Tarptautinė MBA "Focus" valdymas besivystančiose šalyse (dvigubas laipsnis)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Dviejų laipsnių programa su RANEPA, Maskva / Rusija (MBA / M.Sc.)

Bermenas, baigęs pagrindinius modulius Bremeno IGC, gali pereiti į mūsų Rusijos partnerį RANEPA, Verslo studijų institutą, antrosios kadencijos laikotarpiu specializuojasi valdant besivystančiose šalyse. Semestras Rusijos sostinėje tikrai bus įspūdingas patirtis. Verslo studijų institutas (IBS) yra didžiausia Rusijos absolventų verslo mokykla. Jis sujungia aukštosios mokyklos standartus su labai tarptautiniu mastu.

Besivystančios ekonomikos kelia ypatingų problemų valdytojams, norintiems patekti į patrauklias naujas rinkas, arba išnaudoti naujas pasaulio darbo pasidalijimo galimybes.

Rusijos prezidento akademijos verslo studijų institutas sukūrė programą, supažindinančią studentus su tarptautiniu valdymu, ypatingą dėmesį skiriant valdymo ir verslo principams kylančiose rinkose. Vienas iš pagrindinių tikslų yra praktinis žinių, įgytų nagrinėjant pramonę ir įmonių atvejų tyrimus besivystančių rinkų kontekste, taikymas.

Specializacijos semestro metu pristatyti moduliai apima tokias temas, kaip makroekonominiai ir mikroekonominiai klausimai kylančios ekonomikos šalyse, pagrindinis TUI ir kitų formų investicijų į kylančios ekonomikos šalis vaidmuo, priimami valdymo stiliai, konkrečių pramonės šakų kylančios ekonomikos šalyse ypatumai. IBS profesoriai turi daug patirties valdymo srityje kylančiose rinkose ir daugeliu atvejų praktikuojantys specialistai.

Be to, kad tapti ekspertu BRIK šalims, Rusija ir ypač Maskva turi daug pasiūlyti tarptautiniams studentams. Kaip turtinga kultūra ir energingas naktinis gyvenimas. Studijuokite vieną terminą didžiausioje pasaulio šalyje.

Prieš eidami į RANEPA antrą kartą, prašome čia, kad pradėtumėte IBSA dvigubo laipsnio magistro programos pagrindinius modulius Brėmenyje IGC.

1-asis terminas: pagrindiniai moduliai

Pradėkite savo IBSA dvejopo laipsnio magistro programą su pagrindiniais moduliais Tarptautiniame aukštojo mokslo centre Vokietijoje.

Pagrindiniai moduliai

  • Tarptautinis finansų valdymas
  • Pasaulinė strateginė analizė
  • Pasaulinės rinkodaros strategijos
  • Žmogiškųjų išteklių valdymas globalioje aplinkoje
  • Tarptautinė verslo teisė
  • Tarptautinė lyderystė (neprivaloma)

2nd

Specializacijos moduliai

  • Makroekonominė politika kylančioms rinkoms
  • Investicijos į kylančias rinkas
  • Tarptautinė rinkodara besivystančiose rinkose
  • Socialiniai ir pramoniniai ypatumai verslui besivystančiose rinkose

Jūsų magistro darbo tema bus susieta su jūsų specializacijos valdymu besivystančiose šalyse.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The International Graduate Center (IGC) was founded by the University of Applied Sciences Bremen as an interdisciplinary Graduate School for Management and Leadership.

The International Graduate Center (IGC) was founded by the University of Applied Sciences Bremen as an interdisciplinary Graduate School for Management and Leadership. Skaityti mažiau
Brėmenas , Brėmenas + 1 Daugiau Mažiau