106892_sbe_commencement_2018_emba_4x1_lowres.jpg

Kalifornijos valstybinio universiteto „Sonoma“ („Sonoma“ valstybinis universitetas) verslo ir ekonomikos mokykla siūlo keturias AACSB akredituotas MBA programos galimybes:

  • Sonomos Executive MBA
  • „Sonoma Executive MBA“ vyno versle
  • Sonoma MBA
  • Sonoma MBA vyno versle

„Sonoma“ magistro studijų programos teikiamos pagal lanksčią grafiką, skirtą profesionaliems specialistams. Mūsų programos turi 50–50 vyrų ir moterų santykį. Studentai atstovauja įvairioms pramonės šakoms, įskaitant apskaitą, energiją, vyriausybę, transportą, alkoholinius gėrimus, vartotojų pakuotes, mažmeninės prekybos konsultacijas, finansines paslaugas, ne pelno, technologijas, pramogas ir sveikatos priežiūrą.

Švietimo grąža:

  • 2017 m. Ir 2018 m. Baigėme „Sonoma Executive MBA“ programas, vidutiniškai padidėjo 25 proc.
  • 45 proc. 2018 m. „Sonoma“ MBA programų absolventų pranešė, kad dalyvavo programose.

Daugiau informacijos: http://web.sonoma.edu/mba

Sonomos Executive MBA

Septyniolika mėnesių, kohortinio stiliaus Executive MBA siūlo transformacinę patirtį, kuri apima integruotą lyderystės ugdymą ir strateginį mąstymą, aprūpindama studentus įgūdžiais, reikalingais analizuoti verslo situacijas, ir planuoja ir įgyvendina strategines iniciatyvas, kad jų organizacija būtų pirmyn. Programos strateginių sprendimų priėmimo, verslo žvalgybos ir bendravimo įgūdžių centrai suteikia studentams įgūdžių ir pasitikėjimo bendrauti ir vadovauti lyderio lygiui su visomis funkcinėmis verslo sritimis. Studentai turi galimybę pradėti dviejų savaičių tarptautinės verslo konsultacijos kelionę, kad pagerintų supratimą apie tai, kaip sėkmingai vykdyti verslą kitoje kultūroje ir ekonomikoje.

"Sveikatos priežiūros sudėtingumas reikalauja gylio suvokimo verslo, vadovavimo ir naujovių. „Sonoma MBA“ vadovams suteikė man esminių dalykų, kad galėčiau sėkmingai dirbti kaip slaugytojos vadovas . “

- Surani Hayre-Kwan '14, „Sutter Health“ pacientų patirties tarnybos direktorė

106893_EMBA_Diagram_120801_lowres.jpg

„Sonoma Executive MBA“ vyno versle

2012 m. „Sonoma“ valstybinio universiteto Verslo ir ekonomikos mokyklos (SBE) Vyno verslo institutas, bendradarbiaudamas su vyno pramone, pradėjo vykdyti pirmąsias Vyno verslo programas, orientuotas į vyno verslą. „Sonoma Executive MBA“ vyno verslo programoje teikiama dviem formatais: mažos rezidentūros ir universiteto pagrindu.

  • 17 mėnesių trukmės universitetų programa suteikia patirties, nesuderintos su jokia kita aukštojo mokslo institucija. Studentai turi puikią prieigą prie pasaulinio lygio vyno verslo mokymo, esančio Napa, Sonoma ir San Francisko sankirtoje. Kursai vyks Vyno žiūrovų mokymosi centre, novatoriškoje mokymosi erdvėje, kuriai būdinga pažangi technologija ir lanksčios mokymosi klasės.
  • Mažos rezidencijos formatu, žinomu kaip mūsų „Global Business MBA“ vyno versle, yra keturi „lyderių intensyvumai“ Kalifornijoje, Australijoje ir Prancūzijoje, ir trijų mėnesių internetinės bylos segmentai ir projektinis mokymas bei fakulteto konsultavimas. Studentai turi retą galimybę studijuoti su mūsų išskirtiniu vyno verslo fakultetu iš viso JAV ir pasaulio.

„Sonoma Executive MBA“ vyno verslo studentai turi galimybę pradėti dviejų savaičių tarptautinio verslo konsultavimo kelionę, kad pagerintų supratimą apie tai, kaip sėkmingai vykdyti verslą kitoje kultūroje ir ekonomikoje. Jie taip pat dalyvauja savaitgalio vadovavimo buriavimo mokymuose San Diego įlankoje su Amerikos taurės veteranais.

„„ Th e Sonoma “Vyno verslo administravimo MBA atitinka mano švietimo, karjeros ir šeimos poreikius. Gyvenu Niujorke su savo vyru ir vaiku, pradėdamas vyno gamyklą Napa mieste. Dėl savo profesorių žinios ir įvairios mano kohortos perspektyvos baigiau verslumo žinias, didesnį pasitikėjimą lyderiu ir aiškumą, kaip teigiamai paveikti mūsų regioninę vyno pramonę . “

- Aimee Chang '15, devynių saulės vynuogynų savininkas

106895_wemba_diagram_rev170702_lowres.jpg

Sonoma MBA

„Sonoma“ MBA yra sukurtas su lanksčiu darbo specialistų tvarkaraščiu. Vakariniai kursai puoselėja studentų potencialą, nes įgyja praktinių žinių ir techninių įgūdžių, kurie gali būti taikomi jų verslui iš karto. Registruoti studentai turi galimybę užbaigti programą vienerių metų, visą darbo dieną arba dvejus metus, ne visą darbo dieną.

Sonoma MBA turi lankstų tvarkaraštį, kuris leido man dirbti savo magistro, dirbant visą darbo dieną. Programoje buvo pateikti dinamiški projektai, pabrėžiantys efektyvų bendravimą ir verslo kūrimo bei palaikymo supratimą. Geriausias takeaway yra ryšiai, kurie truks visą gyvenimą . “

- Ranjot „Ricky“ Sidhu '15, „Green Toys, Inc.“ apskaitos vadybininkas

106894_pmba_diagram_course_rev1700702_lowres.jpg

Sonoma MBA vyno versle

„Sonoma MBA“ vyno versle yra vienintelis tokio pobūdžio JAV ir suteikia studentams vyno verslo žinias ir konkrečias pramonės šakos priemones, kad būtų galima pasiekti šiandienos konkurencingos pasaulinės vyno rinkos rezultatus. Savaitės dienos vakaro kursai puoselėja studentų potencialą, nes jie įgyja žinių ir patirties kiekybinei analizei kurti ir pristatyti. Studentai taip pat ugdo vadovavimo ir bendravimo įgūdžius, kad galėtų etiškai ir veiksmingai valdyti žmones, kad būtų pasiekti tikslai ir iniciatyvos bet kurios organizacijos vardu.

Aš perėjau karjerą iš pramogų į vyno pramonę ir niekada neturėjau oficialaus verslo švietimo. Įgūdžiai, kuriuos įgijau programoje, ir daugybė ryšių, kuriuos aš padariau per tinklą, padėjo man pradėti savo sėkmingą vyno verslą. "

- Palmer Emmitt'13, bendras savininkas

106896_wmba_diagram_courses_rev170702_lowres.jpg

Programa mokoma:
  • Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Kovas 11, 2019
Šis kursas yra Campus based, Internetu ir universiteto miestelyje
Start Date
Duration
1 - 2 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
- Vykdomosios MBA galimybės: Mokymo už universitetą mokestis yra $ 49,500. MBA galimybės: Mokymo už universitetą mokestis prasideda nuo 25 000 JAV dolerių, priklausomai nuo kiekvieno studento laipsnio pažangos ir dalyvaujančių kursų skaičiaus.
Deadline
Susisiekti su mokykla
for Sonoma Executive MBA in Wine Business
Susisiekti su mokykla
for the Sonoma MBA & Sonomba MBA in Wine Business
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
for Sonoma Executive MBA in Wine Business
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
for the Sonoma MBA & Sonomba MBA in Wine Business
Start Date
Lapk. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
for Sonoma Executive MBA and the Global Executive MBA in Wine Business
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
for Sonoma Executive MBA in Wine Business
End Date

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
for the Sonoma MBA & Sonomba MBA in Wine Business
End Date

Lapk. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
for Sonoma Executive MBA and the Global Executive MBA in Wine Business
End Date

Wine Spectator Learning Center Grand Opening