Verslo administravimo magistras - pagamintas Vokietijoje

Tarptautinės turizmo vadybos magistrantūros programa suteikia studentams specifines turizmo verslo kompetencijas praktiškai orientuotame ir holistiniame požiūriu. Jame atsižvelgiama į tai, kad klestintis turizmo sektorius įdarbina vis daugiau vadybininkų, turinčių pripažintą akademinę kvalifikaciją ir labai jautrios tarptautiniams ir tarpkultūriniams valdymo poreikiams. Programa užtikrina turizmo versle reikalingas pagrindines kompetencijas ir remiasi ankstesniais studentų studijomis.

Programa

Tarptautinio turizmo vadybos MBA yra trijų semestrų dieninis kursas, vedantis į specializuotą verslo administravimo magistro laipsnį (MBA).

Programa siūlo išradingą, verslininkišką, novatorišką ir pasaulinę tinklų kompetenciją.

Tai pasiekiama kvalifikuotų dėstytojų, tarptautinių ir skirtingų studentų įstaiga, fakultetas, kuris suteikia unikalią intelektinės mainų aplinką, jungtinius tyrimus kartu su akademine kompetencija, praktine orientacija ir internacionaline praktika. Kursas suteikia studentams konkurencinį pranašumą užtikrinant karjeros turizmo pramonėje.

Tikslinė grupė

Magistrantūros studijų programos MBA tarptautiniame turizmo vadyboje siūlo tik privalomus dalykus, kurių pagrindinis dėmesys skiriamas sisteminiam būsimųjų vadybininkų rengimui įvairioms tarptautinio turizmo valdymo užduotims globalioje aplinkoje. Siekiant spręsti sudėtingas įvairių su turizmu susijusių pramonės šakų koordinavimo problemas ir patenkinti poreikį tobulinti šio sektoriaus gebėjimus, reikia tobulinti mokymą.

Tikslai

MTM programa suteikia studentams kruopštaus valdymo žinių ir specialistų įgūdžių, pritaikytų konkrečiai turizmo sektoriui, pusiausvyrą. Gebėjimas būti lankstus ir pritaikomas pokyčiams yra esminis išlikimo reikalavimas. Vadybininkai privalo turėti galimybę imtis atsakomybės ir įgyvendinti griežtus ir ryžtingus veiksmus.

Tam reikia naujoviškų ir visapusiškų tinklų įgūdžių. Todėl šis prestižinis laipsnis leidžia studentams veiksmingai atsakyti už šiuos pokyčius, pasitikėdami savimi ir pasinaudojant gausybe rytdienos galimybių.

Pagrindinės MBA programos sudedamosios dalys apima šias kvalifikacijų sritis:

 • Turizmo reiškinys ir jo sistemos
 • Turizmo ir jo pramonės ekonomika
 • Turizmo aplinka
 • Turizmo paklausa
 • Strateginės ir operatyvios rinkodaros kompetencijos turizmo srityje
 • Tarptautinis ir pasaulinis turizmo valdymas
 • Tam tikros turizmo valdymo kompetencijos (taip pat projektų valdymas, e. Turizmas, kokybės vadyba ir procesų valdymas)
 • Marketingo tyrimai turizmo srityje
 • Kultūra ir kryžminio kultūros valdymas
 • Verslo politika ir etika

Laipsnis

Tarptautinio turizmo vadybos MBA yra baigtas magistro egzaminą, kuris atliekamas po dviejų semestrų. Studentai privalo parašyti savo magistro darbus antrojo semestro pabaigoje, kai visi moduliai yra visiškai įtraukti. Baigiamasis egzaminas turi būti ginamas. Jei studentas stažuotės po antrojo semestro, žodinis egzaminas vyksta po trečiojo semestro.

Bendras lygis apima rezultatus, gautus iš egzaminų per kursą, taip pat magistro baigiamojo darbo vertinimą. Sėkmingai baigus kursą, studentams suteikiamas "Verslo administravimo magistro (MBA)" laipsnis.

Priėmimas

Bendrieji priėmimo reikalavimai yra šie:

 • Akademinis, verslo laipsnis (bakalauro laipsnis). Užsienio pareiškėjams: kursų direktorius turi patvirtinti akademinį laipsnį
 • Praktinės profesinės patirties metai
 • Pareiškimas labai gero anglų kalbos lygio, kurį rodo atitinkami pažymėjimai (A lygio kalbos kursai, TOEFL popieriniai 560 taškų, TOEFL kompiuterio 220 taškų, IELTS 6,0, pasirinkimas: anglų kalbos testas)
Programa mokoma:
 • Anglų
International Graduate Center - Hochschule Bremen

Peržiūrėti 10 daugiau kursų International Graduate Center - Hochschule Bremen »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal. 2019
Duration
2 - 3 semestrus
Dieninės
Price
12,900 EUR
12 900 eurų, įskaitant ne daugiau kaip 500 eurų kelionę lauke (plius semestro mokestis 325 eurų)
Deadline
Contact school
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal. 2019
End Date
Contact school
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school
End Date
Contact school