Skaitmeninės Transformacijos MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Paverskite įmones skaitmeninėmis naujovėmis

Nesvarbu, kur pasukote, verslas yra radikaliai pertvarkytas skaitmeninant. Iniciatorių laukia naujos pelningos galimybės, o šiuo metu vadovaujančią įmonę iš tikrųjų trikdo naujokas.

Nesvarbu, ar tai matote kaip galimybę, ar kaip iššūkį, šioje situacijoje galite susidurti su profesionalia MBA skaitmenine transformacija

Visiškai naujos temos

Šiomis dienomis skaitmeninimas, trikdžiai ir dideli duomenys yra svarbūs įmonių darbotvarkėje, nes sparti pertvarka daro įtaką visoms pramonės šakoms. Suprojektuotas taip, kad suteiktų jums abiejų šių technologijų pagrindus ir daugybę valdymo priemonių, šis specializuotas MBA bus jūsų ryšys tarp vadybos žinių ir skaitmeninimo procesų. Šis požiūris yra labai praktiškas, todėl galėsite susieti tai, ko išmokote, į vis labiau skaitmeninamą pasaulį.

Didelis lankstumas ir daugybė naujų tinklų

Vienas iš programos privalumų yra didelis lankstumas, kiek tai susiję su mokymosi intensyvumu ir programos trukme: Be bendrosios vadybos temų (verslo pagrindų) supratimo, bus galima iš anksto baigti specializacijos dalis. Pavyzdžiui, norintys iš pradžių imtis duomenų mokslo modulių arba jau tai padarė per trumpą programą WU Executive Academy , dabar galės juos naudoti visam MBA, įskaitant verslo pagrindą. Ši struktūra padaugina turimas tinklo galimybes: jūs ne tik susitiksite su kolegomis iš MBA, bet ir galėsite užmegzti ryšius su kitais šios srities ekspertais. Šie daugybė skirtingų kontaktų yra nepaprastai vertingi karjeros požiūriu.

Turinys

Ši MBA programa apima 4 centrines dalis

  • „Verslo branduolys“
  • „Duomenų mokslas“ (12 dienų programa)
  • „Skaitmeninė transformacija“ (4 dienos)
  • ir vienas pasirenkamasis.

Galite paveikti savo MBA turinį pasirinkdami iš įvairių pasiūlymų; Kai kurie moduliai orientuojasi į strategiją, o kiti yra labiau techninio pobūdžio. Dabartiniai pavyzdžiai yra „blokinių grandinių transformavimo verslas“, „organizacinis dizainas“, „strateginis numatymas“ arba „duomenų valdymas“.

Be to, galite pasirinkti kelių savo modulių laiką ir taip paveikti jūsų MBA intensyvumą bei trukmę.

Nedelsiant taikomos žinios

Šis MBA suteiks jums nedelsiant pritaikomą patirtį ir pagrindinius įrankius. Tai įgalina geresnį strateginį numatymą ir grįžus į darbą efektyviai įgyvendinti tai, ką žinai.

Tikslinė grupė

  • Duomenų analitikai, siekiantys užimti vadovaujančias pareigas
  • Technikos srities ekspertai, norintys pagilinti savo lyderystės įgūdžius ir gerai išmanyti bendrąsias vadybos temas.
  • Sėkmingi vadovai, kurie mato savo ateitį skaitmeninimo ir duomenų mokslo srityje ir nori įgyti reikiamų žinių.
  • Vadovai, kurie nori gilinti ir atnaujinti savo žinias per MBA programą.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The WU Executive Academy, the business school of the Vienna University of Economics and Business (WU) brings more than 100 years of experience and an excellent reputation to the field of executive edu ... Skaityti daugiau

The WU Executive Academy, the business school of the Vienna University of Economics and Business (WU) brings more than 100 years of experience and an excellent reputation to the field of executive education. Thus it belongs to the leading business universities worldwide. The executive education portfolio of the WU Executive Academy includes MBA and Master of Laws programs, university certificate programs, custom programs and open programs. In recent years, the WU Executive Academy has become one of the leading providers in Central and Eastern Europe. Skaityti mažiau