Savaitgalis Executive MBA

Pastaraisiais metais MBA laipsnis tapo pirmaujančia akademine kvalifikacija vadovams. Akademikai ir pramonininkai taip pat pripažino, kad vertina laipsnį kuriant personalą sparčiai besikeičiančios verslo aplinkos iššūkiams. Moksliniai tyrimai parodė, kad MBA apdovanojimas padeda asmeniniam vadovų vystymuisi, taip pat naudos jų karjerai ir profesiniam gyvenimui.

Viena iš mūsų MBA programų privalumų yra programos narių patirties ir patirties įvairovė. Įvairių funkcinių, profesinių ir profesinių įgūdžių bei žinių, kurias dalyviai pritraukia į programą, asortimentas leidžia paskaitų fakultetui išbandyti teorinių koncepcijų pagrįstumą atsižvelgiant į turtingą asmeninį ir organizacinį požiūrį.

Programos skatina asmenis iš visų visuomenės sluoksnių ir iš visų organizacinių ir darbo sričių. Inžinieriai, buhalteriai, praktikuojantys teisininkai, rūpintojų profesijos ir kiti techniškai pagrįsti specialistai gali pasinaudoti MBA patirtimi. Iš tikrųjų, programa remiasi įsitikinimu, kad kuo platesnė programos narių patirtis ir patirtis, tuo labiau ji padeda mokymosi procesui.

iš Lankomumas režimas


Plymouth universiteto Executive MBA programos Grinvičo vadybos mokykloje gali būti ištirtos ne visą darbo dieną, kaip nurodyta toliau:

  • Vykdomoji - 24 mėnesiai (7 savaitgaliais ir 3 šeštadieniais)

"Executive MBA" programos turi dešimt galimybių įsiregistruoti kiekvienais metais

Būdai

MBA MBA

MBA yra skirta tiems, kurie turi didelę patirtį ir kurie šiuo metu valdo viduriniosios ar vyresniosios vadovybės pareigas. Programa yra interaktyvi, o kursų nariai skatinami susieti mokymąsi su dabartine valdymo veikla. Programa remiasi esama patirtimi ir siekiama plėtoti kurso dalyvių karjeros plėtrą ir strateginio valdymo įnašą.

Pagrindinė programos filosofija yra tai, kad vadyba gali būti mokoma kaip vieninga žinių grandis, taikoma bet kuriai verslo organizacijai.

Programa siekiama ugdyti kurso dalyvių analizės įgūdžius vadovavimo kontekste. Šie gebėjimai įgyja žinias, technologijas ir geriausią verslo administravimo praktiką, daugiausia dėmesio skiriant problemoms identifikuoti ir spręsti problemas. Taip pat pabrėžiami valdymo problemų ir užduočių tarpusavio ryšiai.


MBA Sveikatos paslaugų valdymas

"Executive MBA Health Services Management" yra skirta sprendimų priėmėjams viešajame, privačiame ir ne pelno sektoriuose. Programa numato atitinkamą vadybos mokymą ir gerai pripažinta antrosios pakopos studijų kvalifikaciją tiems, kurie siekia aukštesnių pareigybių pradinėje ir vidurinėje sveikatos priežiūros srityje.

Programa apima sveikatos paslaugų valdymo ir bendro valdymo studijas. Programa leidžia sveikatos specialistams įgyti reikiamų įgūdžių, kad galėtų valdyti sveikatos priežiūros paslaugas sparčiai besikeičiančiose ir vis labiau versliose aplinkose.

Programa mokoma:
Anglų
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2019
Duration
24 mėnesių
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgp. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date