Tarptautinės MBA (Visas laikas)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Mūsų magistrantūros studijas „Eduniversal“ oficialiai pripažino geriausiomis pasaulio mastu

Top 100 - pasaulinis reitingas

Untitled-design-e1568644888192.png

Verslo pasaulis ir labai dinamiška bei labai konkurencinga dabartinė ekonominio netikrumo padėtis reikalauja kvalifikuotų specialistų, turinčių tvirtų žinių apie įvairias valdymo sritis, be to, turinčių asmeninių ir profesinių įgūdžių, tokių kaip universalumas, pritaikomumas, refleksija, ryžtas ir kūrybiškumas. Tarptautinis MBA yra vadybos mokymo programa „ par excellence“, kuri moko dalyvius pasiekti atsakomybės pozicijas įmonėje įgyjant vadybos įgūdžių, reikalingų įmonių ir institucijų valdymui. Taigi, be vadybos mokymo, MBA užtikrina visos verslo bendruomenės pripažinimą.

Tarptautinis MBA buvo sukurtas taip, kad dalyviai galėtų patobulinti ir išplėsti savo žinias verslo valdymo ir administravimo srityse, dirbti su pagrindinėmis valdymo priemonėmis ir sustiprinti savo vadybos įgūdžius bei kompetencijas. Visa tai praturtina tinklų kūrimo galimybės su kitais dalyvaujančiais specialistais, mūsų dėstytojais ir specialistais, pakviestais į mūsų konferencijas, diskusijas ir veiklą, kurie yra nepaprastai svarbūs gerinant profesinę poziciją.

58949_MBA.jpg

Kodėl verta mokytis Romoje?

 • Didžiausia švietimo patirtis amžinajame mieste

Neįkainojamo kultūros ir meno paveldo civilizacijos lopšys ir tėvynė, Roma yra puikiausia vieta gyventi aukštojo mokslo patirtį; Pasinaudokite daugybe gražių vietų ir turtingų iniciatyvų, kurias siūlo romėnų kraštovaizdis, ir mokykitės viename iš pelningiausių Italijos gamybos centrų.

 • Visada auganti verslo ekosistema

Regione įregistruota daugiau kaip 650 000 įmonių ir daugiau nei 1 000 naujų verslo vietų, o pernai išaugo 1,81% įmonių, o Italijos sostinė yra antras miestas pagal naujų verslo vietų skaičių nacionaliniame mieste. lygis.

 • Nėra verslo, kurio nerastumėte

Nuo mados iki maisto ir gėrimų, nuo menų iki turizmo, Roma yra daugelio garsių įmonių ir gaminamų Italijoje produktų bei paslaugų, kurių visi veikia verslo programose, į kurias įtrauktos mokyklos programos, gimtinė: aspektas, leidžiantis studentams pajusti realybę, su kuria jie nori susipažinti.

 • Studijos Romoje, patirtis visur

Rome Business School organizuotų vizitų ir pažintinių kelionių metu turėsite galimybę užmegzti ryšius su visame pasaulyje žinomomis institucijomis ir garsiomis įmonėmis, susipažinti su skirtinga profesine aplinka ir išplėsti savo tinklą. Mūsų mokykla taip pat siūlo galimybę dalyvauti stažuotėse Italijoje ir užsienyje, prestižinėse ir sėkmingose įmonėse.

Struktūra

 • 6 mėnesiai intensyvaus kurso
 • Verslo planui skirti 6 mėnesiai
 • Įmonės vizitai ir kviestiniai pranešėjai
 • Seminarai ir renginiai
 • Tinklo kūrimo galimybės ir karjeros paslaugos
 • Minkštųjų įgūdžių programa
 • Treniruotės lauke

Tarptautinio MBA turinys

Tarptautinis ir komercinis valdymas

 • Verslas, vyriausybė ir tarptautinė ekonomika
 • Rinkodaros vadyba
 • Pardavimų vadyba

Žmonės ir projektų valdymas

 • Intelektinis kapitalas ir talentų valdymas
 • Projektų valdymas

Strateginiai ištekliai

 • Finansavimas priimant sprendimus
 • Tiekimo grandinės valdymas
 • Valdymo kontrolė
 • Technologijų ir operacijų valdymas

Verslo lyderystė pasaulinėje eroje

 • Strateginis valdymas
 • Verslumas
 • Tarptautinis verslas

Verslo planas

Magistro baigiamasis darbas yra pagrindinis programos branduolys ir turi savarankišką kurso statusą. Šiame kurse grupė parengia ir parengia verslo planą, pagrįstą viena iš dviejų galimybių: teorinio tyrimo projekto, susijusio su bet kokiu verslo organizavimo aspektu; arba Funkcinis veiklos planas, pagrįstas realia įmone ir situacija. Kurso metu, atsižvelgdami į globalią situaciją ir rinkos situaciją, turite apsvarstyti kiekvienos funkcinės srities įtaką įmonės gyvybingumui, suprojektuoti būsimą verslo strategiją ir kiekviename skyriuje įgyvendinti tinkamą politiką, kad jūsų tikslai būtų pasiekti trumpai. ir ilgalaikis.

Kurso metu pateikiamos šio plano rengimo ir darbo grupių sudarymo gairės. Be to, internetiniame miestelyje turėsite prieigą prie asmeninio dėstytojo ir virtualios klasės.

Tikslai

 1. Gebėjimų ir metodų, reikalingų mokslinių tyrimų projektui vykdyti, tobulinimas.
 2. Pagerinti gebėjimus spręsti problemas nepažįstamoje aplinkoje, susijusioje su verslumu ir verslu.
 3. Įgytų žinių integravimas magistre.
 4. Komandinis darbas. Suprasti vaidmenų ir produktyvumo, susijusių su tyrimais, dinamiką.

Treniruotės lauke

Išskirtinis mokymas, plėtojamas vykdant praktinę ir dinamišką veiklą, sukuriančią dalyvių sąveiką ir sanglaudą.

Karjeros paslaugos

Rome Business School palaiko savo studentus net ir už akademinės aplinkos ribų, teikdama jiems patarimus ir pagalbą ugdant tvirtą profesinį profilį, atspindintį labiausiai ieškomas kompetencijas dabartinėje darbo rinkoje. Visų pirma, mokykla priima mokinius, teikiančius šias paslaugas:

 • Parama tvarkant darbo pokalbius
 • Nemokama studento gyvenimo aprašymo peržiūra ir įtraukimas į Rome Business School duomenų bazę ir jo platinimas įmonėms, organizacijoms ir medžiotojams, priklausantiems mokyklos tarptautiniam tinklui;
 • Tinklo susitikimai su tarptautiniais vadovais, specialistais ir verslo savininkais
 • Individualizuota paieškos ir žymėjimo paslauga, skirta geriausioms darbo galimybėms Italijoje ir užsienyje

Savotiška patirtis: „Bootcamp“ visame pasaulyje

Patobulinkite savo verslumo įgūdžius ir išbandykite juos su didžiausiu iššūkiu: išskirtiniame „ Rome Business School “ „Bootcamp“ Barselonoje, organizuojamame bendradarbiaujant su EAE verslo mokykla, ir Niujorke, bendradarbiaujant su „Pace“ universitetu, dviejuose gražiuose miestuose, kurie yra naujovių ir priešakyje. tarp produktyviausių pradinių ekosistemų.

Pažangi programa, skirta supažindinti jus su realiais verslo scenarijais, kad būtų galima išspręsti ir suteikti jums praktinį mokymosi ir įgūdžių ugdymo būdą. Viskas priklauso nuo profesionalių dėstytojų iš aukščiausios klasės darbo įmonių!

Vietos rodiklis

Magistro pabaigoje 96% studentų įgijo stažuotę tarptautiniu mastu žinomose įmonėse, tokiose kaip:

121983_ScreenShot2019-09-30at12.59.53PM.png

Priėmimo procesas ir baigimas

Priėmimo procesu siekiama patikrinti kandidato tinkamumą lankyti magistrą. Kandidato akademinė istorija, ankstesnė patirtis magistro temomis ir motyvacija bus vertinimo klausimai.

Išsiųstą paraišką įvertins Rome Business School akademinis komitetas. Norint užtikrinti programos tinkamumą, svarbu pateikti visus reikalingus dokumentus.

Stipendijos

Remiantis individualiu profiliu, patirtimi ir įrodyta motyvacija, kandidatui gali būti paskirta stipendija, apimanti dalį bendrojo studijų mokesčio (iki 20%). Tinkamumą galimai stipendijai priims Rome Business School akademinis komitetas, vertindamas kandidato paraišką.

Stipendijos yra prieinamos visoms didaktinėms formulėms.

Mokestis už mokslą

Šio magistro studijų mokestis yra: 16 000 eurų

Jis gali būti mokamas:

 • dalimis
 • viename sprendime (ši galimybė suteikia studentui 10% nuolaidą nuo visos studijų kainos sumos)
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Rome Business School is a Rome, Italy, based Institute of excellence devoted to managerial training and research, which operates internationally, with alumni hailing from more than 140 countries w ... Skaityti daugiau

The Rome Business School is a Rome, Italy, based Institute of excellence devoted to managerial training and research, which operates internationally, with alumni hailing from more than 140 countries worldwide. Skaityti mažiau
Roma , Italija internete + 1 Daugiau Mažiau