Slaugos magistras - verslo administravimo magistras


"MSN / MBA" dvigubo laipsnio programa yra 63 semestro valandos programa. Ši tarpdisciplininė programa sujungia slaugos lyderystę su žiniomis apie verslo ir valdymo įgūdžius.


Akademinė mokymo programa, skirta MSN / MBA


Dvigubo laipsnio studentai turi kreiptis į aukštesniosios mokyklos, taip pat į Verslo aukštąją mokyklą, laikydamiesi atitinkamų programų priėmimo reikalavimų, ir būti priimami kiekvienam, kad galėtų siekti abiejų laipsnių. Be to, kai abiejų mokyklų akademinė politika ir standartai skiriasi, atitinkamos mokyklos politika ir standartai taikomi atitinkamai dvigubo laipsnio daliai. Kandidatai į dvigubą laipsnį turi užpildyti reikalavimus abiems laipsniams iki baigimo.


Jei asmuo jau yra baigęs MBA laipsnį ir nori gauti MSN / MBA laipsnį, jis privalo užpildyti penkiolikos valandų "MSN core", šešių valandų Slaugos administracijos koncentracijos ir dvylikos valandų "Capstone" patirties.


Jei asmuo turi slaugos administracijos "MSN" laipsnį ir nori gauti "MSN / MBA" laipsnį, jis privalo užpildyti trisdešimt valandų MBA pagrindinių kursų, be to, trys valandos MBA kursų, kurie jau buvo atlikti pagal MSN programą.


Jei studentas nuspręstų nevykdyti vieno iš laipsnių iki pabaigos, jis arba ji bus atsakinga už kiekvieno kursinio kurso (-ių) skirtumo mokėjimą, faktiškai mokėtiną remiantis dviem laipsniais ir normomis, kurios būtų buvę už kursus, taikomus pasirinktam laipsniui. Studentas taip pat bus atsakingas už bet kokių stipendijų ar stipendijų grąžinimą, remiantis dviem laipsniais, kurių studentas nebūtų tinkamas pagal pasirinktą laipsnį. Papildomi finansiniai įsipareigojimai turi būti įvykdyti, kol studentui bus suteiktas pasirinktas laipsnis. Universitete niekuomet nebus grąžinami pinigai, kai studentas atsisako dvejopos studijų programos.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Godbold Graduate School of Business »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019