Tarptautinė MBA (dvigubo laipsnio)

Bendroji informacija

2 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

IBSA tinklo dvigubas magistro laipsnis

Tarptautinė MBA yra Vokietijos akredituotų dvipusio laipsnio magistro programos, kurią siūlo Tarptautinės verslo mokyklų aljansas (IBSA), diplomą.

Dalyvavimas programoje reiškia, kad baigėte savo studijas dviejuose laipsniuose tik vieneriems metams: Brėmeno MBA ir dar vienas laipsnis priklausomai nuo pasirinkto partnerių universiteto.

Tai taip pat reiškia, kad jūs gyvenate dviejose skirtingose ​​šalyse ir studijuojate su labai įvairiomis studentų organizacijomis. Pirmasis semestras visada susideda iš pagrindinių modulių. Galite studijuoti pagrindinius modulius Brėmenyje, Vokietijoje ir pasirinkti vieną iš 5 partnerių verslo specializacijų. Arba sukursite savo dvigubą laipsnį į kitą pusę: Specializuokite logistikos ir tiekimo grandinės valdymą ir pradėkite viename iš mūsų penkių universitetų partnerių. Trečiajame etape jūs parašysite savo magistro disertaciją apie savo specializacijos temą.

Brėmeno gyvenimo lygis yra aukštas, tačiau išlaidos nėra. Miestas turi labai seną tradiciją kaip tarptautinės prekybos centras. Kadangi tai yra susijusi su jūra, čia įsikūrė daugelis logistikos kompanijų.

Studentai naudojasi daugybe studijų Vokietijoje privalumų. Ypač įdomus faktas yra tas, kad jūs galite likti iki 18 mėnesių po baigimo ieškoti darbo.

IBSA dvejopo laipsnio magistro programa - partnerių universitetai

Kaip IBSA studentas, galite kurti savo kelią. Yra 20 galimų universitetų ir specializacijų kombinacijų, kurias galite pasirinkti. Tai skamba kaip daug, bet tai nėra sudėtingas sprendimas:

Yra 6 akredituotos studijų programos, sudarančios IBSA dvejopo laipsnio magistro programą. IMBA yra vokiečių kalba.

Studentai pradeda pirmąją kadenciją bet kuriame iš 6 universitetų partnerių, priklausančių Tarptautinio verslo mokyklų aljansui (IBSA), ir antrąja kadencija turi pakeisti antrą IBSA partnerį. Galutinis trečiojo kadencijos tyrimo projektas baigtas šiame antrojoje IBSA partnerėje.

Pagrindiniai moduliai yra vienodi visur. Kiekvienas universitetas turi savo specializaciją.

MBA reikalavimai

Turite su verslu susijusį bakalauro laipsnį ir bent vienerių metų profesinę patirtį. Be to, jūs taip pat ambicingas ir tikrai kosmopolitinis mąstyseną.

Studentai, kuriems tai taiko, yra pagaminti iš daugybės kultūrinių ir profesinių pamokų, todėl IBSA patirtis praturtino kiekvienam dalyviui.

Pagrindiniai įrašo reikalavimai yra šie:

 • Akademinis, su verslu susijęs laipsnis (bakalauro laipsnis)
 • Anglų kalbos mokėjimas * su TOEFL (anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas) 80 IBT taškų arba IELTS (tarptautinė kalbos testavimo sistema) 6.5 balų
 • Vienerių metų profesinė patirtis

Dokumentai, reikalingi paraiškai:

 • Arba gimimo liudijimo ar paso kopijos
 • Gyvenimo aprašymas
 • Oficialių universitetų išrašų nuskaitymas
 • Jūsų darbo patirties įrodymas
 • Anglų kalbos įgūdžių įrodymas
 • Esė, išreiškianti studento susidomėjimą programa
 • Rekomendacinis laiškas (darbdavio ar universiteto)
 • APS sertifikatas tik Kinijos arba Vietnamo pareiškėjams TIK

* Jei pateikiamos reguliarios kopijos, registruojant turi būti pateikiamos patvirtintos originalių dokumentų kopijos. Originalūs dokumentai, išskyrus anglų arba vokiečių kalbą, turi būti išversti į pripažintą vertėją.

Paraiškos procesas MBA

Jei norite specializuotis vienoje iš mūsų partnerių verslo sričių, galite kreiptis čia ir pradėti nuo pagrindinių modulių Vokietijoje IGC. Tačiau, jei norite mokytis logistikos ir tiekimo grandinės specializacijos, jūs turite pradėti vieną iš mūsų partnerių universitetų. Kiekvienas partneris turi savo akredituotą studijų programą (žr. Žemiau esantį sąrašą) kaip IBSA Dvigubo laipsnio magistro programos dalį. Jūs turite kreiptis dėl savo pasirinkto partnerių universiteto akredituotos studijų programos, kur norite pradėti nuo pagrindinių modulių. Paraiškų teikimo procese galite pasirinkti Brėmeną kaip savo antrąjį universitetą ir logistikos bei tiekimo grandinės valdymą kaip savo specializaciją. Jei kyla problemų dėl paraiškos pateikimo ar kitų klausimų, nedvejodami susisiekite su mūsų programos koordinatoriumi Angela Dunkhorst.

 • Tarptautinis magistrantūros centras (Vokietija) - Tarptautinis MBA
 • Universitat de Valencia (Ispanija) - Tarptautinio verslo administravimo magistro laipsnis (iMBA)
 • RANEPA verslo studijų institutas Maskva (Rusija) - tarptautinis magistras vadybos
 • Šiaurės Karolinos universitetas Vilmingtonas (JAV) - Tarptautinis MBA
 • Hertfordshire universitetas (Jungtinė Karalystė) - pasaulinis verslas
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The International Graduate Center (IGC) was founded by the University of Applied Sciences Bremen as an interdisciplinary Graduate School for Management and Leadership.

The International Graduate Center (IGC) was founded by the University of Applied Sciences Bremen as an interdisciplinary Graduate School for Management and Leadership. Skaityti mažiau
Brėmenas , Brėmenas + 1 Daugiau Mažiau