Tarptautinė MBA Barselona - Niujorkas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši programa bus vykdoma anglų kalba.


Verslo pasauliui ir labai dinamiškai bei labai konkurencingai dabartinei ekonominio neapibrėžtumo situacijai reikalingi kvalifikuojami specialistai, turintys solidių žinių apie skirtingas valdymo sritis ir, be to, asmeninius bei profesinius gebėjimus, tokius kaip universalumas, prisitaikymas, apmąstymas, ryžtingumas ir kūrybiškumas. Kokie yra tarptautinės MBA privalumai? Tarptautinė MBA yra vadybos mokymo programa par excellence, kuri traukia savo dalyvius, kad užimtų atsakomybės pozicijas įmonėje, įgydama vadybinius įgūdžius, reikalingus valdyti įmones ir institucijas. Vadinasi, be valdymo mokymo, MBA suteikia pripažinimą iš visos verslo bendruomenės. Todėl tai geriausia programa įgyti ir sustiprinti naujas priemones ir žinias per patirtį, kuri palengvina perėjimą prie geresnio darbo mūsų profesinėje karjeroje.

Tarptautinė MBA Barselona / Niujorkas buvo sukurta taip, kad dalyviai galėtų sustiprinti ir tobulinti savo žinias verslo vadybos ir administravimo srityje, dirbti su pagrindinėmis valdymo priemonėmis ir sustiprinti savo valdymo įgūdžius bei kompetencijas. Tai yra vadybos magistro laipsnis, orientuotas į supratimą apie visas sritis, susijusias su organizacijų valdymu, išsamią įmonės, jos funkcionavimo ir organizavimo apžvalgą. Visa tai prisideda prie tinklų kūrimo galimybių su kitais dalyvaujančiais specialistais, mūsų dėstytojais ir profesionalais, pakviestais į mūsų konferencijas, diskusijas ir veiklą, o tai yra labai svarbu, siekiant pagerinti profesionalų pozicijas.

Pasibaigus mokyklos laikotarpiui Barselonoje ar Madride, studentas turės galimybę baigti dviejų savaičių gyvenimą Pace universitete (Niujorkas).


Tarptautinė MBA Barselona - Niujorkas

EAE Business School International MBA yra vienerių metų programa, mokoma Barselonoje, mieste, pripažintoje už savo konkurencingą ir tarptautinę aplinką, puikiai tinka tarptautinei MBA, valdymo mokymo programai par excellence, pripažįstant visą verslo bendruomenę. Meistras yra suteiktas Katalonijos Politechnikos Universitete (UPC), vienai iš mokyklos akademinių partnerių Barselonoje.

Studentams siūloma galimybė studijuoti semestrą užsienyje Pace universitete - Lubino verslo mokykloje. Niujorko Niujorke, privačioje aukštojoje mokykloje, kurios tikslas - pasiūlyti studentams aukštos kokybės pasaulinį verslo mokymą. Pace University siūlo savo studentams realią galimybę įgyti supratimo apie verslo sėkmės prasmę Niujorke ir visame pasaulyje.

106823_5.jpg

Pagrindinės priežastys, dėl kurių EAE verslo mokyklos Tarptautinė MBA Barselona - Niujorkas

 1. "EAE MBA", viena iš geriausių pasaulyje "Bloomberg" reitinge
  EAE MBA, pavadintas vienu geriausių pasaulyje geriausių tarptautinių verslo mokyklų 2018 m. Prestižiniame JAV žurnalo "Bloomberg Businessweek" reitinge. Mokyklos užėmė 32 vietą pasaulio geriausių verslo mokyklų sąraše, siekdami užimti MBA už JAV ribų. EAE yra tarp 5 geriausių ispanų verslo mokyklų, kurios turi būti pavadintos pagal labai gerbiamą klasifikaciją.


 2. Įsidarbinimo galimybės
  Profesinės karjeros tarnyba orientuota į studentų vadovavimą ir lydinčią jų profesinių tikslų siekimą bei jų lūkesčių ir interesų derinimą su darbo rinkos rinka.


 3. Tarptautinė talentų programa
  Programa skirta studentams, siekiantiems tarptautinio profesinio tobulėjimo, siekiant suteikti jiems maksimalų matomumą tarp daugiašalių bendrovių, bendradarbiaujančių su EAE. Todėl organizuojamos tokios veiklos, kaip užimtumo seminarai, interviu su "headhunters" ir galimybė naudotis tarptautiniais atrankos konsultantais visame pasaulyje.


 4. Vykdomosios MBA taryba
  EAE, Executive MBA tarybos narys. Mokykla yra Executive MBA tarybos narė, taigi visos jos programos atitinka tarptautinius akademinius ir kokybės standartus, kurių reikalauja asociacija.


 5. Tarptautiniai reitingai
  Pažymėta tarp 65 geriausių Europoje ir 200 geriausių pasaulyje (QS Global MBA 2018 reitingas). Pirmą kartą jis įeina į Europos geriausio MBA reitingą ir pasiekia Top 35 ("Eduniversal Best Masters Ranking Worldwide 2016-2017").


 6. Programos trajektorija
  EAE MBA buvo pirmoji bendra valdymo programa, kuri turėtų būti teikiama Ispanijoje ir kuri dabar siūloma daugiau nei 50 metų.


 7. Verslo žaidimas
  Verslo planas, parengtas per programą ir vadovaujamas dėstytojas, yra pagrindinis Tarptautinio MBA kursas. Plano tikslas - išdėstyti visą programos turinį įmonės steigimo projekte.


 8. Verslo tinklai
  Verslo tinklų cikle studentai dalyvaus susitikimų serijoje su didelių kompanijų specialistais ir kitais EAE studentais, dėl kurių dalyviai turi galimybę išplėsti profesinių kontaktų tinklą.


 9. Pagrindinis nedidelis
  EAE pirmą kartą pradėjo taikyti Šiaurės Amerikos didžiųjų ir mažųjų metodologinių sistemų metodiką Ispanijoje tradicinio pasirinktinio dalyko metodo vietoje.


 10. "Soft Skills" programa
  EAE "Soft Skills International MBA" programa skirta padėti dalyvaujantiems specialistams baigti savo mokymą strategiškai sutelkti savo asmeninius įgūdžius. Tai apima dešimt savarankiškų mėnesinių seminarų, surengtų pagal Emocinių įgūdžių modelį.


 11. Pusmetis užsienyje NYC
  Studentams siūloma galimybė studijuoti semestrą užsienyje Pace universitete - Lubino verslo mokykloje. Niujorko Niujorke, privačioje aukštojoje mokykloje, kurios tikslas - pasiūlyti studentams aukštos kokybės pasaulinį verslo mokymą. Pace University siūlo savo studentams realią galimybę įgyti supratimo apie verslo sėkmės prasmę Niujorke ir visame pasaulyje.
  106827_7.jpg

Priėmimo sąlygos ir laipsnis

Priėmimo sąlygos

 • Mažiausiai 3 metų profesinės patirties norint gauti MBA.
 • Turi anglų kalbos sertifikatą (žr. Galimas parinktis).
 • Turi bakalauro laipsnį.


Dvigubas laipsnis

Studentai, sėkmingai išlaikę kursą, įgys EAE verslo mokyklos magistro Tarptautinės MBA Barselonos-Niujorko laipsnį. Be to, studentai, kurie atitinka nustatytus akademinius reikalavimus, gaus Tarptautinės magistrantūros magistro Barselona-Niujorko laipsnį Universitat Politècnica de Catalunya (Barselona). Norint gauti laipsnį iš universitetų partnerių, būtina atitikti institucijų nustatytus reikalavimus.


Priėmimo procesas

Pagrindinis priėmimo proceso tikslas yra užtikrinti kandidatų tinkamumą programai, atsižvelgiant į jų profesinę patirtį ir akademinį CV. Mūsų tikslas yra visiems dalyviams kuo geriau pasinaudoti mūsų siūloma patirtimi, nes jie gali plėtoti ilgalaikius santykius su bendraklasiais, mokytojais ir absolventais. Kad pradėtumėte priėmimo procesą, forma turi būti užpildyta, kad EAE akademinis komitetas galėtų apsvarstyti paraišką. Jei prašomas programos Akademinio komiteto priimtas sprendimas yra teigiamas, kandidatas gali baigti studijas.

106724_admissing_process_eae_business_school_en_0.jpg

Karjeros galimybės

EAE įvertina kompetenciją, kurią įmonės labiausiai vertina, ir perduoda ją studentams, kad būtų lengviau įsidarbinti. Siekiama pasiekti darbo rinkos poreikį.


Kai kurie faktai iš mūsų 2017 m. Užimtumo ataskaitos:

 • 93 proc. Absolventų įsidarbina per 6 mėnesius nuo magistro baigiamojo darbo, o 41 proc. - prieš baigdami programą
 • Per metus nuo magistrantūros pabaigos 34% padidino atlyginimą iki 30%
 • 67 proc. Studentų gavo darbo galimybę viename iš EAE verslo mokyklos
 • 74% priima naują profesinį pasiūlymą po jų baigimo
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each ... Skaityti daugiau

EAE is an International Higher Management Education Institution. With 50 years’ experience as a Business School, EAE has been involved in the training of over 65,000 directors and professionals. Each year, participants from over 72 countries develop their skills at EAE, equipping them to perform roles of responsibility within the business and institutional world. Skaityti mažiau
Barselona , Madridas + 1 Daugiau Mažiau