Solvay MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Solvay MBA yra unikali programa Europos širdyje, kurią sukūrė Solvay Briuselio ekonomikos ir vadybos mokykla. „Solvay Executive MBA“ apima pažangiausius kursus, pasaulinio lygio profesorius, įkvepiančius svečių kalbėtojus, daugiakultūrę įvairovę klasėje, asmeninį tobulėjimą ir individualų mokymą. Naudodamiesi stipriu asmeniniu požiūriu, mes padedame savo dalyviams keisti savo gyvenimą ir karjerą, kad visuomenė apskritai būtų skirtinga, kartu dirbant „būti versle, kad taptų geresnis pasaulis“.

Mes siūlome 18 mėnesių trukmės programą, suderinamą su asmeniniu ir profesiniu gyvenimo balansu, dėka klasių, vykstančių ilgą savaitgalį kas 3 savaites Briuselyje.

Kas tai yra

„Solvay Executive MBA“ yra nukreipta į dinamiškus vadovus ir vadovus, kurie nori tobulėti savo karjeroje, taip pat tobulinti žinias apie naujausius valdymo įrankius.

Jis taip pat pritaikytas profesionalams, norintiems karjerą pereiti į vadovaujančią padėtį arba pakeisti savo dabartinę lauką ar karjerą.

6 priežastys imtis Solvay MBA

CAREER ADVANCEMENT FOCUS

Solvay Executive MBA suteiks jums pasaulinio lygio lyderį ir suteiks jums konkurencinį pranašumą tarptautinėje darbo rinkoje. Valdymo įgūdžiai nebėra pakankamai. Jūs turite paversti savo talentą, pasiekimus, charakterį ir potencialą į vertingą poziciją, kuri jus užima pirmaujančia linkme. Su „Karjeros pažangos programa“ gausite profesionalų instruktavimą ir metodus, kad pasiektumėte rinką su aiškiais tikslais, gerais įgūdžiais ir pasitikėjimu, kad laimėtumėte sudėtingą ir naudingą galimybę, kurią ieškote.

HOLISTIC 360 ° metodas

„Solvay Executive MBA“ teoriją paverčia praktika. Šiandienos verslo pasaulyje reikia žinių ir įgūdžių, strateginės vizijos ir išsamios patirties, iniciatyvios individualios iniciatyvos ir novatoriško komandinio darbo. Nuo pirmos dienos integruojate žinias, gautas iš dalykų, ir pritaikykite savo įžvalgas realioms verslo situacijoms, įgykite sunkių ir minkštųjų įgūdžių, taip pat išradingumą, kuris padės jums prisitaikyti prie bet kokios naujos situacijos. Jūs būsite pasirengę įgyvendinti savo žinias darbe nuo pirmos dienos. Realaus pasaulio iššūkis baigiasi realiame pasaulyje „Verslumo laboratorijoje“, „Strategijos laboratorijoje“ arba „Patariamojoje laboratorijoje“. ty TARPTAUTINĖ MOKYMO APLINKA

„Solvay Executive MBA“ teikia stimuliuojančią daugiakultūrę patirtį anglų kalba. Mes pritraukiame dalyvius iš daugiau nei 30 šalių, turinčių įvairių profesinių žinių, įskaitant mokslą ir technologijas, finansus, prekybą, teisę, rinkodarą, viešuosius reikalus, konsultacijas ir meną. Mūsų įsipareigojimas įvairiapusiškai = "užtikrinti, kad idėjos ir metodai būtų derinami vienodai, kuriant inovacijas ir sinergiją, ir pasiruošiame sudėtingiems pasaulinių pokyčių iššūkiams. GLOBAL ALUMNI NETWORKS Šiandienos judrioje ekonomikoje stiprus tarptautinis tinklas daro lemiamą skirtumą Jūsų karjera, rezultatai ir našumas Mūsų aktyvi ir įsitraukusi absolventų asociacija prideda daugiau nei 20 000 aktyvių narių, įsikūrusių daugiau nei 100 šalių, suteikdama jums visą gyvenimą trunkančius kontaktus verslo galimybėms, sprendimams ir kuravimui, nesvarbu, kur esate, NEPRIKLAUSOMAS TARPTAUTINIS FAKULTETAS Dinamiškas ir aukštos kvalifikacijos faculalt = "ty iš viso pasaulio yra pagrindinė Solvay Executive MBA sėkmės jėga. Visoje programoje naudosite moderniausius verslo mokymus, pritaikytus jums žinomų tarptautinių vadovų, akademikų, praktikų ir ekspertų. Esate tikri, kad susidursite su verslo praktika, žiniomis iš visų pasaulio kampelių ir įvairiais požiūriais. BRUSSELIS, Europos širdis Su „Solvay“ MBA klasėje galite įsitraukti į sparčiai augančią socialinę ir ekonominę įmonę, kuri yra Europa. Pasinaudokite galimybe sužinoti, kaip įvaldyti Europos verslą ir įsisavinti savo žinias į pasaulį. „Solvay Ponts“ yra jūsų vartai į Europą ir iš jos, o partnerių miesteliai Vietname, JAV ir Meksikoje susieti su galingiausiu verslu Priėmimo sąlygos Pareiškėjai privalo:

  • Turėti didelę ir vertingą darbo patirtį;
  • Neįvykdyti akademiniai įrašai - verslo anglų kalbos mokėjimas;
  • Noras dirbti tarptautinėje aplinkoje ir atvirumas įvairovei = "ty;
  • Profesinės ambicijos;
  • Lyderystės įgūdžiai ir kruopštumas, kartu su gebėjimu dirbti streso sąlygomis.

Mes siekiame sukurti komunikacinį = „dalyvių, kurie prisidėtų prie MBA programos išskirtinumo =„ ty ir unikalumo “. Todėl Priėmimo komitetas kruopščiai išnagrinės biografinę ir akademinę informaciją, GMAT rezultatą, pasiekimus, apdovanojimus ir apdovanojimus, darbo istoriją ir rekomendacinius laiškus.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Created in 1903 by Ernest Solvay, the famous Belgian chemical industrial of his times, Solvay Brussels School is the faculty of Economics and Management of the Université libre de Bruxelles, one of th ... Skaityti daugiau

Created in 1903 by Ernest Solvay, the famous Belgian chemical industrial of his times, Solvay Brussels School is the faculty of Economics and Management of the Université libre de Bruxelles, one of the largest universities in Belgium. Skaityti mažiau
Briuselis , Džordžtaunas , Milanas + 2 Daugiau Mažiau

Akreditacijos