Verslo pasauliui ir labai dinamiškai bei labai konkurencingai dabartinei ekonominio neapibrėžtumo situacijai reikalingi kvalifikuojami specialistai, turintys solidių žinių apie skirtingas valdymo sritis ir, be to, asmeninius bei profesinius gebėjimus, tokius kaip universalumas, prisitaikymas, apmąstymas, ryžtingumas ir kūrybiškumas. Kokie yra tarptautinės MBA privalumai? Tarptautinė MBA yra vadybos mokymo programa par excellence, kuri traukia savo dalyvius, kad užimtų atsakomybės pozicijas įmonėje, įgydama vadybinius įgūdžius, reikalingus valdyti įmones ir institucijas. Vadinasi, be valdymo mokymo, MBA suteikia pripažinimą iš visos verslo bendruomenės. Todėl tai geriausia programa įgyti ir sustiprinti naujas priemones ir žinias per patirtį, kuri palengvina perėjimą prie geresnio darbo mūsų profesinėje karjeroje.

Tarptautinė MBA Madridas / Šanchajuje yra sukurta taip, kad dalyviai galėtų sustiprinti ir tobulinti savo žinias verslo vadybos ir administravimo srityje, dirbti su pagrindinėmis valdymo priemonėmis ir sustiprinti savo valdymo įgūdžius bei kompetencijas. Tai yra vadybos magistro laipsnis, orientuotas į supratimą apie visas sritis, susijusias su organizacijų valdymu, išsamią įmonės, jos funkcionavimo ir organizavimo apžvalgą. Visa tai prisideda prie tinklų kūrimo galimybių su kitais dalyvaujančiais specialistais, mūsų dėstytojais ir profesionalais, pakviestais į mūsų konferencijas, diskusijas ir veiklą, o tai yra labai svarbu, siekiant pagerinti profesionalų pozicijas.

106823_5.jpg

EAE verslo mokyklos tarptautinės MBA priėmimo priežastys

 1. "EAE MBA", viena iš geriausių pasaulyje "Bloomberg" reitinge
  EAE MBA, pavadintas vienu geriausių pasaulyje geriausių tarptautinių verslo mokyklų 2018 m. Prestižiniame JAV žurnalo "Bloomberg Businessweek" reitinge. Mokyklos užėmė 32 vietą pasaulio geriausių verslo mokyklų sąraše, siekdami užimti MBA už JAV ribų. EAE yra tarp 5 geriausių ispanų verslo mokyklų, kurios turi būti pavadintos pagal labai gerbiamą klasifikaciją.


 2. Įsidarbinimo galimybės
  Profesinės karjeros tarnyba orientuota į studentų vadovavimą ir lydinčią jų profesinių tikslų siekimą bei jų lūkesčių ir interesų derinimą su darbo rinkos rinka.


 3. Tarptautinė talentų programa
  Programa skirta studentams, siekiantiems tarptautinio profesinio tobulėjimo, siekiant suteikti jiems maksimalų matomumą tarp daugiašalių bendrovių, bendradarbiaujančių su EAE. Todėl organizuojamos tokios veiklos, kaip užimtumo seminarai, interviu su "headhunters" ir galimybė naudotis tarptautiniais atrankos konsultantais visame pasaulyje.


 4. Vykdomosios MBA taryba
  EAE, Executive MBA tarybos narys. Mokykla yra Executive MBA tarybos narė, taigi visos jos programos atitinka tarptautinius akademinius ir kokybės standartus, kurių reikalauja asociacija.


 5. Tarptautiniai reitingai
  Pažymėta tarp 65 geriausių Europoje ir 200 geriausių pasaulyje (QS Global MBA 2018 reitingas). Pirmą kartą jis įeina į Europos geriausio MBA reitingą ir pasiekia Top 35 ("Eduniversal Best Masters Ranking Worldwide 2016-2017").
 6. Programos trajektorija
  EAE MBA buvo pirmoji bendra valdymo programa, kuri turėtų būti teikiama Ispanijoje ir kuri dabar siūloma daugiau nei 50 metų.


 7. Verslo žaidimas
  Verslo planas, parengtas per programą ir vadovaujamas dėstytojas, yra pagrindinis Tarptautinio MBA kursas. Plano tikslas - išdėstyti visą programos turinį įmonės steigimo projekte.


 8. Verslo tinklai
  Verslo tinklų cikle studentai dalyvaus susitikimų serijoje su didelių kompanijų specialistais ir kitais EAE studentais, dėl kurių dalyviai turi galimybę išplėsti profesinių kontaktų tinklą.


 9. Pagrindinis nedidelis
  EAE pirmą kartą pradėjo taikyti Šiaurės Amerikos didžiųjų ir mažųjų metodologinių sistemų metodiką Ispanijoje tradicinio pasirinktinio dalyko metodo vietoje.


 10. "Soft Skills" programa
  EAE "Soft Skills International MBA" programa skirta padėti dalyvaujantiems specialistams baigti savo mokymą strategiškai sutelkti savo asmeninius įgūdžius. Tai apima dešimt savarankiškų mėnesinių seminarų, surengtų pagal Emocinių įgūdžių modelį.


 11. Pusmetis užsienyje NYC
  Studentams siūloma galimybė studijuoti semestrą užsienyje Pace universitete - Lubino verslo mokykloje. Niujorko Niujorke, privačioje aukštojoje mokykloje, kurios tikslas - pasiūlyti studentams aukštos kokybės pasaulinį verslo mokymą. Pace University siūlo savo studentams realią galimybę įgyti supratimo apie verslo sėkmės prasmę Niujorke ir visame pasaulyje.
  106826_3.jpg

Priėmimo sąlygos ir laipsnis

Priėmimo sąlygos

 • Mažiausiai 3 metų profesinės patirties norint gauti MBA.
 • Turi anglų kalbos sertifikatą (žr. Galimas parinktis).
 • Turi bakalauro laipsnį.

Dvigubas laipsnis

Dalyviai, sėkmingai baigę programą, gaus Tarptautinę MBA iš EAE verslo mokyklos ir bakalauro laipsnį iš Universidad Rey Juan Carlos (Madrido Campus). Be to, dalyviai taip pat gaus Šanchajaus universiteto baigimo pažymėjimą.

Norėdami gauti EAE ir Universiteto suteiktas kvalifikacijas, dalyviai turi atitikti šių institucijų nustatytus reikalavimus.

Priėmimo procesas

Pagrindinis priėmimo proceso tikslas yra užtikrinti kandidatų tinkamumą programai, atsižvelgiant į jų profesinę patirtį ir jų akademinę padėtį.

Mūsų tikslas yra, kad visi dalyviai galėtų kuo geriau pasinaudoti mūsų siūloma patirtimi, nes jie gali plėtoti ilgalaikius santykius su bendraklasiais, dėstytojais ir absolventais.

Kad pradėtumėte priėmimo procesą, forma turi būti užpildyta, kad EAE akademinis komitetas galėtų apsvarstyti paraišką. Jei prašomas programos Akademinio komiteto priimtas sprendimas yra teigiamas, kandidatas gali baigti studijas.

106724_admissing_process_eae_business_school_en_0.jpg

Karjeros galimybės

EAE įvertina kompetencijas, kurias įmonės labiausiai vertina, ir šiuo klausimu teikia studentams gaires, kad būtų lengviau įsidarbinti. Tikslas yra pasiekti darbo rinkos poreikį.

Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų EAE Business School International »

Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 19, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Duration
12 mėnesių
Dieninės
Price
28,500 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Spal. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Spal. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date