tarptautinę MBA

Bendroji informacija

2 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Tarptautinės MBZ

&nbsp

Tarptautinė MBA yra bendrosios verslo valdymo programa, kuri orientuota į visus įmonių administravimo aspektus. Žinoma sujungia visus įmonės veiklos sritis taip, kad studentai susidaryti išsamų vaizdą bendrovių. Verslo pasaulyje, reikia patyrusių specialistų su pažangiomis žiniomis rengiant įvairių sričių veiksmingą valdymą, tuo pačiu metu reikalauja asmens įgūdžių, tokių kaip lankstumas, atspindys, rezoliucija ir kūrybiškumą.


MBA yra orientuota į plėtoti strateginio ir novatoriško mąstymo ir verslumo įgūdžius sudėtingoje nūdienos verslo aplinkoje.

&nbsp

Tarptautinė MBA tikslas yra teikti verslo švietimo vadovai:

  • Kas gali vystytis širdies sudėtingų įvairių organizacijų.
  • , Kurie gali paskatinti ir valdymo lankstumas ir pasikeisti jų reakcija į naujas technologijas, naujų rinkų ir socialinės raidos išvaizdą.
  • Kas yra plačių pažiūrų ir imlūs, gebantys bendrauti ir kūrybinės.
  • Kas yra humanistas ir garso verslo etikos.

Studentams siūloma galimybė studijuoti užsienyje semestrą Niujorke.

&nbsp

Tarptautinė MBA programos apžvalga

&nbsp

  • Kalba: Anglų
  • ECTS kreditų: 60
  • Rekomenduojama profilis: Universiteto diplomas. 2 metų darbo patirtį.
  • Dvivietis laipsnis: magistras EAE verslo mokykla UPC / UCJC
  • Campus: Madride ir Barselonoje.

&nbsp

&nbsp

Tarptautinė MBA laipsnį

&nbsp

Siekiant prisijungti prie programos, reikia turėti universitetinį laipsnį ir profesinę patirtį. Mes suteikiame ypatingą svarbą profesinės patirties, kaip svarbu dalytis žiniomis apie kiekvieno dalyvio įmokų, iš jų mokymo ir profesinės atsakomybės, situacijas, siūloma mokytojų. Jei jūs ne atitinka visus minėtus reikalavimus, prieigą prie programos bus vertinamas programos valdymo.


Studentai, kurie pereina į programos vertinimo procesą bus gauti iš EAE Business School laipsnį.


Studentai, kurie atitinka akademinius reikalavimus, įsteigta partnerių universitetų, su kuriais EAE yra pasirašiusi sutartis dėl dvigubo kvalifikacijos bus gauti iš Universität Politécnica de Catalunya (jei mokosi Barselonoje) arba Universidad Camilo José Cela (jei mokosi Madride) laipsnį.


Siekiant gauti iš universitetų lygį, būtina jau turėti universitetinį išsilavinimą (inžinierius, laipsnis arba diplomas). Jei jums nereikia turėti aukštąjį universitetinį išsilavinimą, kai jūs praėjo skirtingų vertinimų, gausite universiteto išplėtimas diplomą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives an ... Skaityti daugiau

EAE is an international Institution of higher education in the field of management. With more than 50 years experience in business education it has provided training for more than 56,000 executives and managers. Every year students from more than 45 nationalities gain professional qualification at EAE to hold positions of responsibility within the business world. Skaityti mažiau
Barselona , Madridas , Niujorkas , Šanchajus + 3 Daugiau Mažiau