Tarptautinė MBA

Įvertink Nr. 1 MBA programa tarptautiniam verslui viešajame universitete, Darlamo Moore verslo mokykla Tarptautinis verslo administravimo magistras (IMBA) yra plačiai pripažinta tarptautinės verslo švietimo pionieriumi ir yra viena iš pagrindinių MBA programų pasaulyje. IMBA, kaip pagrindinė programa, iš kurios korporacijos visame pasaulyje įdarbina savo geriausius talentus, turi daugiau kaip 40 metų istoriją pasaulinių verslo lyderių.

IMBA vienija kandidatus, kurie laikomi geriausiais savo sritimis, pramonės šakomis, akademinėmis disciplinomis, bendruomenėmis ir šalimis, ir tada reikalauja, kad jie pakeltų savo žinių, suvokimų ir apribojimų ribas. Moore mokykla yra kur geriausiai taps geriau. Geresni lyderiai, geresni strategai, geresni pasaulio piliečiai - mūsų MBA kandidatai yra varomieji, ryžtingi ir drausmingi. Mūsų absolventai ne tik daro įtaką - jie tiesiog pakeičia pasaulį.

Tapk geriausiu

Pasaulinė ekonomika tampa vis labiau tarpusavyje susijusi, o korporacijos visame pasaulyje ieško strateginių lyderių, kurie sugeba pasinaudoti geriausia kiekvienos šalies ir regiono visame pasaulyje vieninga unikalia vizija. "Moore School" IMBA programa užkerta kelią jums būti tokio verslo lyderio - daugiakalbio, į rezultatus orientuoto profesionalo, kuris supranta informaciją iš pasaulinės perspektyvos, kuris permaina verslo praktiką nuo gero į geriausią ir geriausią į geresnį. Absolventai susiduria su įgūdžiais ir praktine patirtimi, kaip vaidinti pagrindinius vaidmenis formuojant jų kompanijų ateitį. Jie vadovauja komandoms, dirbančioms dukterinėse įmonėse ir vykdo veiklą regioniniu ir pasauliniu mastu. Jie taip pat yra patyrę dirbdami tarpvalstybinės produkcijos tinkluose, nes jie yra su šalimi būdingų rinkodaros kampanijų.

"Moore School" tarptautinė MBA yra griežta ir išskirtinė programa, jungianti intensyvius pirmaujančių MBA akademikų ir papildomos kalbos įgijimą per 4-12 mėnesių trukmės panardinimą į užsienį. Be to, mūsų kandidatai baigia 6 mėnesių trukmės įmonių konsultavimo projektą užsienyje, parodydami gebėjimą teoriją paversti sėkmingu įgyvendinimu ir parodyti savo judrumą ne savo šalyse. Dėl šių unikalių programos funkcijų, IMBA absolventai yra geriau pasirengę tenkinti visus iššūkius, susijusius su sudėtinga ir vis besikeičiančia pasaulio verslo aplinka.

Paraiškoje dėl priėmimo prašoma pateikti bendrą asmeninę ir kontaktinę informaciją, informaciją apie akademinę veiklą ir užimtumą, taip pat informaciją, susijusią su pareiškėjo dalyvavimu tam tikrose organizacijose (ty JAV ginkluotosiose pajėgose). Nors reikalinga ne visa informacija, mes rekomenduojame pateikti kuo daugiau informacijos, nes kai kurie duomenys yra susiję su tam tikromis bendravimo galimybėmis (ty "Peace Corps Fellows").

Profesinė darbo patirtis

Kandidato darbo patirtis yra kruopščiai įvertinta, nes tai dažnai yra pagrįsta ne tik kandidato akademinės sėkmės programoje, bet ir jo sėkmė karjeros perspektyvoje. Todėl reikalaujama, kad kandidatai turėtų bent dvejų ar daugiau metų visą darbo dieną, po bakalauro studijas, profesinio darbo patirtį iki programos pradžios. Pareiškėjas turi įtraukti atnaujinimą kaip internetinės paraiškos dalį.

Eses

Paraiškoje taip pat prašoma tikslinio pareiškimo (ne daugiau kaip 500 žodžių), kuriame turėtų būti nurodyta, kodėl norite užsidirbti IMBA laipsnį. Be to, yra trumpų esė klausimų, į kuriuos reikia atsakyti. Jūs taip pat galite pridėti asmeninę esė, jei norėtumėte pasidalyti papildoma informacija priėmimo komitetui peržiūrėti.

Pagalbiniai dokumentai

Undergraduate Performance (stenogramos)

Pripažintas akredituotos įstaigos uždirbtas bakalauro laipsnis turi būti svarstomas įtraukiant į IMBA programą. Verslo laipsnis nereikalingas. Kandidatai iš bet kurios pagrindinės yra skatinami taikyti, nes mes vertiname įvairovę mūsų kohortose.

Visų dalyvaujančių institucijų pranešimai turi būti pateikti "Darla Moore" verslo mokyklai kaip priėmimo proceso dalis. Šie dokumentai turi būti siunčiami Moore mokyklos absolventų skyriui užantspauduotame voke iš atitinkamos institucijos. Moore mokykla turi prieigą prie USC absolventų nuorašų; tolesnių veiksmų nereikia, jei Pietų Karolinos universitetas yra paskutinis jūsų lankytasis mokykla.

Vidutinis studentų GPA diapazonas JAV institucijos absolventams yra nuo 3,0 iki 4,0.

Magistro priėmimo testas (GMAT arba GRE)

Pareiškėjai privalo pateikti galiojantį (penkerių ar trumpesnį) priėmimo egzaminą. Pareiškėjas gali pateikti vieną iš šių variantų:

  • Magistrantūros vadybos Priėmimo Testas (GMAT) : GMAT sudaro žodiniai, kiekybiniai, rašytiniai ir analitiniai skirsniai. Numatomas GMAT vidurkis IMBA programai yra 660-700 (maksimalus galimas rezultatas yra 800).
  • GRE Bendrasis testas (GRE) : GRE sudaro žodiniai, kiekybiniai ir analitiniai skyriai. Numatomas GRE vidurkis IMBA programai yra nuo 315 iki 325 (didžiausias galimas rezultatas yra 340) bandymams, atlikti po 2011 m. Rugpjūčio 1 d., O nuo 1350 iki 1400 (maksimalus galimas rezultatas yra 1600), jei bandymai atlikti iki 2011 m. Rugpjūčio 1 d.

Rekomendaciniai laiškai (reikalaujama 2)

Rekomendaciniai laiškai reikalingi priimant į apžiūras. Priimtinas turėti profesines ar akademines rekomendacines laiškes; tačiau mes raginame kandidatus pateikti, jei įmanoma, neseniai parengtus profesionalius raštus.

Mes rekomenduojame rekomendacinius asmenis pateikti savo laiškus per internetinę paraiškų sistemą. Pareiškėjas gali nusiųsti elektroninį užklausą nurodytam rekomenduotojui. Tada rekomendatorius gali atlikti peržiūrą internetinėje sistemoje arba nusiųsti išsaugotą dokumentą.

Anglų kalbos testas (TOEFL arba IELTS)

Tarptautiniai pareiškėjai, kurie neturi diplomo iš JAV institucijos, taip pat privalo pateikti galiojančius (dvejų ar daugiau metų) testo rezultatus, įrodančius jų vadovavimą anglų kalba. Pareiškėjas gali pateikti vieną iš šių bandymų variantų:

  • Anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas (TOEFL) : TOEFL sudaro klausymo, skaitymo, kalbėjimo ir rašymo skyrių. Minimalus rezultatas yra 95 iBT (internetinio testavimo) formatas.
  • Tarptautinė anglų kalbos testų sistema (IELTS) : IELTS sudaro klausymo, skaitymo, kalbėjimo ir rašymo sekcijos. Mažiausias balas yra 7,0 akademiniu formatu.
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų University of South Carolina Darla Moore School of Business »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Rgs. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date