Tarptautinės e. Tiekimo grandinės valdymo magistro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Tiekimo grandinės srityje šiuo metu vyksta spartūs pokyčiai ir augimas. Naujos technologijos ir IT patobulinimai, tokie kaip AI, „blockchain“, robotika, mašininis mokymasis ir debesų kompiuterija, nepaprastai formuoja tiekimo grandinės logistikos ir valdymo pramonę bei mūsų gyvenimą.

Nėra tikimybės, kad tiekimo grandinės valdymo sektorius iki 2025 m. Turėtų pasiekti 24,532 mlrd. JAV dolerių, kuris, pasak sąjungininkų rinkos tyrimų, nuo 2018 m. Iki 2025 m. Augs 9,7% metiniu augimo tempu. Visi šie pokyčiai reiškia spartesnį ir mažesnį pristatymo paslaugų kainą, taip pat paslaugų patikimumo didinimą. Neabejotinai logistikos ir tiekimo grandinės pramonė nėra tokia pati, kokia buvo prieš dešimtmetį, ir vis dar pastebi spartų pokyčius visuose sektoriuose. Štai kodėl technologijos nėra laikomos rinkos pranašumu labiausiai technologijas išmanančioms įmonėms, bet yra bendro lygio standartas. Todėl būtina, kad pagrindiniai šio sektoriaus dalyviai numatytų, kaip naujausios naujovės paveiks jų tiekimo grandines, ir atitinkamai pasinaudos naujomis technologijomis.

Vykdydami šią dvigubą akredituotą MBA, studentai galės gauti patikimą ir praktišką išsilavinimą tiekimo grandinės valdymo srityje ir tirti naujausius pokyčius ir technologijas, kad būtų galima sąmoningai juos naudoti ir taikyti savo profesiniame gyvenime.

142893_pexels-photo-2422288.jpeg

Programos studijų programa

 1. Strategija ir globalizacija
 2. Lyderystė ir žmogiškųjų išteklių valdymas
 3. Operacijų valdymas ir prekyba
 4. Tarptautinis marketingas
 5. Finansinis ir ekonominis valdymas
 6. Verslumas ir inovacijos
 7. Verslo žaidimas
 8. Naujos technologijos ir SCM optimizavimas
 9. Pirkimų ir pirkimų strategija SCM
 10. Paskirstymas, saugojimas, tvarkymas, transportavimas ir atvirkštinė logistika SCM. Atsargų valdymas
 11. Kokybė, produktyvumas ir operacijos
 12. Galutinis magistro projektas

Galutinis magistro laipsnio projektas yra parašytas kaip verslo planas arba esamo verslo atvejo analizė. Tai puiki galimybė studentams plėtoti savo verslo idėjas ir suteikti jiems gyvybės, nes projektus prižiūri ir vadovauja vieni geriausių savo srities profesionalų. Mes labai skatiname savo studentus pasinaudoti magistro projektu, kad peržengtume savo ribas, naudodami jį kaip verslumo pratimą.

Projektas gali būti vykdomas atskirai arba grupėje.

Studentų profilis

 • Logistikos ir tiekimo grandinės specialistai, norintys atnaujinti savo žinias ir įgūdžius pas geriausius šio sektoriaus specialistus.
 • Verslininkai, norintys gauti išsamų jos tiekimo grandinės, operacijų ir logistikos valdymo aspektų vaizdą, kartu su naujausiais pokyčiais ir rinkoje esančiomis technologijomis.
 • Naujausi absolventai, norintys specializuotis tiekimo grandinės valdymo srityje taikydami naujovišką ir unikalų požiūrį, kuris leis jiems įgyti konkurencinį pranašumą prisijungiant prie darbo rinkos.

Akreditacija

Dvigubas e-tiekimo grandinės valdymo laipsnis

 • BEBS Barselonos vykdomosios verslo mokyklos tarptautinės e. Tiekimo grandinės valdymo BEBS
 • UCAV (Avilos katalikų universitetas) tarptautinės e. Tiekimo grandinės valdymo magistro laipsnis

BEBS yra privati verslo mokykla, teikianti aukštąjį mokslą, galiojančią visame pasaulyje, taip pat yra Ispanijos verslo mokyklų asociacijos (AEEN) ir Europos Sąjungos privataus aukštojo mokslo (EUPHE) narė.

Reikalingi dokumentai

 1. Naujausias gyvenimo aprašymas (CV)
 2. Motyvacinis laiškas
 3. Paso arba asmens tapatybės kopija
 4. Bakalauro laipsnis
 5. Akademinis įrašas (siužetas / pažymiai)
 6. IELTS 6.0 arba lygiavertis, pavyzdžiui, TOEFL arba ankstesnis išsilavinimas anglų kalba
Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

BEBS is an executive business school with international experience in business management and training. BEBS has been at the forefront of executive education, inspiring, challenging and contributing t ... Skaityti daugiau

BEBS is an executive business school with international experience in business management and training. BEBS has been at the forefront of executive education, inspiring, challenging and contributing to the development of current and future leaders of many countries and sectors. BEBS is an innovative institution, making a positive, comprehensive and consistent impact on people, businesses, and society. The success of BEBS is based on an academic approach, with a strong focus on professional and humanistic approach to Business and Leadership: during any of our Programs our professors and executive professionals bring reflection, dialogue, critical analysis, projects and initiatives to ensure excellent education, consequently generating a valuable contribution to business and social transformation. Skaityti mažiau