Privatumo politika

Internetas nuostabų įrankį. Jis turi galią pakeisti mūsų gyvenimą, ir mes pradedame matyti, kad galimi šiandien. Atlikę kelis pelės paspaudimų, galite sekti naujienas, ieškoti faktų, pirkti prekes ir paslaugas, ir bendrauti su kitais iš viso pasaulio. Svarbu Magistro padėti mūsų klientus ir vartotojus išlaikyti savo privatumą, kai jie naudojasi visi interneto turi pasiūlyti.

Manome, kad jūsų verslas yra ne vienas kito. Jūsų privatumas yra labai svarbus Jums ir mums. Taigi mes apsaugoti informaciją, kurią dalijasi su mumis. Siekiant apsaugoti jūsų privatumą, Magistro studijos taip skirtingais principais pagal pasaulio praktika klientų privatumą ir duomenų apsaugą.

  • Mes ne parduoti ar atiduoti savo vardą, pašto adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą arba kitą informaciją, kiekvienam.
  • Mes naudosime state-of-the-art saugumo priemones, siekiant apsaugoti jūsų informaciją nuo neleistino vartotojams.

&nbsp

SKELBIMAS

Mes jūsų paklausti, kai mums reikalinga informacija, kad asmeninė jums (asmens duomenys) arba leidžia mums su jumis susisiekti. Paprastai šios informacijos prašoma, kai kuriate Registracija ID svetainėje arba jei turite atsisiųsti programinę įrangą, įveskite konkursas, siekiant elektroninio pašto informaciniai biuleteniai arba prisijungti prie riboto naudojimo premija svetainėje. Mes naudojame jūsų asmeninę informaciją keturių pirminių tikslų:

  • Jei norite, kad svetainė jums lengviau naudotis ne neįvesdami informacija daugiau t Han kartą.
  • Norėdami padėti jums greitai rasti programinę įrangą, paslaugas ir informaciją.
  • Norėdami padėti mums kurti turinį jums tinkamiausius.
  • Jus įspėti, kad produkto atnaujinimus, specialūs pasiūlymai, atnaujinta informacija ir kitomis naujomis paslaugomis Magistro studijos.

&nbsp

SUTIKIMAS

Jei nenorite registruotis ar pateikti asmeninę informaciją, galite naudoti daugelį mūsų interneto svetainėje. Bet jūs negalėsite naudotis sritims, kurioms reikalinga registracija cijos.

Jei nusprendėte registruotis, galėsite pasirinkti rūšių informacijos norite gauti iš mūsų prenumeruodami į įvairių paslaugų, pavyzdžiui, mūsų elektroninius biuletenius. Jei nenorite, kad mums bendrauti su jumis apie kitus pasiūlymus dėl Magistro produktus, programas, renginius ar paslaugas paštu, paprastu paštu ar telefonu, galite pasirinkti variantą, nurodantis, kad nenorite gauti rinkodaros pranešimus nuo Magistro studijos.

Magistro kartais paskirstymo buvo kitų įmonių pasiūlyti mūsų klientams prisijungusius informacijos apie savo produktus ir paslaugas, naudojant el. Jei nenorite gauti šių pasiūlymų, galite pasirinkti variantą, nurodantis, kad nenorite gauti rinkodaros medžiagą iš trečiųjų šalių.

&nbsp

ACCESS

Mes suteiksime Jums priemonių užtikrinti, kad jūsų asmeninė informacija yra teisinga ir atitinka tikrovę. Galite peržiūrėti ir atnaujinti šią informaciją bet kuriuo metu ou laikas R svetainėje. Čia galite:

  • Peržiūrėti ir redaguoti asmeninę informaciją, jau davė mums.
  • Pasakykite mums, ar norite mums atsiųsti rinkodaros informacijos, ar norite trečiąsias šalis siųsti savo pasiūlymus pašto adresą.
  • Užsiregistruoti elektroninius biuletenius apie mūsų paslaugas ir produktus.
  • Registruotis. Kai jūs registruojatės, jums nereikės to daryti dar kartą. Kai jūs einate į mūsų svetainę, jūsų informacija liks su jumis.

&nbsp

SAUGOS

Magistro ėmėsi griežtų priemonių, siekiant apsaugoti jūsų asmeninę informaciją ir užtikrinti, kad jūsų pasirinkimus numatomą jų naudojimo paskirtį yra laikomasi. Mes stiprus atsargumo apsaugoti savo duomenis nuo praradimo, netinkamo naudojimo, neteisėto priėjimo ar jų atskleidimo, pakeitimo ar sunaikinimo. .

Magistro griežtai saugo savo asmeninę informaciją ir pagyrimu savo pasirinkimą numatomam naudojimui saugumo. Mes kruopščiai apsaugoti jus R duomenis nuo praradimo, netinkamo naudojimo, neteisėto priėjimo ar jų atskleidimo, pakeitimo ar sunaikinimo.

Jūsų asmeninė informacija nebus dalijamasi už įmonės ribų be jūsų sutikimo, išskyrus pirmiau minėtas aplinkybes. Įmonės viduje, duomenys yra saugomi slaptažodžiu kontroliuojamos serverių su ribota prieiga. Jūsų duomenys gali būti saugomi ir tvarkomi tose šalyse, kuriose Magistro studijos, jos dukterines kompanijas ar atstovai yra.

Jūs taip pat vaidina svarbų vaidmenį apsaugant yo UR informacija. Niekas negali matyti ir redaguoti savo asmeninę informaciją, nežinant jūsų vartotojo vardas ir slaptažodis, todėl negali pasidalyti su kitais.

&nbsp

VYKDYMAS

Jei dėl kokios nors priežasties jūs manote, Magistro studijos nesilaiko šių principų, prašome pranešti mums elektroniniu paštu adresu webmaster@masterstudies.com ir mes padarysime viską, kad nustatyti ir ištaisyti problemą nedelsiant. Būti tikri žodžiai Privatumo politika būtų į temos eilutę.

&nbsp

Vartotojo profiliai

Kaip minėta pirmiau, visas registruotas vartotojas turi unikalų asmeninį profilį. Kiekvienas profilis yra priskiriamas unikalus identifikavimo numeris, kuris padeda mums užtikrinti, kad tik jūs galite prisijungti prie savo profilio.

Kai jūs registruojatės, mes sukursime jūsų profilį, suteikiame asmens identifikacijos numeris, o tada siųsti šią asmeninį identifikacijos numerį atgal į jūsų standųjį diską slapuko, kuris yra labai mažas, tiek kodo forma. Šis kodas yra uniquel y tavo. Tai jūsų pasą besiūlių keliauti Magistro studijos svetainėje.

&nbsp

Ką mes darome su informacija, kurią dalis

Kai prisijungiate prie mūsų, jūs pateiksite mums savo kontaktinę informaciją, įskaitant jūsų vardą ir elektroninio pašto adresą. Mes naudojame šią informaciją nusiųsti atnaujinimus apie savo sąskaitą, klausimynus įvertinti savo pasitenkinimą mūsų paslaugų ir pranešimai apie naujas ir įdomias paslaugas, kurias mes siūlome.

Kartais mes samdome kitas įmonėms teikti ribotas paslaugas mūsų vardu, įskaitant atsakant į klientų klausimus apie produktus ar paslaugas, siunčiant paštu ir tvarkymo atveju registracijos. Mes teikiame tik toms bendrovėms, informaciją, kurios reikia paslaugai teikti, ir jiems draudžiama naudoti šią informaciją bet kuriuo kitu tikslu.

Magistro studijos bus atskleisti jūsų asmeninę informaciją be išankstinio įspėjimo, tik jei to reikalauja įstatymas arba geranoriškai tikiu, kad tokie veiksmai yra niekur kitur nepriskirta, kia, kad: (a) atitikti įstatymų arba laikytis teisinių procedūrų įteiktas Magistro studijos arba vietos; (b) apsaugoti ir ginti nuosavybės teises ar Magistro ir jo šeimos tinklalapius, ir (c) veikti neatidėliotinų aplinkybių, siekiant apsaugoti asmens saugumas vartotojų Magistro studijos, interneto svetaines, ar visuomenei.