Strathclyde MBA Malaizija

Strathclyde MBA Malaizija, valdo CDC vadybos plėtros (M) Sdn Bhd yra lanksti stilių pristatymo įtraukiant visą darbo dieną ir atvirų mokymosi elementų 180 kreditų formatu. Studentai gali likti savo darbo vietose ir imtis visą savo kursą tik per dvejus metus. Tai daro mūsų programa yra perspektyvi alternatyva tiek jums, individualus, ir Jūsų įmonei.

partnerystės

Universitetas Strathclyde Business School teikia visas pagrindines medžiagas programą ir atlieka visas seminarus su pasirinktu komanda pirmaujančių profesoriai iš savo darbuotojų Jungtinėje Karalystėje. JK darbuotojai taip pat atsako už dalyko užklausų ir parama. Visi priėmimo ir vertinimo tvarka yra Strathclyde atsakomybė ir sėkmingų dalyviai bus apdovanoti universiteto Strathclyde Master of Business Administration.

CDC Malaizija suteikia vietos administracines paslaugas, taip pat, laikančius patariamuosius užsiėmimus, seminarus, egzaminus. VSS teikia pagrindines mokymo medžiagą ir siunčia Strathclyde universitetas narius Malaizija paleisti intensyvius seminarus. CDC taip pat turi vietos švietimo vadybos specialistų, kurie teikia nuolatinę konsultacinę paramą, skaičių.

MBA Vasaros mokykla

A Strathclyde Tarptautinė MBA kalendorių akcentas yra metinis MBZ vasaros mokykla, kuri vyksta Glazge, per gegužės ir birželio mėn. Vasaros mokykla yra atvira visiems studijų maršrutų MBZ sukakusiems pasirenkamąjį studijų etapą ir yra puiki galimybė mokytis savo pasirenkamuosius pasirinkimus greta mąstančių užsienio kolegomis grupei.

Studentų Paliudijimai

"THE Strathclyde MBA yra vienas iš svarbiausių verslo mokyklų strategijos ir apskritai yra buvo nuostabus ir labai prasminga patirtis. Dalykai, kurie mokė padėti studentams analizuoti ir daugiau sunkiai abu išoriniai aplinkos ir vidaus pajėgumų strategiją. Tai verčia mus peržiūrėti dalykų, kurie turi įtakos tai iš skirtingų ir įvairių požiūrių organizaciją. Vienas privalumas Strathclyde MBA tai leidžia studentams baigti daugumą užduočių, ir net jų darbas ar projektas arba kaip individo arba kaip grupė. Kaip studentai iš įvairių sluoksnių ir pramonės šakų, ir iš abiejų Malaizijos ir daugianacionalinių bendrovių, mūsų nuomonės ir požiūriai yra skirtingi, ir mes visi mokomės iš šių įvairių požiūrių. "

Atsushi Ikarashi
MBA 2012

Programa mokoma:
  • Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Sau. 2020
Duration
2 - 6 metų
Ištęstinės
Price
74,300 MYR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Sau. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Sau. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date