Rutgers vykdomasis magistro verslo administravimo programą (EMBA)

Rutgers Business School Asia Pacific

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Rutgers vykdomasis magistro verslo administravimo programą (EMBA)

Rutgers Business School Asia Pacific

Programos apžvalga:

Rutgers vykdomasis magistro verslo administravimo programą (EMBA) yra pagrindinis pasirinkimas verslo ŠVIETIMO labai motyvuoti profesionalus su siekius pagreitinto karjeros augimui ir vystymuisi. MBA suteikia aukšto lygio tvarią patirtį, kuris truks tavo per savo karjerą kai apie teorija ir praktika sankirta suteikia maksimalią naudą asmenų ketinimų padaryti kiekvienoje klasėje skaičius. Taikyti ką išmoko klasėje šiandien jūsų verslo iššūkius, kai esate atgal į biurą pirmadienį.

Rutgers Privalumas:

Labai reitinguojami pagal pagrindinių leidinių. Kai citatos apima: Financial Times: # 7 Finansai (2016) # 8 įmonės strategiją visame pasaulyje (2015), # 10 darbo užmokesčių pažangos JAV (2016/17), # 15 į JAV (2016/17) # 16 Karjera pažanga pasaulyje (2016/17) & # 67 pasaulyje (2016/17)

Minimalus laikas nuo darbo. Užpildykite EMBA 14.5 mėnesius darbo laiko režimu. EMBA yra sukurtas moduliniu formatu užimtas specialistų, siekiant sumažinti darbo vietoje pertrūkių ir maksimalus sulaikymo ir taikymą naujų žinių ir įgūdžių darbo vietoje.

Išsami pasirinkimas dalykų. EMBA programa yra sudaryta iš 18 modulių, kurie apima platų temų, pavyzdžiui, verslo strategiją, Tarptautinės finansų strategijos, Pasaulinės rinkodaros strategija, finansinės apskaitos, finansų valdymo, tarptautinio verslo, Global Lyderystė ir tiekimo grandinės valdymas. Pasirinktos pažangių pasirenkant siūlomi kiekvienais metais.

Mokymasis iš pasižymėjimą fakultete. Klasės yra visiškai pristatyta Singapūre mūsų fakultete, gerbiamas tiek jų dėstymo kokybę ir jų tyrimų, kai kurie iš jų yra baigę kvalifikaciją iš institucijų, pavyzdžiui, Kolumbijos, Harvardo, MIT, NYU, Stanfordo, Britų Kolumbija, UCLA, Mičiganas kompetencijos , Pensilvanija, ir Viskonsino, Madisonas.

Įvairios studentų profilis. Rutgers kursų, mokyklų ir parenka išskirtinius vadovai, kurie sugeba prisidėti prie klasėje. EMBA kohortos atspindi daug įvairių profesinių profilių, pramonės ir kultūrinių sluoksnių praturtinti peer-to-peer mokymąsi. Vidutiniškai mūsų EMBA vadovai turi 16 metų patirtį vidutiniškai iš daugiau nei 10 pramonės šakoms nuo tarptautinių korporacijų, MVĮ, GLCs ir statutinių įstaigų. Vertingi kontaktai ir ilgalaikę draugystę yra svarbus šalutinis produktas studijų grupių

Akredituota asociacijos Išplėstinė Collegiate School of Business (AACSB). Rutgers Business School buvo akredituota pagal asociacijos į išplėstinę Collegiate School of Business (AACSB) nuo 1941 m. AACSB akredituoja 755 geriausių pasaulio verslo mokyklų visame 51 šalių ir teritorijų.

Mokymosi visą gyvenimą galimybes. Rutgers yra įsipareigojusi visą gyvenimą trunkantį mokymąsi, ir džiaugiasi absolventai atgal lankyti EMBA klasės bet kuriuo metu be jokių išlaidų.

GYVENIMO:

EMBA turi 18 modulių iš viso yra tiekiamas su kiekvienu modulis, susidedantis iš 38 valandų į veidą klasėje laiką. EMBA programa naudoja "pastatas-blokas" metodą, kur kiekvienas modulis remiasi ankstesnės. Mokymo metodika apima paskaitas, atvejų diskusijos, pristatymai, vaidmenimis, pramonės lektorių ir apsilankymus vietoje. Kiekvienas modulis yra vertinamas kursinių ir / ar egzaminą.

Trukmė:

14.5 mėnesių

Mokesčiai:

SGD75,000 (taikoma 7% GST). Mokestis už mokslą apima kursų medžiagą.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai:

  • Bakalauro laipsnis arba tarptautinis atitikmuo iš akredituotų universitetų
  • Bent 8-10 metų patirtį pageidaujama
  • Minimalus amžius 28 metai
  • Kandidatai, turintys aukšto lygio atsakomybės ir tarptautinės patirties
  • Branda ir motyvacija pavyks EMBA
  • Mokėjimas žodžiu ir raštu anglų kalba
GMAT / GRE nereikia dėl priėmimo į programą. Išimties tvarka, kandidatai, kitų akademinių / profesinė kvalifikacija ir turi didelę darbo patirtį ne vyresniosios vadovybės lygmeniu bus nagrinėjami kiekvienu atveju atskirai, atveju. Programa yra atvira Singapūro, nuolatinių gyventojų ir Užimtumo vizų turėtojams.

Pradžios data:

2018 vasario 24
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Rutgers Business School Asia Pacific
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Vas 2019
Duration
Trukmė
14 - 15 mėnesių
Ištęstinės
Price
Kaina
75,000 SGD
Locations
Singapūras - Singapore
Pradžia : Vas 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Pradžia : Vas 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Vas 2019
Singapūras - Singapore
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla