Oficialus aprašymas

Tarptautinė MBA

NCCU Tarptautinė MBA yra Premier visiškai akredituota anglų-mokė magistro verslo administravimo verslo programos, kurias siūlo Nacionalinė Chengchi universiteto koledžo prekybos. Mes esame pirmoji programa Taivano pasiūlyti visiškai akredituota magistro verslo administravimo visiškai anglų kalba.

Mes siūlome visą kursą instrukcija anglų kalba su ypatingą dėmesį skiriant Azijos-Ramiojo vandenyno verslo dinamiką ir kultūrų tarpusavio supratimą. Pusė studentų ir dėstytojų yra vietos Taivanas piliečiams ir pastarųjų pusė yra iš atstovaujanti įvairų mišinį žmonių iš daugiau nei 35 šalių, 5 žemynuose.


IMBA studentai privalo baigti 42 kreditus minimalus pereiti. Visą laiką studentai paprastai gali įvykdyti visus Gradacija Reikalavimai 1,5 metų, o ne visą darbo dieną studentai naudojasi galimybę išplėsti savo studijas ne ilgiau kaip 5 metus lankstumą.

Reikalavimai


Reikalavimus atitinkantys pareiškėjai privalo turėti šias kvalifikacijas:


1. užbaigimas ar ketverių metų bakalauro laipsnį ekvivalentas iš akredituotos kolegijos arba universiteto.

2. Minimalūs dvejus metus visu etatu po bakalaureato darbo patirtis (efektyvaus 2013 įvedėte pareiškėjams).

3. Patenkinama Ankstesnis akademinius pasiekimus.


Pareiškėjai privalo pateikti šiuos pareiškinius dokumentus:


1. Užpildyta paraiškos formos

2. Esė

3. Trys rekomendaciniai laiškai

4. Oficialius protokolus iš kiekvienos kolegija / universitetas dalyvavo

5. diplomo kopija

6. Fotokopiją TOEFL / IELTS balai arba kitų dokumentų anglų kalbos

7. GMAT balai metu nereikia, bet pirmenybė

8. Paraiškos mokestis

9. Finansinė pagalba paketas (jei taikoma)

10. Įrodymas mokumo (tarptautinių pareiškėjams tik)

11. Pilietybės įrodymas (tarptautinių pareiškėjams tik)

IMBA privalumai

Tarptautinė MBA (IMBA) programa siūlo Nacionalinės Chengchi universiteto (NCCU) yra pagrindinis anglų-mokė MBA programa Taivane. Programa turi dvigubą akreditacijos AACSB ir EQUIS ir pabrėžia, kad elito specialistų iš viso pasaulio į ateities verslo lyderių auginimą tarptautinėje aplinkoje. Su toliau augant Azijos augančios ekonomikos šalyse ir įmonių plėtrą pasauliniu mastu, The NCCU IMBA siūlo puiki vieta tarptautinių kandidatai, norėdami sužinoti apie Azijos ekonomikos ir Taivano kandidatai gauti naudos iš tarptautinės švietimo be keliaujant užsienyje.Pasaulinis Peržiūrėti su Azijos perspektyvos


Unikalus dizainas IMBA mokymo programa siekiama išmokyti studentus su pamatus žinių prekybos ir finansinio sverto apie tai suteikti studentams su pasaulio nuomone, taip pat Azijos perspektyvos naujausias pasaulio verslo tendencijas. Studentai turi galimybę specializuojasi finansų, tarptautinio verslo, vadybos Azijoje, arba rinkodaros parinktį. Nors visi kursai užfiksuoti tarptautinę perspektyvą įmonėms ir kaip ji taikoma Azijos kontekste, tam tikri kursai daugiausia dėmesio praktikos per Aziją.


 
Įvairios studentų organizacijos ir pasaulinės klasės fakultetas


IMBA programa suteikia optimalų tarptautinių ir daugiakultūrėje mokymosi aplinką, išlaikant pusiausvyrą Taivano piliečiams ir tarptautiniams studentams įtraukti į programą skaičius. Tarptautiniai studentai sudaro įvairus specialistų iš daugiau nei 35 šalių, 5 žemynuose. Šią ataskaitą papildo pagal gaires jie gauna iš fakulteto bazę, sudarytą iš akademikų ir pramonės ekspertų Taivane ir visame pasaulyje.


 
Teorija ir praktika


Programa yra sukurta siekiant suteikti prasmingą pusiausvyrą tarp teorinių ir praktinių studijų. Kursų dauguma taiko atvejo tyrimo metodas, kuris leidžia dalyviams išmokti daryti ir mokyti kitus. Specialiai suprojektuoti klases, kaip antai verslo praktinio projekto, taip pat suteikti studentams galimybę įsitraukti su realaus pasaulio verslo problemų sprendimų priėmimo ir praktika rašymo verslo atvejų.


 
Glaudžius ryšius su verslo bendruomene


C NCCU turi stiprius ryšius su pramone ir Taivano valdžios ir turi įvairių bendradarbiavimo tyrimus visoje platų iniciatyvų. Studentams suteikiama daug galimybių bendrauti su realaus pasaulio verslo lyderių, kurie kviečiami dėstyti kursus, pagrįstus jų profesinių disciplinų ir per daug seminaruose visoje kiekvienų mokslo metų programą.Puikioje vietoje


IMBA programa yra patogiai įsikūręs Wenshan rajone Taipėjus, sostinės Taivane ir Azijos jaunieji finansinių, komercinių ir technologinių stebulės centre. Šalia yra gerai žinomas dėl savo IT infrastruktūrą ir gamybos meistriškumą, Taivanas yra planuojamos būti ateityje plėtrą ir pažangą Azijos katalizatorius. Mūsų IMBA programos grožis yra tai, kad mes esame tiesiogiai viduryje šio žydėjimo pažangą.

Mokestis už mokslą

Kadangi kokybės švietimas yra neįkainojamas Iš IMBA programos dizaineriai susirinko turtinga pagalbą iš mūsų rėmėjų pasiūlyti ekonomiškai veiksmingą programą, kuri yra panaši į bet kurią kitą kokybę, bet ne kaštus.

Programa reikalauja 42 kredito hoursfor užbaigimo minimumo. Numatoma kaina baigti programą per du metus, parodytas žemiau.

  • Mokestis už mokslą: NT $ 369,600
  • Įvairūs mokesčiai: NT $ 80,000
  • Knygos: NT $ 40.000
  • Gyvenimo išlaidoms: NT $ 360.000
  • Kitos išlaidos: NT $ 60.000
  • IŠ VISO: NT $ 909,600 (Maždaug JAV $ 26,000)


* Mokestis už mokslą yra skaičiuojamas remiantis 8800 NT $ už kreditą.
Tai gali keistis.

Stipendijos

MOE Taivanas stipendija - pateikti Taivano Švietimo ir mokslo ministerija, kuri suteikia studentams NTD40,000 per semestrą mokėjimo akademinių mokesčių, įskaitant kredito mokestį (apie JAV $ 1334.). Be to, kiekviena gavėjas gauna pragyvenimo apdovanojimą iki $ 20,000 (apytiksl. JAV $ 667) per mėnesį.

MOE Taivanas stipendija - pateikti Taivano Švietimo ir mokslo ministerija, kuri suteikia studentams NTD40,000 per semestrą mokėjimo akademinių mokesčių, įskaitant kredito mokestį (apie JAV $ 1334.). Be to, kiekviena gavėjas gauna pragyvenimo apdovanojimą iki $ 20,000 (apytiksl. JAV $ 667) per mėnesį.

IMBA programa gauna dosnias subsidijas iš gerai žinomų korporacijų Taivanas, iš kurių daugelis vėliau stipendijas gali vietinių ir tarptautinių pareiškėjams per IMBA stipendiją. Tai yra nuopelnais grindžiamą stipendijos pasiūlyti mokslą atsisakymo iki NT $ 200,000 per metus. Pareiškėjai turi užpildyti ir pateikti stipendijų programas kartu su Priėmimo paraiškos forma turi būti laikomas už IMBA stipendiją.


 
Vietos pareiškėjams


Vietos pareiškėjams, kuriems reikia pagalbos, kurie turi teisę kreiptis dėl IMBA stipendiją.


 
Tarptautinė pareiškėjams


Tarptautinė pareiškėjams, kuriems reikia finansinės pagalbos, gali kreiptis dėl sudarytoms arba Taivanio vyriausybės ar Taivano tarptautinio bendradarbiavimo ir pl ÷ tros fondo išorės stipendijas.


 
Taivano stipendija

ICDF stipendija - pateikti Taivano tarptautinio bendradarbiavimo ir pl ÷ tros fondo, kuris suteikia visas stipendijas pareiškėjams stiprinant santykius tarp Taivano ir sąjungininkių, draugiškų tautų.

MOE Taivanas stipendija - MOE Taivanas stipendija - pateikti Taivano Švietimo ir mokslo ministerija, kuri suteikia studentams NTD40,000 per semestrą mokėjimo akademinių mokesčių, įskaitant kredito mokestį (apie JAV $ 1334.). Be to, kiekviena gavėjas gauna pragyvenimo apdovanojimą iki $ 20,000 (apytiksl. JAV $ 667) per mėnesį.

Menkė Taivanas stipendija - pateikti Taivano Užsienio reikalų ministerijos, kuri suteikia studentams NT $ 30,000 per mėnesį (apie JAV $ 1,000.).

Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
1 - 4 metų
Dieninės
Price
26,000 USD
Iš viso mokestis
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date