Slaugos mokslo magistras - verslo administravimo magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Slaugos magistras - verslo administravimo magistras


"MSN / MBA" dvigubo laipsnio programa yra 63 semestro valandos programa. Ši tarpdisciplininė programa sujungia slaugos lyderystę su žiniomis apie verslo ir valdymo įgūdžius.


Akademinė mokymo programa, skirta MSN / MBA


Dvigubo laipsnio studentai turi kreiptis į aukštesniosios mokyklos, taip pat į Verslo aukštąją mokyklą, laikydamiesi atitinkamų programų priėmimo reikalavimų, ir būti priimami kiekvienam, kad galėtų siekti abiejų laipsnių. Be to, kai abiejų mokyklų akademinė politika ir standartai skiriasi, atitinkamos mokyklos politika ir standartai taikomi atitinkamai dvigubo laipsnio daliai. Kandidatai į dvigubą laipsnį turi užpildyti reikalavimus abiems laipsniams iki baigimo.


Jei asmuo jau yra baigęs MBA laipsnį ir nori gauti MSN / MBA laipsnį, jis privalo užpildyti penkiolikos valandų "MSN core", šešių valandų Slaugos administracijos koncentracijos ir dvylikos valandų "Capstone" patirties.


Jei asmuo turi slaugos administracijos "MSN" laipsnį ir nori gauti "MSN / MBA" laipsnį, jis privalo užpildyti trisdešimt valandų MBA pagrindinių kursų, be to, trys valandos MBA kursų, kurie jau buvo atlikti pagal MSN programą.


Jei studentas nuspręstų nevykdyti vieno iš laipsnių iki pabaigos, jis arba ji bus atsakinga už kiekvieno kursinio kurso (-ių) skirtumo mokėjimą, faktiškai mokėtiną remiantis dviem laipsniais ir normomis, kurios būtų buvę už kursus, taikomus pasirinktam laipsniui. Studentas taip pat bus atsakingas už bet kokių stipendijų ar stipendijų grąžinimą, remiantis dviem laipsniais, kurių studentas nebūtų tinkamas pagal pasirinktą laipsnį. Papildomi finansiniai įsipareigojimai turi būti įvykdyti, kol studentui bus suteiktas pasirinktas laipsnis. Universitete niekuomet nebus grąžinami pinigai, kai studentas atsisako dvejopos studijų programos.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 2017

Apie mokyklą

Godbold Graduate School of Business Šiandienos verslo pasaulyje sparčiai keičiasi, siekiant patenkinti poreikius ir galimybes naujų technologijų ir pasaulio rūpesčius. Klausimai, kaip antai pasaulinės ... Skaityti daugiau

Godbold Graduate School of Business Šiandienos verslo pasaulyje sparčiai keičiasi, siekiant patenkinti poreikius ir galimybes naujų technologijų ir pasaulio rūpesčius. Klausimai, kaip antai pasaulinės ekonomikos, komunikacijų, klientų aptarnavimo, ir kryžminio funkcinės valdymo komandų svarbiu prioritetu. Reaguodama į tai, Gardner-Webb universiteto sukūrė tris novatoriškus absolventas verslo programas, šviesti vyrai ir moterys galėtų veiksmingai konkuruoti rytojaus verslo pasaulyje. Absolventas verslo laipsnį iš Gardner-Webb universiteto gali padėti jums pasiekti savo potencialą didesnį pasitenkinimą darbu, didesnes pajamas, padidėjo atsakomybės, ir asmeniniam pasitenkinimui. Gardner-Webb universitetas yra įsipareigojusi teikti kokybišką išsilavinimą per Graduate School of Business studijų programų. Gardnerio-Webb universiteto Graduate School of Business siūlo tris skirtingus laipsnius ir vienas sertifikatas programa: Master of Business Administration (MBA), Tarptautinė verslo administravimo magistras (IMBA), ir magistro Apskaita (Mak), taip pat MBA Plus sertifikatas. Du papildomi programas ir kartu pasiūlė su dieviškumo mokyklos (MDiv / MBA) ir medicinos seserų mokyklą (MSN / MBA). Graduate School of Business Programos yra specialiai sukurta siekiant prisitaikyti prie darbo specialistus žmonėms, kurie ieško naujų būdų išlikti konkurencingiems besikeičiančioje aplinkoje verslo poreikius. Klasės planuojama taip, kad, atsižvelgiant dvi klases per semestrą, jums bus baigti savo laipsnį tik dvejus metus. Kiekviena klasė atitinka tik vieną vakarą per savaitę per rudens ir pavasario semestrus ir du vakarai per savaitę kiekvienam penkerių savaičių vasaros sesijos metu. Keletas verslo studijų programos yra siūlomi per visoje Šiaurės ir Pietų Karolinos augančio tinklo miesteliai ir vietose, taip pat per mūsų interneto galimybes. Graduate School of Business reikalauja 36 semestro valandų studijų kreditų MBA arba IMBA laipsnis ir 30 semestro valandų minimumą už MACC laipsnį. Skaityti mažiau
Verdančios spyruoklės