Tarptautinis pilnas darbo laikas MBA - 12 mėnesių

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Virtuali atvirų durų diena 2020 m. Gegužės 16 d. !

Kodėl Roterdamas MBA?

Tegu olandų mąstymas paskatins tavo karjerą.

Mūsų tarptautinė MBA suteikia jums daugiau nei nauja eilutė apie jūsų gyvenimo aprašymą. Tai suteikia jums profesinį pasą norimam karjerą bet kurioje pasaulio vietoje.

Sėkmingas verslas reikalauja daugiau nei žinoti faktus. Tai apima pasaulinę perspektyvą, novatorišką požiūrį, kritišką protą ir dėmesio bendradarbiavimui bei tvarumui. "RSM" projektuojame kiekvieną klasę atsižvelgdami į šias vertybes.

Tai olandiškas būdas verstis verslu. Tai išlaikė mūsų fakulteto ir mūsų MBA absolventų prieš tendencijas, rinkos pokyčius ir verslo aplinka dešimtmečius. Ir toliau skatina asmenines ir profesines sėkmes Europoje ir visame pasaulyje.

Mes nuolatos yra viena iš labiausiai užimtų Europos verslo mokyklų, tačiau nepasiduosime apie tai. Tai dar viena Olandijos vertybė-nuolankumas. Ir mes žinome, kad mūsų studentai, dėstytojai ir absolventai sėkmingai kalba garsiai.

126801_StudentsMBA20183.jpg

Mūsų požiūris sutelktas į keturias sritis

Mūsų įvairi aplinka suteikia jums pasaulinę mąstyseną

Sužinokite apie žmones iš viso pasaulio, sėdėdami šalia jų klasėje. RSM programoje 97 procentai mūsų MBA studentų yra tarptautiniai, todėl kiekvieną dieną glaudžiai bendradarbiaujate su žmonėmis iš įvairių sričių.

Mūsų profesiniai ištekliai skatina jūsų karjerą

Karjera planuojame rimtai. "RSM" siūlo asmeninio koučingo, vadovavimo ir tinklų kūrimą per visą savo MBA patirtį. Taigi, kai jūs sutelkiate dėmesį į verslo principų įsisavinimą, mes sutelkiame dėmesį į tai, kaip padėti jums rasti savo kitą žingsnį.

Mūsų revoliucinis požiūris daro jus išskirtiniu vadovu

Atraskite naujausias įžvalgas iš pirmaujančių protų, kurie juos gamina. Tada pagerinkite savo sugebėjimą efektyviai vadovauti bet kurioje situacijoje. Mūsų asmeninės lyderystės ugdymo programa (PLD), kas motyvuoja kitus - ir, dar svarbiau, kas motyvuoja jus kaip asmenį, kad išmoktumėte geriau juos valdyti.

Mūsų tvarus mąstymas leidžia jums pralenkti pasaulio ekonomiką

Geriausi lyderiai imasi veiksmų, kurie vienu metu naudingi verslui, visuomenei ir aplinkai. Tai sudėtinga užduotis, tačiau mūsų MBA absolventai susiduria su iššūkiu. Mes pabrėžiame tvarų verslą pagal savo požiūrį ir gaminame etinius lyderius šiame procese.

Mūsų verslumo požiūris pavirs jūsų idėjomis inovacijomis

Kaip MBA dalyvis, jūs tiesiogiai susipažinsite su žiniomis ir "Erasmus" verslumo centro tinklu Roterdamo mokslo bokšte, kuriame gyvena daugiau nei 50 novatoriškų įmonių. Čia centras padeda pradedantiesiems, mažosioms ir vidutinėms įmonėms ir įmonėms, taip pat rengia verslumo renginius.

Jei norite pereiti į kitą lygį, eikite į Roterdat. Sužinokite, kaip olandų mąstymas paskatins jūsų karjerą toliau, nei jūs kada nors įsivaizdavote.

126808_CAP_0826_resized.jpg

Mokymo programa ir mokymas

 • 1 terminas: sausis - kovas
  Valdymo pagrindai
 • 2 terminas: balandis - birželio vidurys
  Valdymo praktika
 • 3 terminas: birželio vidurys - rugpjūtis
  Išplėstinės karjeros galimybės
 • 4 terminas: rugsėjis - gruodis
  MBA pasirenkamosios ir tarptautinės galimybės

Jūsų karjera

RSM reiškia didelę IG.

Mes visi kalbame kalboje, todėl kalbėkime apie verslą. Kaip studentas, laikas ir ištekliai, kuriuos jūs investuojate į visą darbo dieną dirbančią Roterdamo MBA, generuos grąžą per visą savo karjerą.

"RSM" dirba nenutrūkstamai, kad padėtų kiekvienam studentui pasibaigti. Vienam, mes investuojame į jus ir jūsų kelionę. Kuo geriau atliksite darbą pasaulyje, tuo stipresnė mes visi kaip profesionalų bendruomenė.

Tai paprastas prielaidas: mūsų svajonių darbas yra tavo nustatymas.

Raskite savo kelią. Pradėkite nuo centro.

Karjeros plėtros centras (CDC) yra jūsų pagrindinė karjeros paslaugų paskirtis. Organizuokite susitikimą, o mūsų kvalifikuoti treneriai susipažins su tavimi ir savo tikslais - kokio darbo jums patinka, kur norite gyventi, kokia darbo kultūra tinka jums geriausiai ir daug daugiau.

Atraskite RSM skirtumą.

Kai nustatysime savo tikslus, sukursime veiksmų planą, kuris padės jums ten patekti. Be to, jūs turėsite galimybę naudotis daugybe karjeros išteklių. Atsiminkite savo interviu metodus, patobulinkite savo pristatymo įgūdžius ir sužinokite geriausios praktikos, kaip kurti profesionalų tinklą.

Puiki verslo mokykla turėtų stengtis stengtis pagerinti savo karjeros perspektyvas. Roterdame tai yra būtent tai, ką mes darome kiekvienam mūsų studentui.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Over the past 40 years, Rotterdam School of Management, Erasmus University has firmly established its reputation as one of Europe’s leading business schools.

Over the past 40 years, Rotterdam School of Management, Erasmus University has firmly established its reputation as one of Europe’s leading business schools. Skaityti mažiau

Akreditacijos