Strathclyde MBA

Bendroji informacija

5 locations available

Programos aprašymas

Strathclyde MBZ

Kuriant ambicingus vadovus į verslumo, strateginių verslo lyderių.

Strathclyde MBA trunka patyrę vadovai iš įvairių sluoksnių ir suteikiančias jiems know-how, įgūdžių ir strateginę orientaciją galima išlaikyti ir masto verslo šiandienos pasaulio verslo.

Kas yra Strathclyde MBA?

Strathclyde MBA yra ne tik verslo programa, tai skatinti, sudėtingas, visą gyvenimą keičiasi patirtimi, kuri padės jums klausimą, iš naujo galvoti ir iš naujo įvertinti, kaip jūs darote verslą.

Strathclyde MBA yra labai patirtinis ir remiantis mokymosi bendradarbiaujant. Studentai pasidalinti savo įvairios darbo patirties, žinių, supratimo ir įgūdžių.

MBA bus formuoti ir padėti jums kaip reflektyvaus, atvirojo mąstymo, prisitaikanti besimokantysis. Tai palengvino didinant supratimą apie teorijos ir praktikos valdymo sąveika. Visų pirma ji:

 • suteikia įgūdžius, reikalingus progresavimo į aukštesnio lygio politikos formavimo pozicijas
 • leidžia jums padaryti sėkmingą karjerą perėjimus
 • palengvina iš techninės specializacijos pereiti prie bendro valdymo
 • blizginimo įgūdžius ir stiprina žmonių, dirbančių sau ar apie gebėjimus steigti verslą

Kokie yra pagrindiniai privalumai?

Saviugda

 • platesnį verslo ir valdymo klausimais
 • strategine orientacija ir gebėjimas sėkmingai įgyvendinti strategijas, parengtas
 • plėtra valdymo įgūdžių ir metodų,
 • savimonė, kaip vadovo ir lyderio
 • padidėjo pasitikėjimas visose verslo srityse

Karjeros plėtra

 • sustiprintas skatinimo perspektyvas
 • naujos karjeros galimybės
 • prieiga prie didelę Strathclyde Alumni tinklą

Kokie darbdaviams ir rėmėjams nauda?

Geresnis verslo efektyvumą

 • didesnis supratimas verslo tikslų
 • daugiau žinių ir sėkmingas valdymas
 • Išplėstinė bendravimas tarpusavio supratimo
 • didesnis supratimas apie išorinių poveikių ir pripažinimo poreikį kokybės klientų dėmesio ir rinkos orientacijos
 • padidėjo potencialą siekiant veiksmingai panaudoti vertingą įmonių, žmogiškųjų ir kitų išteklių

Žmogiškųjų išteklių plėtros

 • didesnis gebėjimas pritraukti ir išlaikyti didelį potencialą vadovams
 • lankstus požiūris į švietimo vadybos
 • struktūruotas plėtra atskiriems valdytojams
 • neatskiriama tęstinumo planavimui ir plėtrai rytojaus lyderių

Programos apžvalga

Strathclyde MBA yra 180 kreditų programa po ES gaires, kaip nustatyta Bolonijos procese. Programa yra skirta maždaug keturis modulius ir MBA projektas.

1 modulis: The atspindinti specialisto

Atspindimojo praktikas yra skirta padėti studentams reaguoti į vis daugiau dėmesio verslo pasaulyje dėl įmonių socialinės atsakomybės, suinteresuotųjų šalių lūkesčius ir profesinės praktikos valdymo. Jis susideda iš trijų komponentų klasių.

Mokymosi Vadybininkas: analizuojant ir plėtojant savimonę kaip vadybininkas ir kaip jums bendrauti su kitais yra labai svarbus tampa efektyvesnis, bet kokio lygio per organizacija. Mokymosi direktorius tyrinėja šiuos klausimus ir padidina jūsų gebėjimą analizuoti ir plėtoti, kaip jūs išmoksite, ir taps labiau atspindinti besimokantysis. Mokymasis bendradarbiaujant tarp studentų, ir tarp studentų ir darbuotojų yra pagrindinis mokymosi Manager.

Lyginamoji Bendrovių valdymas: skatinti gerą įmonių valdymą sudėtingoje nūdienos tarptautinėje aplinkoje, MBA absolventų reikia suprasti įmonių valdymo svarbą laisvos rinkos sistemoje. Ši klasė leis jums suprasti, organizacines struktūras ir atlikti analizę apie pagrindinius organizacinius suinteresuotosiomis šalimis.

Verslumo valdymas ir lyderystė: konkurencingos, neaiškios ir greitai besikeičiančios aplinkos reikalauti naujos kartos vadybininkas, ir dar daugiau verslumo lyderių. Verslumo valdymas ir lyderystė leidžia patirti ir apmąstyti verslumo įgūdžių ir praktikos, kurios yra tikslinga vadovaujančių ir į įmonių kontekste.

Mokymosi direktorius, valdymo ir verslumo valdymas ir lyderystė suteikia jums pamatų tapti prisitaikanti vadybininkas atvira visą gyvenimą trunkantį mokymąsi.

2 modulis: Making Business Darbas

Norėdami tapti labai veiksminga generalinis direktorius, tai labai svarbu suprasti valdymo pagrindus ir procesus, kurie yra gyvybiškai svarbūs verslo sėkmės ir kad valdo specializuotų funkcinių grupių organizacijoje.

Iki sužinojęs šių disciplinų studentai sugeba geriau įvertinti kiekvieną funkciją, taip pat tarpusavio ryšius ir įtampą tarp jų.

Per šį antrąjį modulį Strathclyde MBA, jums įsipareigoja šias klases:

 • Finansai ir finansų valdymas
 • Finansinė Valdymo apskaita
 • Operacijų valdymas
 • Marketingo valdymas
 • Analitinę paramą priimant sprendimus
 • Valdyti žmonių organizacijų
 • 3 modulis: Strateginis valdymas darnaus Sėkmės

Strathclyde MBA yra žinomas dėl savo reputacijos ir kompetencijos mokslinių tyrimų atsižvelgiant į strategijos ir strateginio valdymo srityje. Trys tarpusavyje susijusios klasės atstumu Šiame modulyje yra:

 • Tyrimą tarptautinėje verslo aplinkoje
 • Strategijos analizė ir vertinimas
 • Skambinimas strategija

Iš pradžių jūs išmoksite ištirti ir iki galo suprasti vidinį ir išorinį dviprasmiškumo, sudėtingumą ir neapibrėžtumą tarptautinėse verslo aplinkoje. Remiantis šiuo supratimu, jūs tada sukurti savo gebėjimą valdyti šiose aplinkose. Būsite ginkluoti struktūrizuotų galimybių ištirti didelių valdymo ir ekonomines teorijas, kartu su strategijos ir strateginio valdymo kalbos strategijos, analizės ir vertinimo klasei.

Galiausiai, sprendimų strategiją klasės jūs išmoksite derėtis strategiją mažame valdymo komandos, praktiškai valdymo teorijas įgytas ankstesnių klasių Tai apims kuriant veiksmingą pareiškimą strateginio tikslo, įskaitant tikslą, konkurencinio pranašumo ir strateginių prioritetų ,

4 modulis: Asmeninis tobulėjimas

Kaip jums pažangą per Strathclyde MBA akademikai dirbti su jumis, siekiant padėti jums "suasmeninti" mokymąsi ir plėtrą ir užtikrinti, kad bendra patirtis yra labai patirtinis ir aktuali dabartinėje verslo praktikoje.

Strateginis Konsultacijos praktika yra galimybė praktiškai viską, ką sužinojau iš ankstesnių Strateginio valdymo modulio. Darbas kaip kliento organizacijos konsultantas, jums, kaip nedidelė komanda, bus pavesta dirbti su gyvų organizacinio klausimo dėl šios konkrečios organizacijos. Klientas bus žymiai funkcija į klasę vertinimo ir jūsų komanda našumą. Ši sesija paprastai paleisti per savaitgalį, siūlome Jums daug įžvalgų apie save valdyti, dirbti su maža komanda, iš strategising ir patenkinti kliento lūkesčius užduotį neaiškumų.

Baigiamajame mokymo etapo Strathclyde MBA, į "Asmeninės elementas realizuojamas per galimybių ir pasirinkimų mūsų pasirenkamųjų klasių diapazoną, ir galutinę MBA projektą.

Pasirenkamieji klasės

Su daugiau nei 120 akademinių ekspertų visoje platų specializuotų padalinių Strathclyde Business School baseinas mes galime pasiūlyti daugiau nei 20 skirtingų pasirenkant visas mokė, kuriems specialistams.

A Strathclyde MBA kalendorių akcentas yra metinis MBA Vasaros mokykla, kuri vyksta Glazgas gegužės ir birželio mėn.

Vasaros mokykla yra atvira visoms studijų maršrutų MBZ sukakusiems pasirenkamąjį studijų etapą. Tai puiki galimybė studijuoti savo pasirenkamuosius pasirinkimus greta mąstančių užsienio kolegomis grupei.

Tiems, negalėjo dalyvauti vasaros mokykloje pasirenkamuosius kursus, taip pat siūlomi mūsų tarptautinių centrų.

Siekiant atspindėti tiek naujausias iššūkius verslui ir naujausias įžvalgas iš mūsų pasaulio pirmaujančių mokslinių tyrimų apie pasirenkant asortimentas kasmet perskaičiuojama.

MBA Projektų

Capstone elementas Strathclyde MBA yra MBA projektas. Jis suteikia jums galimybę išsamiai nagrinėti iš valdymo, organizacinės ar aplinkai problemą savo pasirinkimą per ilgesnį laiką. Apie MBA projekto dizainas leidžia jums praktiškai pritaikyti žinias ir įgūdžius, kad jūs sukūrėme visoje Strathclyde MBA. Jei įmanoma, mes padėti jums nustatyti atitinkamų organizacijų ir priežiūros.

Pagrindinis tikslas yra sustiprinti savo mokymąsi ir plėtrą jūsų pasirinktą srityje, ir su mūsų skatinimą, pradėti savo projektą priimančios organizacijos. Projektas yra sudėtinė Strathclyde MBA. Galutinė projekto ataskaita bus 13.000 16.000 žodžių, priklausomai nuo to, ar tai fizinis arba grupės projektas.

Karjera ir profesinis tobulinimasis Pagalba

Tuo Strathclyde mes suprantame, kad tobulinimosi yra viena iš svarbiausių priežasčių, kiekvienas pasirenka studijuoti MBA.

Nemokama ir gyvenimas

Atkreipiame mūsų ilgamete patirtimi ir pramonės žinių iš in-house komanda, papildyta viršų konsultantų, kurie yra savo srities specialistai, pasiūlyti specialius karjeros planavimo ir vystymo visuose mūsų MBA kohortos ir neribotą prieigą, kai jūs prisijungti prie mūsų absolventai.

Pridėtinė vertė

Papildo savo MBA mokymosi patirtį, galite prieiti prie derybų, konferencijose ir tinklų įvykių, kurie bus pridėti daugiau vertės savo Strathclyde MBA patirtį asortimentą. Integruotos ir atskiri seminarai ir praktiniai užsiėmimai pristatomi per metus, internete ir on-campus.

Karjeros valdymas Kelionė

Mūsų tikslas yra plėtoti ilgalaikius karjeros valdymo įgūdžius. Kaip dalis mūsų Karjera plėtros programos siūlome:

 • strategijos remti savimonę, asmeninių įgūdžių tobulinimo, kompetencija auditą ir profesinio tobulinimosi poreikius
 • seminarai pagrindinė karjeros įgūdžių, kaip antai CV pastato, interviu, vertinimo centrų, socialinės žiniasklaidos ir interneto branding
 • seminarai apie pagrindinius įgūdžius, pavyzdžiui, pristatymą, pitching, tinklų kūrimo, kultūros vadybos ir asmeninio poveikio
 • išskirtinių įžvalgų iš sėkmingų auklėtinių ir įmonių vadovams per mūsų pietūs ir Sužinokite programą ir lektorių
 • Neribotas vieno su vienu prieigą prie akredituota karjeros ir lyderystės treneris

Užsisakykite asmeninę koučingo sesiją, vienas su vienu ar skype.

Mūsų Virtualūs Karjera Bendrijos

Visi studentai ir absolventai turi prieigą prie mūsų karjeros valdymo svetainę, kurioje rasite daug informacijos ir turtai, o taip pat tapti mūsų pasaulio karjeros bendruomenės dalimi, gauti perspėjimus ir informaciją apie darbo vietas ir renginius.

Darbdaviai

VSS yra nuosekliai viršų reitingą mokykla "The Economist" ir FT reitingą ir tai iki mūsų studentai ir absolventai, kurie pridėtinę vertę organizacijų ir pramonės pasaulyje jau daugelį metų. Susipažinkite su mūsų dabartinius studentus akimirksniu ir pamatyti pramonės ir pilietybė statistiką mūsų profilio sienos.

Norite dar labiau užsiimti? Prisijungti prie mūsų karjeros valdymo svetainę, kurioje galite ieškoti profilių ir post darbo vietas ir renginius.

Jei norite susisiekti su mumis tiesiogiai, siųsti careers@sbs.strath.ac.uk, arba skambinkite Irene Taylor +44 (0) 141 553 6057.

konsultavimo Projektai

Kiekvienais metais mes galime pasiūlyti strateginių konsultavimo galimybes skaičių studentams baigti kaip dalį savo MBA galutinio projekto. Gaunami iš absolventai ir mūsų įmonės tinklo, šios užduotys leidžia studentams palikti MBA su klientų atsukta gabalas konsultacijos dėl jų CV.

Karjera po baigimo ... Kur mūsų studentai Go

3 mėnesių po lapkričio mėn 2016 m baigimo, 89% mūsų dieninio studentai turėjo darbo ar darbo pasiūlymą.

Įmonės hiring įtraukti Accenture Jungtinėje Karalystėje, "Deloitte" Indijos, suvokia ir Moodys JAV, Coracoes Brazilijoje Ineos Tailande, centrinio banko Indonezijos ir telekomunikacijos HK.

Pramonės šakose, kuriose rasite mūsų 2016 absolventai:

 • Konsultacijos - 26%
 • Finansinės paslaugos - 18%
 • Inžinerija - 10%
 • FMCG - 10%
 • Profesionalios paslaugos - 10%
 • Viešasis sektorius / NVO - 10%
 • Gamyba - 4%
 • Žiniasklaida / Pramogos - 4%
 • Pharma - 4%
 • Technologijos - 4%
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwi ... Skaityti daugiau

Strathclyde Business School(SBS)is a pioneering, internationally renowned academic organisation that shapes anddevelops the business minds of tomorrow. Strathclyde is one of a small percentage worldwide to be triple accredited, holding accreditation from the international bodies, AMBA, AACSB and EQUIS. Skaityti mažiau
Glazgas , Atėnai , Ciurichas , Singapūras , Dar es Salaam , Manama , Kvala Lumpūras , Petaling Jaya , Muskatas , Muskatas , Dubajus , Abu Dabis , Milanas , Miunchenas , Pekinas , Tulūza + 15 Daugiau Mažiau

Akreditacijos