Tarptautinis dieninių MBA

The Lisbon MBA

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Tarptautinis dieninių MBA

The Lisbon MBA

verslas

Kodėl Lisabonos MBA Tarptautinio?

Lisabonos MBA International 1 metų dieninio intensyvi programa pastatytas jums reikalingas šiandienos pasaulio verslo pasaulyje valdymo kompetencijas.

Nieko kinta greičiau nei pakeisti save. Tai reiškia, kad vadovai turi būti pasirengę reaguoti į įvairių pokyčių, ocurring skirtingais tempais.

Šiandien problemos skiriasi nuo tuos, kuriuos buvo paprašyta išspręsti vakar, ir taip yra sprendimai! Jums reikės vadovauti ir derinti skirtingus rinkinius įgūdžių, būti kūrybingi ir prisitaikyti. Trumpai tariant, jums reikia holistinio verslo išsilavinimą, kur jums bus suteikta galimybė sukurti savo pažinimo, vykdymo ir emocinius įgūdžius.

Yra keletas priežasčių, kodėl jums turėtų apsvarstyti Lisabonos MBA International:

Jungtinio laipsnio Catolica & NOVA:

Lisabonos MBA yra bendros įmonės tarp dviejų geriausių verslo mokyklų Portugalija - Católica-Lisabona ir Nova SBE. Abi mokyklos buvo laikoma ex aequo 23 geriausių Europos verslo mokykla pagal "Financial Times" 2016 m reitingą. Baigęs studijas, mūsų studentai gauna magistro diplomą iš abiejų mokyklų ir jie taip pat turi galimybę gauti magistro laipsnį verslo administravimo galimybę.

PARTNERYSTĖ SU MIT Sloan:

Imtis klases ir per panardinant į 1-mėnesių Bostone kurti naujus tinklus MIT Sloan School of Management. Jūs turėsite prieigą prie MIT profesorių, vaisingos bibliotekos ir mokymosi centrai, o siekti kursus specialiai orientuota į pasaulinių problemų valdymas. Be to, "MIT Fakulteto nariai apsilankyti mūsų miesteliu mokyti specialius kursus ir seminarus. Baigęs studijas, studentai turi prieigą prie MIT Partnerių statuso.

Mokymasis:

Po savo MBA pagrindinius kursus, baigti 2 mėnesių Veiksmas mokymosi laikotarpio atitinkančių jūsų karjeros siekius Portugalijoje ar užsienyje. Galite kreiptis daryti Vasaros projektas įmonėje, būti dalis konsultacinės grupės tarptautinės Lab, arba pradėti savo verslo įmonę per Startup Lisboa.

Socialinių įgūdžių ir asmeniniam tobulėjimui:

Penktadienio Forumas tikslas yra suteikti jums galimybę pritraukti savo potencialą ir įgūdžius gyventi savo ateities lyderystės vaidmenis lanksčiai ir lengvai prisitaikančios būdu. Penktadienio Forumo seminarai leis jums tapti savarankiškai žino savo tapatybę, įsitikinimus ir įpročius, suvokti, kaip jie tiktų jums, kai jums reikia dirbti sudėtingas aplinkybes ir situacijas, ir suteikti jums įrankius, koncepcijų, arba tiesiog "out of the langelyje "patirtimi, kad pamaitins savo pasirinkimus dėl, kas esate ir kas jūs norite tapti, kaip lyderis. Dabar ir ateityje, jums bus savo gyvenimą ir kaitos procesų savininkas.

Global MBA reitingą 2017 Financial Times:

Lisabonos MBA buvo laikoma 20 geriausių MBA programa Europoje - pagal "Financial Times" Top 100 Global MBA 2017 reitingą. Jis taip pat yra į "Tarptautinis kursai patirtis" rangą Europoje 1..

Ryšys su verslo pasaulyje:

Vienas iš pagrindinių tikslų mūsų karjeros valdymo centras yra išplėsti karjeros galimybes atvirų jums spektrą. Norėdami tai pasiekti, mes nuolat plėtoti ryšius su verslo pasauliu. Firmos Įžvalgos posėdžiai, pusryčiai su CEO, Mock interviu, Verslo byloje Konkurencijos konsultavimo projektus ir stažuotes keletas iniciatyvų, kad jūs galite pajusti, kaip studentas. Pasibaigus MBA pabaigoje jums sukūrėme kontaktų, bus pagrindiniai mokymosi visą karjeros valdymo tinklą.

Studijos & living Lisabonoje:

Romantišką ir triukšmingo Portugalų kapitalas bus jūsų namų bazę per keletą mėnesių nuo programos ... Su skaniu maistu, fantastinis oras ir sveikinimo žmonių, atsižvelgiant atsipalaiduoti pertraukos nuo klasės darbas bus vėjas. Sveiki atvykę į Lisabonos!

Boutique MBA KONCEPCIJA:

Lisabonos MBA klases yra mažos, siekiant maksimaliai padidinti mokymąsi ir sukurti labai intymus klasėje, kur studentai gauna bendrauti ir mokytis iš geriausių dėstytojų, bet ir sukurti stipresnę santykius ir tinklus tarp savo kolegų, MBA personalo ir verslo svečiams kviečiami klasių ir renginiai. Dalis šio labai unikalios koncepcijos. Lankytinos apsiriboja todėl pradėti savo paraišką šiandien!

verslas

MBA programa

1 ir 2 sąlygos: Pagrindiniai kursai (JAN iki gegužės)

Nuo sausio iki gegužės, jums sutelkti dėmesį į pagrindinių įgūdžių ir žinių apie tarptautinio verslo administravimo kursinių prekyba, organizacijų, ekonomika, strategija, apskaitos ir finansų.

Jūs taip pat naudoti šį laikotarpį pradėti savo kelionę savęs atradimo ir vystymosi metu penktadienio forumai.

Siekiant sukurti pagrindą siekiant pasiekti savo karjeros tikslų, jums bus lankyti kelis seminarus ir dirbti su mūsų karjeros valdymo centras.

Mes taip pat manome, kad tam, kad taptum tikrai pasaulinė lyderė ir konkuruoti tarptautiniu lygiu, be to, yra laisvai kalba angliškai, tai yra labai svarbu turėti kompetencijas kitomis kalbomis ir dėl šios priežasties mes reikalaujame, kad iki programos pabaigos Mūsų studentai turi bent jau pagrindines praktines žinias antrosios kalbos, išskyrus anglų kalbą. Užsienio studentams siūlome Portugalijos klases, kurios yra fantastinis būdas išmokti šią kalbą, kuri yra pirmoji plačiausiai vartojama kalba pietiniame pusrutulyje, ir vienas iš labiausiai vartojamų kalbų pasaulyje.

portugalų klasės

Kartu savo pagrindinius kursus per 1 terminas, kurį turės tikrai panardinant į Portugalijos kultūros parinktį ir dalyvauti Portugalijos klases (tarpinis arba Pradedantysis lygmuo), kaip dalis mokesčio už mokslą. Šie užsiėmimai vyksta po pietų tris kartus per savaitę ir yra neprivalomas.

Indukcinė savaitė

Per pirmąją savaitę, bus privalomi veikla kaip dalis Karjeros valdymas programą, kuri įvyks per pietų.

3RD terminas: MIT panardinimo būdu (birželis)

Per keturias savaites birželio mėnesį, jums spręsti pasaulines problemas, valdymo ir technologinių naujovių tuo Sloan School of Management. Tuo MIT miesteliu, turėsite galimybę tyrinėti Kembridžo ir Bostono ir patirtis gyvenime miestus MIT. Jūs taip pat turėsite galimybę bendrauti su visiškai skirtingų mokymo metodų, taip pat susitikti su inovacinių įmonių sričiai.

Mokymasis: VASAROS STAŽUOTĖS, tarptautinis LABS ar verslininkų Hub (liepos rugpjūtis)

Per liepos ir rugpjūčio mėnesiais, jums integruoti tai, ką mes vadiname veiksmų mokymosi kelią: gausite ryšį ir praktikuoti tai, ką išmokote su realiais projektais ir įmonių, siekiant geriausiai aptarnauti savo profesinius siekius.

Vasaros Stažuotė:

Įgyti realaus pasaulio patirtį ir papildomiems tinklų kūrimo galimybes per įmonės ar organizacijos savo interesų sfera. Mūsų Karjeros valdymas centras dirbs su jumis individualiai nustatyti tinkamą stažuotės jums ir įvykdyti savo karjeros tikslų.

Tarptautinė laboratorija:

Jei vietoj to, galite kreiptis į tarptautinę integraciją Brazilijos, Kinijos ar Meksikos rinkose tada jums bus integruotos į mūsų Portugalija-Brazilija, Portugalija ir Kinijos ar Portugalija ir Meksikos Lab. Tai 2-jų mėnesių patirtis vienija studentus iš Lisabonos MBA, Fudano universiteto Šanchajuje, Insper San Paulas ar EGADE Meksikoje, kuris dirbs su projektu už realią įmonės.

Verslumas Stebulės:

Jei turite verslininkas ambicijų ir nori pradėti savo verslą, Verslininkystės bus pasiūlyti jums galimybę ištirti verslumo idėjas ir tuo pačiu pasinaudojant daugelio mokymosi galimybes ugdyti praktinius verslumo gebėjimus, tinklo renginius su įmonėmis iš lauko ir specializuotos instruktavimas su kolegomis verslininkams.

4 ir 5 sąlygos: pagilinti savo žinias ir orientaciją į savo tikslus (SEP DEC)

Grįžęs į Lisaboną rugpjūčio pabaigoje, turėsite galimybę sutelkti dėmesį į konkrečios srities valdymo arba diversifikuoti savo įgūdžius pasirinkdami pasirenkamuosius kursus. Be to, turėsite integruotos kursą, kuris leis jums rinktis tarp darbo gyvų konsultavimo projekto ar kurti savo verslo planą. Šie pasirinkimai atneš jums arčiau ir arčiau link savo karjeros tikslų, dirbti ir gerinti labai konkrečią rinkinį įgūdžių ir talentų. Karjeros valdymo centras dirbs su jumis plėtoti geriausią strategiją ir duos jums galutinį mokymo pasiekti savo karjeros planus.

Jūsų vadovavimo ir asmeninio tobulėjimo tęsis iki penktadienio forumas serija.

5-asis terminas taip pat suteikia jums Verslas konkurse, kur jums bus dirbti komandose sprendžiant realaus gyvenimo problemų dėl su specialių apdovanojimų atsitiktinai organizacijos. Ankstesnės veiklos atvejai atėjo iš EFACEC, Grupo Pestana, Unicre, Saphety EDP, PT, Novabase, ES Kontaktai, Sportzone.

 • AKADEMINĖ GYVENIMO. Programa pristato novatorišką mokymo programą, skatinant griežtą analizę, kad emocinio intelekto gebėjimus, socialiai atsakingo elgesio ir naudoti rankas ant mokymąsi. Gyvenimo kad yra tiltas tarp mokslo ir verslo pasaulyje, tarp teorijos ir praktikos.
 • Penktadienis FORUMAS. Mes tikime, kad jūsų MBA patirtį turėtų būti savęs atradimo kelionę, tiek ir už jos ribų klasėje. Mūsų penktadienis Forumas leis jums ištirti savo gabumus ir įgūdžius labiausiai kūrybinių ir netradicinių būdų.
 • MIT IMMERSION. Per mūsų partnerystės su MIT Sloan, Lisabonos MBA Tarptautinis suteikia jums galimybę atrasti kultūros ir verslo praktiką sparčiai besivystančiai šiaurės rytus nuo JAV.
 • KARJEROS VALDYMAS. Pagrindinis karjeros valdymo centras tikslas yra padėti studentams suprasti, nustatyti ir pasiekti savo karjeros tikslų. Mes dirbame kartu išplėsti karjeros galimybes atvira studentams asortimentą ir mes sukurti seminarus ir veiklos, kuriomis siekiama suteikti studentams visus įrankius, kurių jiems reikia mokytis visą karjeros valdymą.
MBA

MBA priėmimo proceso

Lisabonos MBA tęstinė priėmimo proceso. Praktiniu požiūriu tai reiškia, kad prašymai priimami ištisus metus ir mūsų Priėmimo komanda glaudžiai Atsiliepimai kiekvieną paraišką.

Priėmimo procesas turi atlikti šiuos veiksmus:

 1. Paraiškos forma pateikimas
 2. Prašymas analizė
 3. asmeninis pokalbis
 4. Priėmimas

Aukštos potencialios kandidatės kviečiamos į pokalbį dėl maždaug po 2 savaičių pateikti savo programas.

Lisabonos MBA Priėmimo komitetas sprendimus pranešama per 1 savaitę po asmeninio pokalbio.

MOKESTIS UŽ MOKSLĄ

MBA, kaip investicijų

Nurodykite dalyvauti kokybės MBA programa reikalauja didelių investicijų ir laiko ir pinigų. Valdymo mokymai, lyderystės plėtrai, siūlo Lisabonos MBA Tarptautinis Visas laikas programa tinklų ir tarptautinių galimybės bus įrodyti, kad būti neįkainojama turtas, kaip jūs pažangą per savo karjerą.

Mokestis už mokslą Lisabonos MBA Tarptautinis Visas laikas 2018 programa suma 36.000 €. Ši investicija yra kursai, reikalingus atvejus ir kitus mokomąją medžiagą, taip pat skrydžius ir apgyvendinimą MIT, Bostone. Mūsų mokesčius neįeina vadovėliai, gyvenimo išlaidoms ir vizas.

Baigęs magistro laipsnį, mūsų studentai gali gauti magistro laipsnį bendrą parengiant ir ginti projekto darbus pagal vienos profesorius gaires. Baigiamajame magistro darbe turi papildomą kainą 4000 €.

Lisabonos MBA glaudžiai bendradarbiauja su kelių Portugalijos bankų pasiūlyti mokiniams palankias sąlygas švietimo paskolas. Šiuo metu Lisabonos MBA Paskola siūlo CGD.

STIPENDIJOS

Yra laisvų padėti Jums finansuoti Lisabonos MBA Tarptautinis Dieninės programos stipendijų skaičius.

Be konkrečių kai kurių stipendiją reikalavimus, mes atsižvelgti į ieškovų akademinį ir profesinį nuopelnus, gebėjimas prisidėti prie programos ir, taip pat, kad jų karjeros tikslų po MBA galimybes.

Pagrindiniai faktai

PROGRAMA: Lisabonos MBA Tarptautinis Visas laikas 2018

Tinka: Specialistams, kurie nori sustabdyti 1 metus ir pasišvęsti tik MBA programą.

Reikalavimai:

 • Minimalūs 3 metų profesinę patirtį (dieninės)
 • Bakalauro laipsnį bet kurioje srityje
 • GMAT ar GRE
 • Anglų kalbos įrodymas

Trukmė: 12 mėnesių

Vieta:

 • Católica-Lisabona apgyvendinimu ir Naujoji "SBE apgyvendinimu Lisabonoje, Portugalijoje
 • MIT Sloan School of Management Bostone, JAV
 • Mokyklos Católica-Lisabona ir Naujoji "SBE

Mokestis už mokslą: € 36,000

Paraiškų pateikimo terminai

 • Rugsėjo 30., 2017 (1 turas)
 • Lapkričio 9-oji, 2017 (2 turas)

Tvarkaraštis

 • Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio nuo 9:30 iki 12:45 val. Kartais, studentai taip pat turi klases per pietų.
 • Penktadieniais visą dieną.

Per pasirenkant "laikotarpiu nuo rugsėjo iki gruodžio, kai kurie kursai bus siūlomi vakare (18:30 9.45 PM) ir šeštadieniais ryte (9:30 val iki 12h45 PM).

Tačiau būkite tikri, kad siūlomos reguliariajame grafiką pasirenkant yra pakankamai studentams būtų sudaromos būtinų ECTS sudaryti programą.

sąlygos

 • 1. Terminas: sausis-kovas
 • 2. Terminas: Kovo-gegužės
 • 3. Terminas: Birželis
 • Veiksmas Mokymasis: liepa-rugpjūtis
 • 4. Terminas: rugsėjis-spalis
 • 5. Terminas: lapkritis-gruodis

Pasirenkamieji dalykai: 4 ir 5 sąlygos

Karjeros valdymas: Parama teikiama ištisus metus

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Sau 6, 2020
Duration
Trukmė
1 metai
Dieninės
Price
Kaina
38,000 EUR
Information
Deadline
Rugs 30, 2019
September 30th, 2019 (1st Round); November 8th, 2019 (2nd Round)
Locations
Portugalija - Lisbon, Lisbon
Pradžia : Sau 6, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas Rugs 30, 2019
September 30th, 2019 (1st Round); November 8th, 2019 (2nd Round)
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Sau 6, 2020
Portugalija - Lisbon, Lisbon
Galutinis paraiškų davimo terminas Rugs 30, 2019
September 30th, 2019 (1st Round); November 8th, 2019 (2nd Round)
Pabaigos data Susisiekti su mokykla