Tarptautinis verslo administravimo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

ESIC verslo ir rinkodaros mokykla (ESIC) ir Šanchajaus tarptautinių studijų universitetas (SISU) suvienijo jėgas, kad sukurtų unikalią novatorišką tarptautinę MBA verslininkėms / vyrams, skirtos jų vadovavimo ir vadovavimo įgūdžiams tobulinti ir jiems suteikti kompetenciją spręsti sudėtingus iššūkius vis labiau globalizuotoje aplinkoje.

Ši stipri partnerystė tarp dviejų pirmaujančių Kinijos ir Europos institucijų yra pasaulinio masto specialistų švyturys, siekiant įgyti žinių, patirties, tinklų ir mąstyseną, kad taptų sėkmingais vadovais ir vadovais rytdienos verslo aplinkoje.

Stulpai


Vakarų ir Rytų susitikimas/>

Išsamus Rytų ir Vakarų verslo praktikos supratimas, siekiant pasinaudoti verslo galimybėmis vis sudėtingesnėje pasaulio aplinkoje.

Programa, skirta be sienų valdymui ir pasauliniam elitui

Stiprus dėmesys tarpkultūriniam ir tarpvalstybiniam valdymui daugiašalėje grupėje, siekiant sustiprinti dalyvių verslo viziją.

Pirmasis pasaulinis tarptautinis verslo patirtis

Dalyviai susipažįsta su verslo realumu ir sudėtingumu Vakaruose ir Rytuose.

IMBA iš pirmo žvilgsnio


Mokymo laikotarpis:/>

55% Madride ir 45% Šanchajuje.

Baigiamasis projektas:

Galutinis projektas suteikia dalyviams galimybę pritaikyti žinias ir patirtį, kurias jie įgijo per programą, tiek Europoje, tiek Kinijoje, į realų pasaulį. Remiantis ESIC ir SISU fakulteto parama, programos pabaigoje dalyviai kuria, kuria ir individualiai pateikia realų verslo planą Kinijoje.

Pateikimas vyks rugsėjo mėn. Ir pristatymas kitų metų balandžio viduryje. Kandidatai gali grįžti į savo gimtąsias šalis baigę mokymo laikotarpį birželio pabaigoje, pateikti projektą paštu ir pateikti jį internetu.

Suteikiami laipsniai baigus studijas:

Tarptautinė MBA iš ESIC verslo ir marketingo mokyklos ir MBA iš Šanchajaus tarptautinių studijų universiteto.

Studentų profilis:

Verslininkai, kurie nori išplėsti savo žinias apie tarptautinę verslo praktiką, perorientuoti savo karjerą arba atnaujinti savo valdymo žinias pasauliniu mastu. Be to, dalyviai turėtų aistringai susipažinti su globalizacijos teikiamomis galimybėmis ir sukuriant verslo aplinką.

Mokymo metodai:

Mokiniai orientuoti mokymai vadovaujasi pedagogų, dėstytojų ir mentorių suprasti, praktikuoti, atspindėti ir taikyti tiek dalyko specifines žinias, tiek perkeliamus įgūdžius. Tikslas - sukurti dalyviams tinkamą veiksmų ciklą - grįžtamojo ryšio analizę. Visas pristatymas yra anglų kalba. Per laikotarpį Šanchajuje dalyviai prisijungs prie MBA programos "SISU".

Kinų kalbos kursai:

Programa apima kinų kalbos kursus buvimo Šanchajuje metu.

Kitas dvigubo laipsnio pasirinkimas:

Baigę mokymo bloką Šanchajuje, dalyviai gali tęsti studijas 6 mėnesių Floridos tarptautiniame universitete (papildomi mokesčiai) ir gauti magistro tarptautinio verslo.

Stipri partnerystė tarp pirmaujančių verslo mokyklų


ESIC verslo ir marketingo mokykla/>

ESIC verslo ir marketingo mokykla yra pirmaujanti verslo mokykla, specializuojasi rinkodaros srityje Ispanijoje ir pagrindinėje verslo mokykloje Europoje. Ji siūlo mokymosi sprendimus iš tarptautinės, integruotos, išsamios ir pasaulinės perspektyvos. ESIC verslo ir marketingo mokykla Kinijoje išplėtojo stiprią veiklą, siekdama sustiprinti savo programų turinį ir taip pagerinti savo absolventų karjeros perspektyvas.

Šanchajaus tarptautinių studijų universitetas - SISU MBA

"QS University Ranking 2014" QS sistemoje "SISU" yra "200 geriausių pasaulio universitetų BRIC šalyse", ir taip pat yra viena iš Kinijos "100 pagrindinių 21-ojo amžiaus universitetų". Atsižvelgiant į tai, SISU MBA siekia ugdyti naujos kartos pasaulinį elitą rytietiškos filosofijos pagrindu. Tikimasi, kad šiems specialistams bus aiškios ir tvarios kompetencijos, pasaulinė mąstysena ir gebėjimas integruoti verslo žinias į realų pasaulį, kartu laikantis verslo etikos ir profesionalumo.


Dvi paskirties vietos pagrindiniuose finansų centruose/>


Ispanija ir Madridas/>

Ispanijoje gyvena septyni iš "FT Global 500" įmonių ir šeši iš "Euro Stoxx 50". Be to, ši šalis suteikia galimybę plėtoti ir stiprinti verslo ryšius su Kinija ir Lotynų Amerika, nes ji glaudžiai bendradarbiauja su šiais regionais. Madridas yra kosmopolitinis miestas, turintis didelį kultūrinį ir istorinį susidomėjimą. Tai taip pat vienas iš didžiausių Europos miestų ir pagrindinis verslo ir finansų centras.

Kinija ir Šanchajuje

Kinija, kartu su kitomis besiformuojančios ekonomikos šalimis, yra pagrindinis daugumos tarptautinių korporacijų strateginis tikslas, nes plačiai pripažįstama, kad ateinančiais dešimtmečiais jie bus augimo varomoji jėga. Šanchajuje, didžiausiame Kinijos mieste, dalyviai iš karto gaus žinias apie Azijos problemas ir galimybes, ypač Kinijoje. Tai yra daugiakultūrinis miestas ir didžiausias finansinis centras, kuris laikomas verslo vartais Kinijoje.


Mokymo planas/>


Pasaulinis tinklas ir tarptautinė dimensija/>/>


Unikalus, pasaulinis tinklas/>
ESIC ir SISU skatina tinklus kaip aktyvaus grįžtamojo ryšio tarp verslo pasaulio ir akademinės bendruomenės formą. Tai tampa akivaizdu, organizuojant konferencijas, derybas, susitikimus, kultūrinius vizitus ir kt. Remiant santykių plėtrą, siekiant pagerinti dalyvių profesinę karjerą. Atsižvelgiant į tai, programa suteikia prieigą prie bendrojo absolventų tinklo iš ESIC ir SISU - nepaprasto tarptautinio studentų, specialistų ir žinomų akademikų visame pasaulyje interneto.
Tarptautinis profesinių karjeros aspektas
Dalyviai gaus abiejų institucijų profesinės karjeros paslaugas. ESIC ir SISU teikia karjeros paslaugas ir išteklius dalyviams ir padeda jiems siekti karjeros siekių; tai suteikia auksinę galimybę patekti į pasaulinę darbo rinką.


Priėmimo procesas/>


Paraiškų paketai akademinių metų pradžioje, idealiai nuo 6 iki 9 mėnesių iki programos pradžios. Priėmimo procesas yra griežtas ir vertinamas tik visas paraiškas. Keturių pakopų priėmimo procesas yra paaiškintas žemiau:
1. PARAIŠKA
Visą paraiškų paketą reikia nusiųsti ESIC, kad pradėtumėte priėmimo procesą.
Kartu su šia forma pareiškėjai turi pateikti:
 • Paso kopija,
 • Du paso dydžio nuotraukos
 • CV
 • Diplomo stenograma, suteikianti galutinio laipsnio rezultatą ir atskirų dalykų ir klasių suskirstymą (anglų arba ispanų kalbomis). Kopijos turėtų būti patvirtintos / notariškai patvirtintos,
 • GMAT balai (tik IMBA). Pareiškėjai, neturintys GMAT balų, bus pakviesti atlikti ESIC sukurtą įgūdžių ir žinių egzaminą. Kinijos piliečiai vietoj GMAT balų tur ÷ tų pateikti Nacionalinio įžanginio egzamino, skirto MBA programoms, kurias įsteig ÷ Kinijos vyriausyb ÷, rezultatus. Daugiau informacijos ir minimalių reikalavimų, susijusių su nacionaline MBA programa Kinijoje, prašome kreiptis į admissions@shisu.edu.cn.
 • Anglų kalbos, daugiausiai IELTS ar TOEFL IBT rezultatų įrodymas (atitinkamai mažiausiai 6.5 ir 95). Pareiškėjai, neturintys jokio šių įrodymų, gali atlikti ESIC kalbos testą (prašome susitarti su priėmimo tarnyba) ir
 • Du nuorodos numeriai. Tikėtina, kad šiais laiškais bus aiškiai nurodytos ieškovo galimybės plėtoti profesinę karjerą versle ir vykdyti magistrantūros studijas.
Pagrindiniai kriterijai yra ankstesni profesiniai ir akademiniai rezultatai, tinkamumas programai ir teisėjų pareiškimai.
2. ADMINISTRACIJOS VALDYBA
Priėmimo komisija įvertina kiekvieną paraiškų paketą ir pateikia rekomendacijas, remdamasi akademiniais reikalavimais ir bendrai kandidato tinkamumu programai (išsamesnės informacijos rasite programos brošiūroje).
3. ESSAYS IR INTERVIU
Kandidatai, kuriuos rekomenduoja Priėmimo taryba, kviečiami į interviu. Pokalbiai su tarptautiniais kandidatais gali būti surengtos jų gimtosiose šalyse.
Pareiškėjai prieš interviu turi pateikti šiuos du 500 žodžių eses:
Asmens pareiškimas: kritiška programos galimo indėlio į pareiškėjo asmeninį ir profesinį tobulėjimą analizė;
Profesinė ataskaita: įėjimo tarnyba pateiks gaires apklausos metu.
Interviu truks 30 minučių ir bus suderintas su programos direktoriumi.
Interviu struktūra yra tokia:
 • Per pirmąsias 10 pokalbių minučių pareiškėjas pateiks du egzaminus.
 • Likusios 20 minučių bus diskusija apie pareiškėjo tinkamumą dalyvauti programoje.
4. PASIŪLYMAS
Sėkmingi kandidatai gauna laišką, kuriame siūloma atvykti. Visas procesas gali užtrukti iki 30 dienų.
ESIC verslas


Finansavimas/>

Šio tipo programos užbaigimas yra svarbi investicija.

ESIC teikiame finansavimą studentams ir kandidatams, kurie atitinka visų dotacijų programų reikalavimus. Be to, mes skiriame stipendijas iš Trišalio fondo darbuotojams.
Specialios dotacijos programos
 • Pietų Amerikos studentų iš Karolinos fondo stipendijų programa
 • Dvigubo laipsnio magistro programos
 • ESIC-EXPIGA stipendija "Socialinių lyderių stiprinimas.
 • Įvairovės stipendija
 • Dotacijos įmonėms

Akreditacijos

Profesijos mokymas, kurio reikalavo verslo bendruomenė daugiau nei 50 metų: tai buvo ir bus ir toliau, mūsų misija kaip pedagogai.

Vadovavimas verslo ir rinkodaros mokymui

Esame viena iš pirmaujančių verslo mokyklų Ispanijoje, turinti daugiau nei penkiasdešimt metų verslo ir rinkodaros specialistų patirties. Mes stengiamės paskatinti, remti ir išlaikyti tiesioginį ryšį su verslo aplinka, kad galėtume suteikti jums praktinį akademinį mokymą, kurio pagrindinis dėmesys skiriamas darbo rinkos poreikiams. Siūlome mokymus su vertybėmis, kad galėtume sėkmingai įsitvirtinti kaip aukštos kvalifikacijos specialistai, puikiai valdę ir žinodami naujausias tendencijas.
Mes esame akredituoti ir sertifikuojami pagrindinių kokybės agentūrų ir yra pagrindinių verslo ir sektorių prekybos asociacijų nariai.
ESIC tarptautinė MBA gavo EPAS akreditaciją iš Europos valdymo plėtros fondo (EFMD) 2016 m. Vasario mėn.
Su šia ESIC IMBA prisijungė prie EFMD akredituotų programų elito, todėl stiprina savo tarptautinę poziciją ir padidina absolventų įsidarbinimo galimybes. EPAS pripažįsta ir akredituoja verslo ir valdymo programų kokybę ir tarptautinį lygį.
Mūsų programų kokybę patvirtina nacionalinės ir tarptautinės akreditacijos ir sertifikatai.

Reitingai

ESIC Tarptautinė MBA (IMBA) yra 27-oje pozicijoje tarp tarptautinių MBA.

ESIC MBA yra įtraukta į 170 geriausių pasaulio MBA programų sąrašą, užimtų 61 vietą už JAV ribų.

ESIC EMBA pasirodo šiame 100 geriausių EMBA reitingų pasaulyje, užimdamas 29 vietą Europoje.

ESIC absolventai norėjo tarptautinių darbdavių

(1-oji vieta įsidarbinimo Europoje (QS 2015)

(Investicijų grąžos # 1 (QS 2015)

(1 iš 7 "Top-Top-Employability" verslo mokyklų Europoje (QS 2017).

ESIC yra įskaitomas į 100 geriausių pasaulio magistro laipsnių, o dar svarbiau - 50 geriausių rinkodaros, finansų ir EMBA srityse.

ESIC magistrantūros studijos pasirodė 18-ajame labiausiai geriausių 49 Lotynų Amerikos studentų programose.

ESIC magistrantūros yra įtrauktos į 77 populiariausių tarptautinių programų sąrašą, užimančios 52 vietą šioje reitinge.

Paskutinį kartą atnaujinta Sausis 2018

Apie mokyklą

ESIC is a group of leading business schools in Spain, with an experience of over fifty years training business and marketing professionals. We strive to incentivize, promote, and maintain a direct rel ... Skaityti daugiau

ESIC is a group of leading business schools in Spain, with an experience of over fifty years training business and marketing professionals. We strive to incentivize, promote, and maintain a direct relationship with the business environment in order to provide you with a practical academic training which focuses on the needs of the labor market. We offer training with values, to engage successfully as a highly qualified professional with excellent command and knowledge of the latest trends. Skaityti mažiau
Madridas , Barselona , Valensija , Sevilija , Saragosa , Marbelja , A Coruña , Pamplona , Bilbao , Granada , Vigo , Ispanija internete + 11 Daugiau Mažiau

Akreditacijos

EFMD Epas Accredited