Tarptautinis veiksmų Mokymai MBA yra visą darbo laiką, sumaišytas programa, kuri apima veiksmų mokymosi filosofiją. Tiems, kurie nori tęsti po magistro išsilavinimą, Tarptautinė MBA yra ideali tramplino į kelionę į nuolatinę sėkmę, mokymosi ir proveržio.

Nuo pat pradžių, kaip Tarptautinė MBA studentas jums sutelkti 100% temomis svarbi jums ir jūsų organizacijai. Per tyrimų ir diskusijų, jūs atrasite būdus išspręsti problemas ir įgyvendinti naujus planus; Taikant pokyčius per veiksmų. Jums bus baigti šešis in-house užduotis; Veiksmo mokymosi projektai (Alpės), skirtas klausimams žinybinio lygio. Tada disertacijos užbaigimo, sprendžia strateginį organizacinę kebli, kur įvairūs mokslinių tyrimų metodikas, taip pat atėjo į žaidimą.Lygiagrečių Pasaulinis verslo aplinka

Tie, kurie spręsti problemas vieni atskirai, bet tie, kurie suformuoti stiprią komandą ir spręsti problemų į darnią sinergiškoje būdu, kreipkitės į sudėtingas klausimus ir parengti stipriausių formulių kaita, todėl jie supranta savo tikslus į suteikiantis mados. Dėl šios priežasties, jūsų klasiokų iš įvairių verslo sričių, yra jūsų nugalėtojų komandai.

Vertinimas grindžiamas srityse, kurios yra svarbios specialistų lyderio poziciją; mes įvertinti savo diagnozę apie problemą, savo veiksmų planą, savo srities mokslinius tyrimus, savo vertinimą situacijos, ir kaip jums įgyvendinti planą, siekiant išspręsti problemą. Galiausiai, mes įvertinti savo asmeninę refleksiją situaciją; ką išmoko per šį procesą ir ką daryti, jei kas nors jums bus pakeisti kitą kartą.

Mūsų specializuoti treneriai skatinti mokinių bendravimą ir gyvas diskusijas per virtualios klasės aplinkoje. Žinomas modulis instruktoriai ir mūsų vidaus personalas vaidina esminį vaidmenį per savo vizitą su mumis tarptautinių rezidentūros konferencijose. Čia jūs turite galimybę užduoti sunkiausių klausimų, ginčų teorijos ir mainų įkvepiantį patirtimi.

Su papildoma parama mūsų didžiulės duomenų bazės internete, periodiniai leidiniai ir valdymo peržiūrų, nepriklausomai nuo subjekto interesų, nėra rasti aktualią, reikšmingą ir svarbią informaciją ne jūsų pelės paspaudimu problema.

Tinkamumo kriterijai

Būkite vadovas ar valdymo stažuotojas

- Laikykite B ar lygiaverčių kvalifikacinis laipsnis

- Ar interneto ir elektroninio pašto prieigą

- Dėl ne anglų kalba TOEFL arba IELTS kalbos testas yra būtinas. Minimalus perdavimas ženklas TOEFL 550 (popieriuje); 213 (kompiuterinis) arba 79/80 (interneto) ir IELTS 6.0. Išimtys gali būti laikomas turėtų jūsų gimtoji kalba yra anglų, ir jūs turite sėkmingai baigė savo laipsnį anglų kalba.


- BNS stipendija

Verslo mokykla Nyderlandai (BNS) stipendijų programa padarė 60 daliniai stipendijos 2016 m.


Pradžios datos:

  • 2016 gegužės 16
  • 2016 rugsėjo 19


Accredition:

Amerikiečių akreditacijos organizacija, akreditavimo taryba Verslo mokyklų ir programų (ACBSP) ir Šveicarijos akreditavimo organizacija (EDUQUA) akredituotos BSN ir jos MBA programas.

NRTO, NRTO, Nyderlandų mokymo ir švietimo taryba, yra visų privačių mokymo ir švietimo agentūrų asociacija, įsikūrusi p> Nyderlanduose. NRTO skatina privačių teikėjų mokymo ir švietimo interesus.


Cedeo yra įkurta 1980 metais ir yra HR-vadybininkų iš didžiausių įmonių ir asociacijų Nyderlanduose, remiamų Ekonomikos reikalų ministerijos iniciatyva. Artimiausi priežastis pamatų buvo įžvalga nebuvimas į iš įmonės mokymų pasiūla kokybę. Pasiūlymas yra iš daugiau nei dešimtis tūkstančių įmonių mokymai, teikiamomis daugiau nei 8500 organizacijų. Remiantis klientų pasitenkinimo apklausas, atliktas pirkėjų, Cedeo atitinka už inventorizacijos poreikį ir prisiima kokybę pirkėjams mokymo ir plėtros, taip pat dėl ​​kitų HR-paslaugas.


WIAL verslo mokykla Nyderlandai yra pirmoji Europos institucija tapti filialai Pasaulio instituto mokymasis (WIAL). Su tokia puiki organizacija atsargines savo veiklą, šie veiksmai signalizuoja Mūsų tikslas tobulėti dar kaip griežta gydytojo šios galingos mokymosi metodika.

Kodėl reiktų studijuoti čia:


Dauguma MBA naudoti tradicinius mokymo metodus, verslo mokykla Nyderlandai, per nustatytus ribų NVAO pakeitė šį požiūrį drastiškai. Teorija ne tik dalį šių veiksmų Mokymai MBA programų rezultatus, BNS taip pat apima realaus gyvenimo verslo problemas ir iššūkius, į mokymo programą.


Tiek studentas ir organizacija atsako už projekto įgyvendinimą. Organizacija turi būti pasirengę apsaugoti savo dalyvaujantis vadybininkas iš nieko, kad galėtų sužlugdyti projekto rezultatus. Tai atlaisvina turėtų klaida būti baimės atpildo vadybininkas. Bandymų ir klaidų būtina projekto sėkmę.

Veiksmas Mokymasis yra: Mokymasis kartu. Maži, rinkiniai arba grupes bendražygiai nelaimė pažinti vienas kitą ir per socialinės struktūros grupės mokymasis vyksta. Dėstytojai nebėra paskaitų, bet dalyvauti sprendžiant naujas problemas, palengvinti minties reorganizuoti ir ieškoti teisingus klausimus. Komplektą yra asmeninis tinklas kiekvienam nariui.


Veiksmų gyvenimą MBA mokymosi situacija yra sukurta, kurioje vadovai ištirti ir išnagrinėti kartu, pabrėžiant klausia teisingus klausimus, su dėstytojų remiantis jų patirtimi, siekiant palengvinti šį procesą. Šis valdymo švietimo filosofija reikalauja daug pastangų iš abiejų studento ir dėstytojo, toli už tradicinės sklaidos ir sugeria žinias.


"Duok žmogui žuvį, pašarų jį dieną. Išmokyk žmogų žvejoti, maitinti jį visą gyvenimą ", - Lao Tzu (originalas Veiksmas Besimokančiųjų).

Programa mokoma:
  • Anglų
Šis kursas yra Internetu ir universiteto miestelyje
Duration
24 mėnesių
Ištęstinės
Price
27,500 EUR
Daliniai stipendijos
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date