs kiekvieno turimo laipsnio nuorašai
  • Oficiali TOEFL arba IELTS balų ataskaita (jei taikoma) (GRE departamento kodas: 4741 / TOEFL C603 departamento kodas)
  • GMAT rezultatų ataskaita (jei yra)
  • Darbo patirtis ir darbo aprašymas
  • Asmeninis pareiškimas (mažiausiai 1 500 žodžių) anglų arba kinų kalbomis
  • Pilnas gyvenimo aprašymas ir du informaciniai laiškai su teisėjų parašais ir kontaktinė informacija (vienas akademinis ir vienas profesionalas)
  • Paraiškos mokesčio pervedimas (800 RMB)
 • Interviu: „ZIBS iMBA Priėmimo biuras“ sudarys kandidatų sąrašą ir nustatys, kurie bus apklausti. Interviu vyks tiesiogiai arba per vaizdo konferenciją.
 • Prieš kreipdamiesi internetu susisiekite su ZIBS darbuotojais ir mes padėsime jums iškilus pagalbos.
 • Visų paraiškos dokumentų minkštosios kopijos turėtų būti siunčiamos adresu zibs-imba@intl.zju.edu.cn
 • Spausdintinės kopijos turėtų būti išsiųstos šiuo adresu:
  • „iMBA“ programos komanda, Rm. 405, Meno ir mokslo pastatas, Zhejiang University International Business School .
  • 718 East Haizhou Road, Haining, Zhejiang Province, China 314400,
  • +86 571 87572607/2601/2711

ZIBS pirmo kurso studentų stipendija (20000–40000 RMB)

ZIBS pirmojo kurso studentų stipendija įsteigta siekiant apdovanoti asmenis, turinčius išskirtinį pasaulinio vadovavimo potencialą. Ja gali naudotis visi pirmo kurso tarptautiniai studentai.

Stipendija bus mokama studentams kas mėnesį kaip pragyvenimo pašalpa, pradedant skaičiuoti po mėnesio po studentų registracijos laikotarpio. Stipendija bus išmokėta per vienerius mokslo metus (10 mėnesių). Tačiau studentai privalo sumokėti visą mokestį už mokslą registracijos metu.

Taikymo gairės

 1. Užpildykite ZIBS pirmųjų metų stipendijos paraiškos formą.
 2. Nusiųskite savo programos paketo minkštą kopiją, įskaitant paraiškos dokumentus ir ZIBS Pirmųjų metų stipendijos paraiškos formą, adresu zibs-imba@intl.zju.edu.cn.
 3. Išsiųskite paraiškos paketo kopiją, kaip aprašyta aukščiau, šiuo adresu: iMBA Program Team, Rm. 405, Menų ir mokslo pastatas, Zhejiang University International Business School , 718 East Haizhou Road, Haining, Zhejiang Province, China 314400 +86 571 87572607/2601/2711

Vertinimo kriterijus

Stipendijos pasiūlymas bus nustatomas atsižvelgiant į pareiškėjo: akademinę informaciją (70%) + pokalbio rezultatus (30%)

Rezultatas bus paskelbtas birželio pabaigoje, taip pat patikslintas priėmimo laiške.

134960_pic6.jpgZhejiang University International Business School","author_url":"","source":""}" alt="134960_pic6.jpg" />

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Zhejiang University International Business School (ZIBS) was founded on the ZJU International Campus at Haining in November 2018 to facilitate academic and corporate exchange between the West and the ... Skaityti daugiau

Zhejiang University International Business School (ZIBS) was founded on the ZJU International Campus at Haining in November 2018 to facilitate academic and corporate exchange between the West and the East. With a legacy of academic excellence, innovation, and entrepreneurship from China, ZIBS embraces and embodies the future. The business school prepares responsible and aspiring leaders, and the ecosystem it serves, to face the challenges of an increasingly complex global business environment. By connecting people and ideas, ZIBS shapes the future of business in the new global economic era. Skaityti mažiau