Tarptautinė MBA (IMBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Magistro Tarptautinio Verslo Administravimo (Imba)

Nuo 2004 metų pavasarį Ekonomikos fakultetas Universitat de Valencia pasiūlė oficialų Mgr Tarptautinis Verslas administracija (Imba) Kaip Tarptautinio verslo mokyklos aljanso (IBSA) narys. Šis aljansas buvo įkurta 2003 metais ir yra auganti tinklas tarptautiniu orientuotų verslo mokyklų.

Studentai gaus dvigubą magistro apdovanojimą kaip ji yra privaloma studijuoti dvi skirtingos šalys per IBSA tinklo įstaigų vieniems mokslo metams, Tai dieninių programa verslo absolventų ir visi už mokslą vyksta visiškai per anglų. Imba Programa suteikia unikalią mokymosi patirtį, skirtą nuo abiejų mokinių poreikius ir absolventų galimybes. Jis peržengia sprendžiant prekybos klausimus tarp šalių skatinti kritinę analizę, ką daro verslo konkurencingumą tarptautiniame kontekste.

Graduate Management Admission Test arba Imba programa siekiama mokyti studentus:

  • Dėl lyderio vaidmens, kur pasaulinė temos svarbiausia sprendimų priėmimo procese.
  • Pozicijoms, kai ekonominės ir kultūrinės įvairovės suvokimas yra taip pat svarbu, kaip profesionalūs vadovavimo įgūdžius.
  • Dėl greitai besikeičiančios situacijos, kurioje gebėjimas greitai prisitaikyti gali daryti skirtumą tarp verslo sėkmę ar nesėkmę skirtumą.
  • Karjeros galimybes, kuriuose reikalaujama dvikalbiai ar daugiakalbiai įgūdžiai.

pripažinimas

Šio Oficialiojo magistras buvo pripažintas kaip "Inovacijų Grupė" Universitat de Valencia-Unitat Kaulo Innovació Educativa.

Tikėtini studentai

Graduate Management Admission Test arba Imba Programa samdo tarptautinius, novatoriškus studentus visame pasaulyje iš įvairių kultūrinių, geografinių ir profesinės patirties. Jis palengvina tvirtą sąveiką ir patirtį tarp studentų pasidalijimas. Studijavimas dviejose skirtingose ​​šalyse, todėl susiduria su abiejų kultūrų suteikia studentams puikią galimybę bendrauti ir gyventi tiek aplinkoje sėkmingai. IMBA suteikia žinių ir įgūdžių, reikalingų lyderio pozicijas pasaulinėje 21-ajame amžiuje.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Siekiant aktyviai ir veiksmingai dalyvauti Imba programą, studentai turi spręsti šias sritis:

  • Bakalauro laipsnį svarbūs arba Giminaitis į verslo vadybos (pvz bakalauro laipsnius verslo, ekonomikos, apskaitos, finansų ar vadybos). Jei studentai turi kitą bakalauro laipsnį, būtina suteikti įrodymų, dalyvaujant ne mažiau kaip kelių valdymo klasių ir / ar pateikti įrodymus papildomų atitinkamų įgūdžių ar darbo patirties.
  • Iš anglų kalbos įrodymas per pripažintos bandymų IELTS arba TOEFL (bent 6,5 taškus IELTS ar 550 TOEFL, 213 TOEFL kompiuteris, 79 ir TOEFL internetu). Išimtys gali būti teikiama pareiškėjams, kurie atliko didelę dalį savo studijas anglų kalba.

Prašome kreiptis į šių čia konkrečias priėmimo instrukcijas Universitat de Valencia.

Akademinis, mokslo ar profesinės palūkanų:

Verslo pasaulyje, taip pat ir ekonomikos apskritai, klausimai sprendžiami pasauliniu lygiu. Globalizacija gali būti apibrėžiamas kaip šalių dėka integracijos į milžinišką mažinti išlaidas transporto ir ryšių bei kliūčių gedimo dėl laisvo judėjimo tarp sienų prekių, paslaugų, kapitalo ir žinių ir (mažesniu mastu) žmonių.

Ši globalizacija sukėlė evoliucija į suvokimo apie verslo praktiką vis labiau konkurencingoje pasaulio keliu. Kas prieš vadinosi tarptautinė prekyba, o dabar yra vadinamas internacionalizacija įmonių, nes tarp ūkio subjektų santykius bando rasti ilgalaikius susitarimus, o ne remtis varžybose per trumpą laiką. Todėl, įsitraukia į verslo pasaulyje tuo pačiu metu administracija daugelyje šalių, įvykiai, kurie vyksta viename iš jų yra taip pat svarbi iš kitų įmonių veiklai. Magistro Laipsnis Tarptautinio Verslo Vadybos nori duoti jo / jos absolventų išsilavinimą, kurioje bus laikomas pasauliniai aspektai, kai jie imasi verslo sprendimus.

Ekonominės ir kultūrinės įvairovės supratimas tampa šioje magistro kažką pat svarbus, kaip profesinių įgūdžių ar valdymui. Į magistro laipsnis Tarptautinio verslo vadybos absolventai bus baigti vartoti darbo vietų, kurios yra labai svarbus mobilumas ir gebėjimas prisitaikyti prie sparčių aplinkos pokyčių, ir jie turi būti apmokyti tai. Magistrantūros pasiūlymų ši patirtis teikiant mainus tarp skirtingų universitetų ir leidžia studentams atrasti būties būdą ir darbo studentų iš kitų rasių ir kultūrų keliu.

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 2016

Apie mokyklą

The University of Valencia, founded over five centuries ago by the Juries of Valencia, has become a modern, public university that teaches all areas of knowledge: social, economic and legal sciences, ... Skaityti daugiau

The University of Valencia, founded over five centuries ago by the Juries of Valencia, has become a modern, public university that teaches all areas of knowledge: social, economic and legal sciences, experimental sciences, engineering, health sciences, educational sciences and the humanities. Skaityti mažiau