Sandraugos vykdomasis magistro verslo administravimo (cemba)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sandraugos vykdantysis Master of Business Administration (CeMBA)

Sukurtas kaip bendradarbiavimo programa pagal mokymosi (COL), Vankuveris, ir keturių dalyvaujančių universitetų Azijoje konsorciumo sandraugos, ši programa yra skirta padėti specialistai dirba kaip vadovų ir prižiūrėtojų Malaizijos organizacijų, gauti išsamią suvokti valdymo principai ir lavinti įgūdžius ir sugebėjimų, kurių reikia veikti kaip veiksmingas vadovai labai konkurencinga globalioje verslo aplinkoje. , Žinoma turinio Open nuotolinio mokymosi (ODL) pristatymas garantuoja, kad besimokantieji neturi dislokuoti nuo savo darbo vietoje. Šiuolaikinis ir labai svarbios programos turinys yra palaikoma interneto ir akis į akį mokytojas paramos, vaizdo konferencijų pagrįstą sąveiką ir gyvenamųjų mokykla Cum Projekto seminaras.

Programos funkcijos

Programa siūloma kaip ODL režimu švietimo su attendability prieinamumą ir lankstumą elementų, tinkančias dirbti suaugusiųjų Malaizijos reikalavimus.

  • Turinio sukurta bendradarbiaujant per dalyvaujant COL ir pirmaujanti atviro universitetų Azijoje.
  • Pasaulinis turinį, kuris yra tinkamai pritaikyta prie vietinės verslo aplinkos.
  • Efektyvus mokymasis palaiko labai interaktyvus ir gerai suprojektuota mokymosi paramos sistemos, įskaitant akis į akį vadovėliai, interneto ir telefoninio konsultavimo, vaizdo konferencijų paramos diskusijų temos ir galimo sąveikos su pramonės lyderiais.
  • Programos pristatymas kvalifikuoti fakulteto nariai.
  • Aukšto lygio paraiškos orientacijos per atvejų tyrimus ir projekto darbo komponento naudojimo.

Karjeros galimybės

Valdymo absolventų programos gali įsitvirtinti vidurinės ir vyresniosios grandies lygmens vadovų pareigas nacionalinėmis ir tarptautinėmis organizacijomis, siekia už didėjimo judumo jų pačių organizacijų ar imtis sudėtingų užduočių į aukštesnes pareigas pramonės arba paslaugų sektoriuje.

Žinoma Aptarnavimo veikla

Pažvelgus ypatumus vykdomosios MBAprogramme ir numatomą studentų profilyje, programa pristatymo apima keletą funkcijų interneto studentams remti papildomai į akis į akį paramą. Toliau pateikiami thecomponents iš theprogramme Pristatymas:

Akis į akį Kuratorius palaikymas: Dėstytojai dirbs 5 pamoka sesijas per Žinoma, teikti akis į akį vadovėliai besimokantiems, kartu su elektroninio pašto pagrįstas paramos reaguojant į studentų klausimus. Ne daugiau kaip 25 mokiniai pasiūlė būti priskirtas kiekvienam kuratorius už tam tikrą kursą. Onlinetutorial parama bus teikiama pagal iš anksto paskelbė grafiką ir studentų tikimasi aktyviai dalyvauti sesijos. A 5 samouczku sesijų skaičius per semestrą iš viso planuojama kiekvieno kurso. Dėstytojai ves diskusijas vadovėliai ir pateikti paaiškinimus dėl klausimų, susijusių su, žinoma, pažymėkite savo užduotis, suteikti grįžtamąjį ryšį ir patars, taip pat stebėti savo pažangą. Mokytojai taip pat atliks Case Study diskusijas kaip vadovėliai.

Internetinė pokalbių sesija gali būti atliekami su arba be garso ir vaizdo pristatymą. Diskusijos ir žinutės apie klasės projektus ir atvejų tyrimus, gali būti skelbiami visai klasei ar konkrečiam grupės studentams. Taip pat yra čate Prisijungti funkcija pateikia duomenis apie pokalbių sesijas, kurios besimokantieji gali peržiūrėti bet kada. Dėstytojai ir žinoma koordinatoriai taip pat elgesiu internete sriegiais diskusijas aktualiais temų kiekvieno kurso.

Vaizdo konferencijos palaikymas: Vaizdo konferencijos įrenginys yra prieinama atliekant vadovėliai retkarčiais. Ji taip pat gali būti naudojama atliekant Žodžiu už studentų mokslinių tyrimų projektų pagal programą. Dėl studentų naudai, viešos paskaitos garsių akademikų ir pramonės ekspertais gali būti organizuojamas per vaizdo konferencijas.

Diskusijos kambarys ugdytinio sąveikos kaip dalis Wawasanlearn funkcijų: Tai interaktyvi aplinka, kurioje mokiniai gali diskutuoti ir siųsti klausimus tarpusavyje, organizuoti atvejų aptarimus, dalijimąsi patirtimi ir kitą tarpusavio sąveiką. Mokiniai yra skatinami formuoti mokymosi bendruomenes, siekiant stiprinti jų mokymosi dalijantis kitų patirties, taip pat mokytis apie įvairių programų valdymo koncepcijų įvairiose organizacijose

Gyvenamasis mokykla Cum Projekto seminaras (RSPW): Gyvenamojo mokykla Cum Projekto seminaras, paskirstyti per savaitgalį, bus organizuojami kartą per pusmetį teikti intensyvią sąveiką su pramonės ekspertais, siekiant pagerinti savo žinias ir padėti užbaigti savo projektinį darbą. Be to, Gyvenamasis Mokykla teiks platformą besimokantiesiems pasidalinti patirtimi ir užmegzti naudingų tinklus.

Skaitmeninė biblioteka prisjungimas: Registruoti besimokantieji, ant autentiškumo, turės prieigą prie elektroninių bibliotekų katalogų, duomenų bazių, e-knygos, elektronines žurnalų ir kitų virtualių atskaitos išteklius.

Patogus vadovas Valdymo Guru: Per bendradarbiaujant BBC ir COL Charles Handy, pastebėjo, valdymo profesorius iš Londono verslo mokykla ir dabar nepriklausomas rašytojas, buvo pavesta parengti "Handy vadovas of Management guru" kaip "esminį įvedimo" natūra į programa tokio tipo. Vadovas yra radijo serija, iš 12 programų, trunkančių 15 minučių kiekvieną, pirmą kartą transliuojamų per "BBC World Learning kryptį švietimo programas, per paskutinius tris 2001 metų mėnesius iš viso. Studentai dabar gali išgirsti šią seriją - kuris žiūri į dvylika valdymo guru, įskaitant Peter Drucker, Tom Peters Sumantra Ghoshal, Kenichi Ohmae ir Bill Gates darbo - internetinis BBC World Service "Mokymasis anglų svetainėje http://www.bbc. co.uk/worldservice/learningenglish/work.

Patekimo į rinką reikalavimai

(1) Nuolatinis įrašas

  • Bakalauro Laipsnis su CGPA bent 2,5; ARBA
  • Bakalauro Laipsnis su CGPA mažesnis kaip 2.5 su 5 metų darbo patirtį atitinkamoje srityje minimumo; ARBA
  • Bet koks kitas lygiavertis kvalifikaciją Malaizijos Vyriausybės pripažintas ir patvirtintas Universiteto Senatas

(2) akreditavimas ankstesnio patirtinio mokymosi (APEL)

Akreditavimas ankstesnio patirtinio mokymosi (pasiekimų įvertinimu) suteikia galimybę asmenims, turintiems darbo patirties, bet oficialių akademinių kvalifikacijų trūkumas siekti savo tretinio studijas galimybę. APEL apima identifikavimo, dokumentus ir įvertinti ankstesnio patirtinio mokymosi, siekiant nustatyti, kokiu mastu individas pasiekė norimų mokymosi rezultatus, susipažinti su studijų programa.

Pareiškėjai turėtų atitikti pagal aukštojo mokslo ministerijos (Mohe) ir Malaizijos kvalifikacijų agentūros (MQA) nustatytus šiuos priėmimo kriterijus:

  • Kandidatas turėtų būti bent 30 metų amžiaus paraiškos pateikimo metais ir turi bent STPM / diplomas / ekvivalentą (pvz fondas) su atitinkamo darbo patirties.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

As the people’s university, WOU believes in providing education and lifelong learning opportunities to all people for self-enrichment and professional advancement. By opening the door to tertiary edu ... Skaityti daugiau

As the people’s university, WOU believes in providing education and lifelong learning opportunities to all people for self-enrichment and professional advancement. By opening the door to tertiary education, WOU ensures that more Malaysians are now able to pursue an affordable degree. Skaityti mažiau