Tarptautinis neakivaizdinis MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

119685_button.png

Pagrindiniai duomenys

  • Pradžios data: 2019 m. Spalio mėn
  • Formatas: Ne visą darbo dieną
  • Trukmė: 20 mėnesių
  • Kurso mokestis: 32 000 EUR (individualiai) / 37 000 EUR (įmonėms)
  • Kalbos mokymasis: anglų
  • Vieta: MIP Politecnico di Milano“ verslo mokykla (Milanas, Italija). 2 tarptautinės savaitės ir tarptautinių mainų galimybės.
  • Reikalinga kvalifikacija: mažiausiai 3 metų darbo patirtis, ideali tarptautinėje aplinkoje.


Tarptautinė neakivaizdinė MBA yra „ MIP Politecnico di Milano“ programa, skirta talentingiems specialistams, norintiems įgyti aukščiausius vadybos įgūdžius nenutraukiant karjeros.

Ši programa ieško talentingų ir ambicingų jaunų specialistų, kurie yra pasirengę mokytis, kaip išnaudoti visą savo potencialą ir įgyvendinti savo ambicijas.

Kursas pristatomas savaitgalį ne visą darbo dieną. Tai leidžia dalyviams įgyti tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją - MBA - nenutraukiant darbo.

Tai trunka 20 mėnesių, pamokos vyksta kiekvieną savaitgalį (penktadienį ir šeštadienį) ir yra integruotos per 3 pilnų savaičių sesijas. Tiesioginės pamokos derinamos su daugialypės terpės turiniu, pateiktu per naujovišką skaitmeninę mokymosi platformą, kurią sukūrė MIP naudodamas „MICROSOFT“ technologiją. Studentai susidurs su tokiomis tarptautinėmis kompanijomis kaip „Microsoft“, „Siemens“, „Moleskine“ ir „Whirlpool“ tiesiogiai lankydamiesi jų patalpose arba diskutuodami su vadovais MIP pamokų metu. Visos pamokos, rengiamos MIP bus įrašomos, suteikdamos studentams galimybę bet kada pasidomėti turiniu, o studentai gali lankyti iki 30% klasių tiesiogiai.

"Politecnico di Milano" vadybos mokykla yra akredituota AMBA, EQUIS, ASFOR ir EOCCS bei yra Europos verslo mokyklos "Financial Times" reitinguose ir QS pasaulio universiteto reitinguose.


Dabar programos yra atidaromos, išsamios informacijos ieškokite www.som.polimi.it/intptmba .
Norėdami gauti daugiau informacijos ir pagalbos dėl programų, rašykite adresu imbapt @ MIP .polimi.it

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Founded in 1979 as a Consortium between the Politecnico di Milano and many Italian institutions and several leading public and private industrial groups, today MIP is a non-for-profit consortium limit ... Skaityti daugiau

Founded in 1979 as a Consortium between the Politecnico di Milano and many Italian institutions and several leading public and private industrial groups, today MIP is a non-for-profit consortium limited company. Skaityti mažiau
Milanas , Nantas , Reimsas , Edinburge , Madridas , Guangdžou , Barselona , Briuselis , Glazgas , Pekinas , Miunchenas , Tulūza-le-Château + 11 Daugiau Mažiau