Tarptautinis pilnas darbo laikas MBA

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

119685_button.png

Bendradarbiaujant su daugiau nei 20 kompanijų

Pagrindiniai duomenys

  • Pradžia: 2020 m. Rugsėjis
  • Formatas: Visas laikas
  • Trukmė: 12 mėnesių
  • Kursų mokestis: 35 000 EUR
  • Kalbos mokymasis: anglų
  • Vieta: MIP Politecnico di Milano“ verslo mokykla (Milanas, Italija)
  • Reikalinga kvalifikacija: profesionalūs absolventai, turintys ne mažesnę kaip 3 metų darbo patirtį, idealu tarptautinėje aplinkoje.

Programa siūloma oficialiai bendradarbiaujant su keliomis tarptautinėmis ir Italijos įmonėmis, siūlančiomis įmonių rėmimą, taip pat projekto darbą ir galimybes kandidatams. Į MBA partnerių įmonių sąrašą įtrauktos „Ariston Thermo Group“, „Banale“, „Banca Mediolanum“, „Barilla“, „Boston Consulting Group“, „Candy Hoover“, „ConTe“, „Costa Crociere“, EF - „Education First“, „Fire“, „Hilti“, IBM, lastminute.com grupė, „Eli Lilly“, „Luxottica“. , „Microsoft“, „Moleskine“, „Moncler“, „OTB“, „Ouvert“, „Sirti“, „Unicredit“ ir „Whirlpool“.

Meistras sujungia pirmąjį nuotolinio mokymosi etapą su tradiciškesniu universiteto miestelio etapu, skirtu bendrojo valdymo temoms, įskaitant ir projektavimo mąstymą bei „Lean“ pradžią. Vėliau studentai turės galimybę specializuotis vienoje iš šių sričių: Verslumas ir inovacijos, Skaitmeninės transformacijos „e Big Data“, Prabangus e dizaino valdymas, Bendrasis valdymas.

Kandidatai turėtų būti pasirengę apsispręsti ir būti iššūkiais realiose verslo situacijose bei turėtų talentą ir motyvaciją tobulėti pasirinktoje karjeroje. Ambicijos, savarankiškumas ir nuolankumas taip pat yra labai geidžiamos savybės, ir galiausiai mes ieškome žmonių, kurie būtų labai motyvuoti prisidėti prie savo asmeninio indėlio į klasę ir skatinti įvairovę .

Politecnico di Milano vadybos mokykla yra akredituota AMBA, EQUIS, ASFOR ir EOCCS ir yra Europos verslo mokyklos „Financial Times“ reitinguose ir „ QS World University Rankings“ .

MIP ir jos bendradarbiai skiria finansinę paramą Tarptautinių dieninių MBA kandidatams, pradedant nuo nuopelnais pagrįsto studijų mokesčio įnašo ir baigiant įmonės rėmimu.

Visiems kandidatams gali būti skiriama 5000 eurų parama, kurią finansuoja „MBA partnerių kompanijos“.

Galimos skirtingos įmokos už mokslą ir padengia iki 50% mokesčio. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų finansinės pagalbos galimybes, apsilankykite mūsų svetainėje www.som.polimi.it/imba .


Norėdami gauti daugiau informacijos ir pagalbos dėl programų, apsilankykite svetainėje adresu www.som.polimi.it/imba arba rašykite infomasters @ MIP .polimi.it
Paraiškos turėtų būti pateikiamos internete adresu www.applyformasters.net

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1979 as a Consortium between the Politecnico di Milano and many Italian institutions and several leading public and private industrial groups, today MIP is a non-for-profit consortium limit ... Skaityti daugiau

Founded in 1979 as a Consortium between the Politecnico di Milano and many Italian institutions and several leading public and private industrial groups, today MIP is a non-for-profit consortium limited company. Skaityti mažiau
Milanas , Nantas , Reimsas , Edinburge , Madridas , Guangdžou , Barselona , Briuselis , Glazgas , Pekinas , Miunchenas , Tulūza-le-Château + 11 Daugiau Mažiau