Tarptautinis startuolis 360 ° MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Apžvalga

Per pastaruosius du dešimtmečius pasaulis patyrė beprecedentę technologinę revoliuciją, kuri turėjo įtakos beveik visiems mūsų gyvenimo, darbo ir verslo aspektams. Pradedantiesiems - maži, novatoriškų įmonių, kurios kūrybiškai sutrikdyti esamas paslaugas ir produktus - suvaidino svarbų vaidmenį formuojant šią revoliuciją, kartu su naujų žinių, teorijų ir praktikos reikia remti naują ekosistemą.

Jeruzalės verslo mokykla sukūrė savo tarptautinį „StartUp 360 ° MBA“, kad pasirinktai studentų grupei suteiktų žinių ir įgūdžių, reikalingų sėkmingai prisitaikyti prie šios naujos verslo realybės.

Čia, Izraelyje, kuris yra naujovių centras ir kuriame klesti aukštųjų technologijų ir pradedančiųjų verslas, mūsų studentai gauna kur kas daugiau nei bet kada galėjo vien mokydamiesi klasėje; Tarptautinės „StartUp 360 ° MBA“ programos pridėtinės vertės elementai apima profesinę stažuotę su pirmaujančiomis Izraelio rizikos įmonėmis ir startuoliais, mokymąsi iš tarptautinio pripažinimo sulaukusių ekspertų ir tinklų kūrimą bei dalyvavimą realiuose investavimo procesuose naudojant apčiuopiamus pinigus.

Mokymo planas

Manome, kad sužinoti apie šią ekosistemą iš kelių taškų yra naudinga verslininkams, būsimiems steigėjams, potencialiems investuotojams ir visiems kitiems asmenims, norintiems būti šios gyvybingos ekosistemos dalimi. Todėl, skirtingai nuo kitų programų, kurios orientuojasi į tai, kaip sukurti naują startuolį, „International StartUp 360 ° MBA“ orientuojasi į šiuos tris pagrindinius aspektus: verslininkams, investuotojams ir ekosistemai.

Dėstoma savo srities ekspertų, kurie dalijasi pažangiausiomis akademinėmis žiniomis, programa apima tokius dalykus kaip:

 • Verslumas
 • Strategija
 • Finansai
 • Apskaita
 • Žmogiškieji ištekliai
 • Rinkodara
 • Operacijos
 • Technologija

Programos kreditai imami per tris semestrus iš eilės (rudens, pavasario ir vasaros), pirmuosius du semestrus, įskaitant profesinę praktiką, ir TIP programą, vykdomą per vasaros semestrą. Pasibaigus šiai visiškai įtraukiančiai vienuolikos mėnesių MBA programai, jūs ne tik įsigysite statybines medžiagas; būsite atlikęs praktiką ir net pateikęs savo idėjas rizikos kapitalo bendruomenei.

Dainos

„International StartUp 360 ° MBA“ turi du takelius:

Takelis studentams, turintiems ne verslo bakalauro laipsnį (49 kreditai)

 • Pagrindiniai kursai (24 kreditai)
 • Reikalingi „StartUp 360 °“ specializuoti kursai (19 kreditų)
 • Reikalingi vasaros kursai (6 kreditai)

Takelis studentams, turintiems verslo bakalauro laipsnį (42 kreditai)

 • Finansinės inovacijos ir „Fin-tech“ (12 kreditų)
 • Reikalingi „StartUp 360 °“ specializuoti kursai (17 kreditų)
 • Reikalingi vasaros kursai (6 kreditai)
 • Pasirenkamieji kursai (7 kreditai)

Pastaba: Studentai gali rinktis papildomus akademinius kursus, kur jie atitinka jų tvarkaraštį, be papildomo mokesčio.

Be to, mokslo metais ir vasaros semestre studentai gali lankyti įvairius hebrajų kalbos kursus, kuriuos siūlo Rothberg International School, pradedant pradiniais ir baigiant aukštesniais. Hebrajų kalbos kursai nėra mokomi.

Stažuotės

Vienas iš pagrindinių „International StartUp 360 ° MBA“ tikslų yra suteikti studentams praktinės patirties taikant teorines ir analitines koncepcijas verslo iššūkiams. Šiuo tikslu studentai dalyvauja dviejų tipų praktikos projektuose:

 • su rizikos kapitalu, kuris įrodė sėkmingų investicijų į verslumo ir inovacijų įmones įrodymus (1 semestras); ir
 • startuolyje, kurį finansuoja rizikos kapitalistas, kuris šiuo metu rengia verslo strategiją (2 semestras).

Du kartus per savaitę nuo spalio iki liepos mėnesio studentai lankosi vienoje iš organizacijų, su kuriomis bendradarbiauja JBS, dalyvaudama organizacinėse užduotyse ir procedūrose, tokiose kaip finansinė analizė, verslo strategijos kūrimas, rinkodara, tyrimai ir plėtra.

Stažuotojai taip pat reguliariai susitinka su praktikos koordinatoriumi Universitete, dalyvaudami interaktyviuose „minkštųjų įgūdžių“ seminaruose, kur gauna nurodymus rašydami savo gyvenimo aprašymą, savęs pristatymą, naudodami „LinkedIn“ ir kt .; ir kas mėnesį atliekami vertinimai, kuriuose jie aptaria ir analizuoja savo praktikanto patirtį, naudodamiesi verslo studijų teorinėmis sistemomis ir suteikdami prasmingą sąsają tarp teorijos ir praktikos.

Norėdami kreiptis dėl praktikos, studentai turi susitikti su praktikos koordinatoriumi iki mokslo metų pradžios ir dalyvauti asmeniniuose pokalbiuose.

Kaip alternatyvą praktikai studentai taip pat gali sukurti verslo plano rašymo projektą.

Stažuotės vertė yra 4 kreditai.

Tarpdisciplininė inovacijų programa (TIP)

Vasaros semestre studentai vykdo išskirtinai praktišką, intensyvią nuo keturių iki šešių savaičių trukmės programą, kurią vadiname tarpdisciplinine inovacijų programa (TIP), už kurią jie gauna 6 kreditus savo MBA.

Pirmosios keturios TIP savaitės apima pasaulinio lygio mokymo programą, į kurią įeina: kompiuterinė vizija, didelių duomenų / kibernetinė veikla, bioinžinerija ir verslumas. Vėliau seka savaitė, orientuota į specialias kosmoso ir dizaino temas, ir dvi savaitės, skirtos projektams. Visa tai baigiasi paskutiniu renginiu, kuriame studentai turi galimybę iš tikrųjų pateikti idėjų realių investuotojų ir akceleratorių komisijai.

Mokymas vykdomas paskaitų, praktinių seminarų, besiformuojančių startuolių užkulisių kelionių, apsilankymų vietoje didžiųjų technologijų kompanijų metu ir interaktyvių ugnies grupių diskusijų su patyrusiais angelų investuotojais ir rizikos kapitalo įmonėmis.

Mokymasis

Vienuolikos mėnesių programos mokestis yra 30 000 USD.

Įtrauktas sveikatos draudimas.

142207_pexels-photo-776615.jpeg

Priėmimo sąlygos

Siužetai

Kandidatai turi turėti Hebrajų universiteto akredituotos institucijos bakalauro laipsnį, kurio GPA yra 3,2 ar didesnis arba lygiavertis Izraelio mastu (82 ar daugiau).

 • Mūsų priėmimo komitetas apskaičiuoja Izraelio viso pasaulio GPA atitikmenį.
 • Turite pateikti visų bakalauro ir magistro studijų institucijų, kuriose lankėtės, stenogramas ir diplomus.
 • Galite įkelti „neoficialią“ ar studento nuorašo kopiją; tačiau atvykę į Jeruzalę patikrinimo tikslais turėsite pasiimti oficialią kopiją.

GMAT / GRE

 • Mes žiūrime tik į kiekybinį GMAT arba GRE balą.
 • Mes neturime šališkumo dėl vieno ar kito bandymo - priimtina arba viena, ir kita.

Mažiausias reikalingas GMAT arba GRE balas priklauso nuo jūsų GPA:

GMAT

 • Kiekybinė skalė: 6-51
 • Jūsų GMAT kiekybinis rezultatas ir jūsų GPM Izraelio kalbomis turi sudaryti bent 130.

Pvz., Jei jūsų GPA Izraelio terminais yra 88, jums reikia mažiausiai 42 ant GMAT kiekybinės dalies.

GRE

 • Kiekybinė skalė: 130–170

Anglų kalbos mokėjimo lygis

Norėdami nustatyti, kad pareiškėjai turi reikiamą anglų kalbos mokėjimo lygį, jie turi pateikti vieną iš šių dalykų:

 • TOEFL egzamino rezultatas yra 90 ar didesnis
 • IELTS egzamino balas yra 7 ar didesnis

Pareiškėjai, baigę visus laipsnius universitetuose, kuriuose vienintelė dėstymo kalba yra anglų kalba, gali prašyti atleisti nuo anglų kalbos reikalavimo.

Dvi rekomendacijos

Pareiškėjai privalo pateikti dviejų akademinių teisėjų rekomendacijas internete. Be to, gali būti teikiamos profesionalios rekomendacijos.

 • Kreipdamiesi internetu, turite įvesti dviejų teisėjų el. Pašto adresus. Kai pateiksite paraišką, el. Paštu susisieksime su teisėjais.
 • Teisėjų bus paprašyta užpildyti klausimyną, kuriame jie įvertins jūsų akademines galimybes ir tinkamumą studijoms užsienyje. Tada jie turės galimybę pridėti komentarų arba įkelti oficialų laišką.

Medicininė forma

Paso ID

Interviu

Pareiškėjų bus prašoma suplanuoti internetinį pokalbį su programos Priėmimo ir veiklos direktoriumi, kaip dalį paraiškų teikimo proceso.

Tikslo pareiškimas (esė)

Pareiškėjai privalo parašyti esė, paaiškindami, dėl ko jie yra tinkami kandidatai į Jeruzalės verslo mokyklos MBA programą.

Esė aprašykite savo ateities siekius, tai, ko norite pasiekti vadovaudamiesi MBA, ir visa kita, ko norėtumėte, kad žinotume, kai svarstome jūsų kandidatūrą į MBA programą.

 • Tam nėra jokių žodžių apribojimų.

Tęsti / CV

Pareiškėjai turi pateikti atnaujintą CV arba CV. Jo nereikia būti jokiu konkrečiu formatu.

Būtini dalykai

Tarptautinis „StartUp 360 ° MBA“ reikalauja išankstinių pagrindinių matematikos ir statistikos žinių. Svarstydami, ar atitinkate pagrindinius reikalavimus, atsižvelgsime į jūsų rezultatus atitinkamuose kursuose, kuriuos lankėte praeityje. Studentai, neturintys išsilavinimo šiose srityse, turės baigti du parengiamuosius kursus, vykusius mėnesį prieš programos pradžią.

Kodėl mus

Karjeros poveikis

Nes pasinaudosite turimomis žiniomis ir įgūdžiais bei įgysite naujų įrankių, padedančių valdyti kylančias verslo tendencijas pasaulinėse rinkose.

Jeruzalės verslo mokyklos tikslas yra išugdyti naują verslo lyderių kartą. Tuo tikslu „The International StartUp 360 ° MBA“ metu mūsų studentai dalyvauja stažuotėse geriausiose įmonėse ir gauna galimybę stoti į rizikos kapitalo įmones, norinčias investuoti į tikrą potencialą turinčias įmones. Ši unikali ir neįkainojama patirtis mūsų absolventams yra gera vietoje, kad jie galėtų rasti puikų darbą ir pasisekti kaip verslininkai patys.

Nuo mokyklos įsteigimo 1952 m. Mūsų absolventus samdė pirmaujančios įmonės įvairiuose sektoriuose, įskaitant „Google“, „Facebook“, HP, „Pfizer“, IBM, „IsraCard“, „Cisco Systems“, „SodaStream“, „Deloitte“.

Pamokos

Mūsų labai sėkminga mentorystės programa suteikia studentams galimybę būti kuruojamiems Jeruzalės verslo mokyklos absolventams, kurie užėmė aukštas pareigas pramonėje ar viešajame sektoriuje.

Visi mūsų mentoriai mielai dalijasi savo patirties pranašumais, kad galėtų jums padėti kuriant tinklus, plėtojant minkštus įgūdžius, pristatant įmones ir atviras pozicijas, taip pat konsultuojant konkrečiais klausimais, kurie gali kilti jūsų ankstyvajame profesiniame etape.

Kiekvienam mentoriui yra paskirta iki penkių „auklėtinių“ ir jie susitinka su jais kas mėnesį ar du ištisus metus tiek grupėje, tiek atskirai. Šie susitikimai gali būti įvairių formų, pradedant diskusijomis apie tarpasmeninius santykius darbe, iki ekskursijų po aukštųjų technologijų įmones - atsižvelgiant į grupės pobūdį ir patį mentorių.

Siekiant užtikrinti, kad studentai būtų susieti su mentoriumi, kuris geriausiai tinka jiems ir jų interesų sritims, vyksta internetinis paraiškų teikimo procesas, po kurio eina pokalbis telefonu.

Tarptautinis pripažinimas ir reitingavimas

Pasaulio aukštojo mokslo reitingų ir reitingų agentūra „Eduniversal“ yra įvertinta kaip viena iš geriausių verslo mokyklų, turinti 4 „Palmes of Excellence“.

Izraelio Jeruzalės hebrajų universitetas yra pripažintas savo puikumu visame pasaulyje.

2019 m. Universitetas didžiavosi, kad buvo akredituotas didžiausio pasaulyje verslo švietimo aljanso „ AACSB International“ , kuris pripažįsta institucijas, kurios savo dėmesį sutelkė į kompetenciją visose srityse, įskaitant mokymą, mokslinius tyrimus, mokymo programų kūrimą ir studentų mokymąsi.

Pati Jeruzalės verslo mokykla pagal tarptautinius reitingus pripažinta geriausia Izraelio akademine verslo mokykla. Pasaulinė aukštojo mokslo reitingų ir reitingų agentūra „Eduniversal“ apdovanojo JBS 4 „Palmes of Excellence“.

Absolventai

Kasmetinis JBS absolventų susitikimas yra galimybė absolventams mėgautis tinklų kūrimu, dirbtuvėmis ir paskaitomis.

Peržiūrėkite mūsų socialinės žiniasklaidos kanalus ir sužinokite apie būsimus suvažiavimus, konferencijas ir net darbo pasiūlymus.

Jeruzalės faktorius

Jeruzalė, pradedančiųjų šalies sostinė, yra pažangiųjų technologijų tyrimų ir plėtros pažangiausiose vietose ir yra tarptautinis verslumo centras.

Vienas iš pačių įvairiausių pasaulio miestų Jeruzalė suteikia jums nepakartojamą patirtį, kaip niekas kitas miestas pasaulyje. Tai moderni ir klestinti, tačiau su senovinėmis tradicijomis ir turtinga kultūra, todėl galite mokytis ir augti tiek akademiškai, tiek asmeniškai.

Jeruzalės verslo mokykla

Šiandien nuolat besikeičianti verslo aplinka pasižymi nepastovumu ir dideliu neapibrėžtumu. Tai pripažinę, mes aprūpiname savo studentus žiniomis ir priemonėmis, kurios leidžia jiems būti dinamiškiems ir lankstiems bei tapti ne tik sėkmingais savo verslo žmonėmis, bet ir verslo pasaulio lyderiais.

Nuo įkūrimo 1952 m. JBS peržengė žinių ribas verslo valdymo srityje.

Mūsų fakultetą sudaro aukščiausio lygio akademikai ir profesionalai, dėstytojai, pirmaujantys savo srities žinias, kurie patys gavo akademinius mokymus aukščiausiuose pasaulio universitetuose.

Mūsų mokymas sujungia teorinius akademinius tyrimus, teikiamus per mokymo medžiagą ir metodus, kurie yra informatyvūs ir paveikūs, su realaus pasaulio taikomosiomis programomis, suteikiančiomis studentams praktinės patirties ir galimybę bendrauti su pramonės žmonėmis.

Mūsų studentai atvyksta iš viso pasaulio, atsinešdami daug žinių ir patirties. Šis aukštas akademinių pasiekimų lygis kartu su kultūros ir perspektyvos įvairove sukuria didžiulę vertę tiek klasėje, tiek už jos ribų.

Mūsų absolventai yra novatoriški ir kūrybingi vadovai, turintys pasaulinę perspektyvą, gebantys realiuoju laiku analizuoti sudėtingas problemas, priimti ir įgyvendinti teisingus sprendimus net sudėtingomis sąlygomis. Būtent šis sugebėjimas kritiškai mąstyti ir imtis ryžtingų veiksmų uždirba jiems pozicijas pirmaujančiose pasaulinėse kompanijose tiek Izraelyje, tiek visame pasaulyje.

Didelė mūsų absolventų paklausa darbo rinkoje liudija studentų, kuriuos priimame, kalibrą ir mokymosi, kurį jie įgyja Jeruzalės verslo mokykloje, kokybę.

The Hebrew University of Jerusalem

Jeruzalės verslo mokykla didžiuojasi, kad yra Izraelio Jeruzalės hebrajų universiteto dalis; Aukščiausio rango Izraelio universitetas, viena iš 100 geriausių pasaulyje akademinių institucijų ir viena iš 25 geriausių mokyklų už JAV ribų.

Hebrajų universitetas yra daugiadisciplininė aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų institucija; tarptautinis mokslinės kompetencijos centras, pritraukiantis geriausius įvairių sričių studentus ir tyrėjus. Tarp universiteto steigėjų buvo tokie didieji akademikai kaip Albertas Einšteinas , Sigmundas Freudas ir Martinas Buberis ; jos dėstytojai ir absolventai buvo paskelbti prestižiniuose periodiniuose leidiniuose, jie buvo apdovanoti nacionalinėmis ir tarptautinėmis premijomis, įskaitant Nobelio premiją, Fieldso medalį ir Izraelio premiją.

Universitetas turi senas tradicijas panaikinti atotrūkį tarp akademinės bendruomenės ir verslo pasaulio, visų pirma komercializuodamas naujoves, kurias teikia technologijų perdavimo bendrovė „Yissum“. Įkurta 1964 m., „Yissum“ yra trečioji tokio tipo kompanija, kuri kada nors buvo sukurta ir atsakinga už sėkmingus atskyrimus, įskaitant „Mobileye“, „Orcam“, „Collplant“, „Qlight“ ir „Briefcam“.

Aktyviai tarptautiniu mastu bendradarbiaudamas mokslinių tyrimų ir mokymo srityje, 23 000 Hebrajų universiteto studentų atvyksta iš 90 pasaulio šalių. Universitetas pasirašė 300 sutarčių dėl bendrų projektų su kitais universitetais ir daugiau kaip 90 sutarčių dėl studentų mainų su 27 šalimis.

Finansinė pagalba ir stipendijos

Jeruzalės verslo mokykla daro viską, kad padėtų atitinkamus kriterijus atitinkantiems „International StartUp 360 ° MBA“ studentams dalinėmis stipendijomis, pagrįstomis nuopelnais ir finansiniais poreikiais.

Galimos stipendijos

 • Specialus ankstyvas paukštis - mes teikiame finansinę paramą potencialiems studentams!
 • Puikūs studentai - iki 25% nuolaida studentams, kurių VPS yra 90 ar daugiau, Izraelio žodžiais.
 • Nauji imigrantai, dirbantys alijoje - sumažinta iki 20%.
 • Studentai iš besivystančių šalių - sumažinta iki 20%, atsižvelgiant į finansinį poreikį.
Paskutinį kartą atnaujinta Spal. 2020

Apie mokyklą

The Hebrew University of Jerusalem is consistently ranked as the top university in Israel and among the top 100, worldwide. In addition, The University was ranked the top Israeli university and 201-20 ... Skaityti daugiau

The Hebrew University of Jerusalem is consistently ranked as the top university in Israel and among the top 100, worldwide. In addition, The University was ranked the top Israeli university and 201-205 best out of the top 800 institutions in the 2016-17 Times Higher Education World University Rankings, published by the British magazine Times Higher Education. HUJI was the only Israeli university to place in the world’s top 200 universities in the rankings. Skaityti mažiau