Tarptautinio verslo MBA

&nbsp

Kaip viena iš septynių universitetų, Švietimo ministerijos (MOE), NSYSU Šiaulių krašto vadybos, remiamų pagal verslo vadybos bandomojo projekto vyko ŪM, didžiuojasi savo IBMBA mokymosi aplinkos ir gyvenimo dizainas. Kolegija skirta būsimuosius studentus su dviejų metų darbo patirtį su įvairių sričių gamybos vadovų valdymo tikslas.

&nbsp

&nbsp

Misija


Programa siekia rengti kultūros pažinimo tarptautinius lyderius, įrengtos bendros vizijos, profesines žinias, kurią reikalaujama pateikti pasaulinių korporacijų, ir kurie galėtų spręsti realias verslo problemas.Tai anglų-mokoma programa leidžia studentams akademiniu ir kultūriniu požiūriu įvairų mokymosi patirtį per pirmojo kurso užsiėmimų, puikios studentavimo ir užsienio mainų programoje.

&nbsp

&nbsp

Tarptautinė vadybos Švietimas


Vadybos ugdymo pagrindinis tikslas yra daugiau nei vien tik valdymo žinių perdavimo. AACSB ataskaita rodo, labiausiai ieškoma korporacijų darbuotojai pagal su bendravimo ir problemų sprendimo įgūdžių, etikos, profesionalumas ir pasaulio vizija. Taigi šie atributai yra įtrauktas švietimo institucijų, dalyvaujančių pagal AACSB akreditavimo skėtis,. Suderinta su tendencija, tai numato (1) Etika (2) (3) problemų sprendimo, (4) profesionalumą ir (5) bendrą vaizdą, kaip iš penkių bendrų 2008 m. Kolegijos studentų mokymosi tikslų.Mokymo turinio projektavimas, mokymas požiūris ir vertinimas formuoja tokių mokymosi tikslų. Tokių mokymosi tikslų rezultatas yra baigęs klasė primygtinai prašoma kandidatų pasaulio verslo rinkoje.

&nbsp

&nbsp

IBMBA ne iš pirmo žvilgsnio


1. Atrama: Vadyba išsilavinimas atitinka tarptautinius standartus ir normas.

2. Bilietų kainos: Trisdešimt studentų įdarbinami kasmet, įvertino pateiktą popieriaus taikymo ir interviu

3. Kvalifikacija: bakalauro kvalifikacinį laipsnį (arba jam prilygintas) ir mažiausiai dvejus metus visu etatu darbo patirtis.

4. Reikalavimai: Septyniolika kursus ir magistro disertacijos

5. Ugdymo turinys: Akcentuojamas empirinių problemų sprendimo ir tarptautinės perspektyvos.

6.Akreditacija: pagal standartai atitiktų NSYSU vadybos koledžas buvo akredituota su AACSB balandį, 2005, ir bus akredituota vėl lapkričio, 2009.

&nbsp

&nbsp

Pasiekimai CM

&nbsp

Ranked 48 visame pasaulyje tiek mokslo magistras informacijos valdymo ir Global EMBA programos "Financial Times" reitinge, 2009

Ranked, 49. pasaulyje magistro finansų valdymo ir 57-Global EMBA programą "Financial Times" reitingą, 2008 m.

Reitingą puikų kategorijos (vienas iš keturių) nacionalinio universiteto vertinimo, kurį atliko Švietimo ir mokslo ministerija, 2006 m.

Vienas iš geriausių universitetų viršų universiteto plano tikslas parinktų ir remia Švietimo ir mokslo ministerija, 2005 m.

Lass = "title_img, ">

Valdymo Taivano pirmoji kolegija akredituota AACSB 2005 m.

Tarptautinė mokymosi aplinka ir puikios akademinės Nariai

NSYSU pradėjo IBMBA programą su pasaulinės perspektyvos galvoje. Tarptautinių studentų sudaro daugiau kaip penkiasdešimt procentų, IBMBA kursų, kurie yra mokomi kartu kviestinių profesorių buvimas sudaro garbingus mokyklas.Studentų įvairovė


Studentai, dalyvaujantys IBMBA kursų yra tarp valstybių, tarp etninių grupių ir tarp profesionalų. Trisdešimt Taivano studentai įtraukiami į programą IBMBA kiekvienais metais, ir jie sveikina savo tarptautinius kolegas kursuose apie dvidešimt penkiose šalyse. Studentų, IBMBA vidutiniškai 6,2 metų darbo patirties iš laukų gamybos, finansų, švietimo, paslaugų pramonės, mažmeninės prekybos, karinės, Vyriausybės ir tt


Minimaliomis sąnaudomis mainų programa


Į IBMBA programą, visi studentai privalo dalyvauti užsienio studijų mainų programos, kurioje dalyvauja bent vieną semestrą.Kai mokiniai keičiasi studijuoti į mūsų partnerių mokyklų, vietoj to, kad mokėti didesnius tų mokyklų mokymo renginius, jie moka tik mažą NSYSU studijų kursą. Todėl IBMBA studentai patogiai veikiami vertingų patirties užsienyje kuo sąskaita.Išsamią mokymo programą skaitė paskaitas anglų kalba


IBMBA fondas Kursai skirti studentams su praėjusiais akademiniais koncentracijų, išskyrus verslo. Pagrindiniai kursai "ir" Pasirinkimas "siūloma stiprinti mokinių profesinius gebėjimus. Visi kursai yra dėstomi anglų kalba su globalią mąstyseną. Studentai privalo studijuoti užsienyje bent vieną semestrą ir 3 kursus lygiavertes 162 kredito valandos. Laipsnis reikalavimai apima 17 kursus ir magistro Disertacija ginama priešais fakulteto.Tarptautinė Vizija

Norėdami sustiprinti savo tarptautinį galimybes ir pareikšti savo studentus į pasaulinius standartus, kolegija įgyvendina šias priemones:


1. AACSB akreditacija


NSYSU kolegija managemen t gavo pradinį AACSB akredituota 2005 m., Ir nuo to laiko aktyviai dalyvavo įvairių Patalpinta AACSB, ypač dėl mokymo metodus, gerinti mokymo ir mokslinių tyrimų pajėgumus Koledžo fakulteto akademinės veiklos.


2.AKTAS programa


IBMBA suteikti studentams galimybę dalyvauti ne laipsnių jungtinio Global MBA programos, bendrai Hosted by NSYSU Taivano, Viktorijos universiteto Kanadoje ir Austrijos Johanneso Keplerio universitetas.3. Dvigubi studijų programos


Dviviečiai studijų programos su ESSCA, Prancūzija siūlomi IBMBA studentų pasirinkimu.4. Keitimo programos


Kolegijos kokybės mokyklų partnerių didelė įvairovė leidžia IBMBA studentus rinktis iš tam, kad studijuoti užsienyje.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų National Sun Yat-Sen University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date