Rochester-Bern Executive MBA programa siūlo daugybę privalumų vadovams, ieškantiems į ateitį orientuoto tarptautinio tolesnio išsilavinimo. Štai keletas pagrindinių programos ypatybių:

Tarptautinis požiūris

Programa yra siūloma Ročesterio universiteto (NY, JAV), bendradarbiaujant su universitetu Bernu (Šveicarija). Dalyviai atvyksta iš viso pasaulio ir mokosi Šveicarijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Kinijoje. Studijų metu jie turi galimybę dirbti su lygiagrečios vykdomosios programos studentais Jungtinėse Amerikos Valstijose.

Dvigubas laipsnis

Absolventai uždirba tarptautinį verslo administravimo magistro (MBA) laipsnį Ročesterio universitete (Simono verslo mokykla), taip pat nacionalinį verslo administravimo magistro (EMBA) laipsnį Universitetu Bernas. "Simon Business School" akreditavo "AACSB International" nuo 1966 m.

119459_181109_Rochester_HZ_F5A0247-.jpg

Geresnės žinios

Programa remiasi kryžminiu mokymosi programa, pagrįsta patikimais ekonominiais principais. Tai suteikia galvą lyderiams, kurie nori sėkmės šiandienos ir rytdienos verslo pasaulyje. Kursai yra gerai integruojami ir laikomasi logiškos seka, pradedant nuo pagrindinių priemonių iki strateginių aspektų ir vadovavimo įgūdžių.

Skubus prašymas

Programa skirta vadovams ir dėsto puikių tarptautinių profesorių. Dalyviai atvyksta iš įvairių pramonės šakų ir turi keletą metų patirties valdymo srityje; profesoriai moko ir konsultuoja visoje Europoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Klasės diskusijos sutelktos į realaus pasaulio pavyzdžius, akcentuojant nedelsiant pritaikymą darbo vietoje.

Kaina

Programos kaina yra 75 000 Šveicarijos frankų ir mokama trimis dalimis per trejus metus. Tai apima mokslą ir didelę dalį išlaidų. Yra įvairių stipendijų (daugiau informacijos rasite mūsų svetainėje).

Formatas

Programa prasideda sausio mėnesį, o penktadieniais ir šeštadieniais vyksta kas dvi savaites iki gegužės vidurio Šveicarijoje. Dalyviai Ročesterio universitete keturias savaites vykdo intensyvią vasaros rezidenciją. Vėliau mokymas Šveicarijoje prasidės nuo rugpjūčio vidurio iki baigimo metų kitų metų gegužę. Pavasarį Šiaurės šalių savaitės seminaras baigia edukacinę patirtį. Bendra programos trukmė - 17 mėnesių.

Privalumai vadovams

Švietimo programos dalis, sudaryta dviejų savaičių formos, skirta vadovams, kurie nenori nutraukti sėkmingos karjeros ir reikalauja tvarkaraščio, atitinkančio jų verslo atsakomybę. Be to, formatas leidžia programos dalyviams kritiškai peržiūrėti, įsisavinti ir pritaikyti tai, ką jie girdėjo klasėje. Mokymasis reikalauja laiko ir perspektyvos, tai yra, kokia forma turi būti sukurta. Kursai vyksta Congress Hotel Seepark Thun. Kai kurias klases sesijas galima rasti internetinėje svetainėje, kad būtų sutrumpintas laiko laikas.

Turinys

Bendroji valdymo programa siūlo 18 gerai integruotų kreditų kursų (60 JAV kreditų valandų, atitinkančių 90 ECTS taškų) seka, kuri seka loginę seką, pagrįstą pagrindinėmis priemonėmis ir strateginiais sumetimais. Be įgūdžių valdymo žinių, dalyviai ugdo savo asmenybę ir lyderystės įgūdžius per visą programą. Dabartiniai valdymo uždaviniai (pvz., Tvarumas, pagrindiniai pokyčiai) sprendžiami pagal kursus ir vyresniojo vadovo svečio kalbas. Visi kursai yra mokomi anglų kalba.

119463_181109_Rochester_HZ_F5A0424-.jpg

Priėmimas

Pareiškėjai gali kreiptis tiesiogiai į programą arba būti paskirti jų dabartinio darbdavio. Atranka grindžiama verslo patirtimi, akademiniais laimėjimais, profesinio augimo galimybėmis, motyvacija ir varomoji jėga, siekiant sėkmingos sudėtingos MBA programos.

Kandidato reikalavimai

Kandidatai į programą yra vidutinio ar aukščiausio lygio vadovai, kurie gali prisiimti didesnę atsakomybę savo organizacijose. Jie turi akademinį arba lygiavertį išsilavinimą ir kelerių metų vadovavimo patirtį. Jie užima aukštą atsakomybės sritį, parodė potencialą tobulėti ir laisvai kalba angliškai. Be to, jie gali nustatyti prioritetus ir subalansuoti šeimą, darbą ir studijas.

Mes pakeisime jūsų nuomonę.

Šveicarijoje nuo 1995 m.

119458_IMG_4952.JPG

Programa mokoma:
  • Anglų
University of Rochester & Universität Bern
Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 13, 2019
Šis kursas yra Campus based
Duration
17 mėnesių
Ištęstinės
Price
75,000 CHF
Deadline
Susisiekti su mokykla
Early applications by June 15 benefit from a discount!
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Early applications by June 15 benefit from a discount!
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Early applications by June 15 benefit from a discount!
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Early applications by June 15 benefit from a discount!
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
Early applications by June 15 benefit from a discount!
End Date

About the Rochester-Bern Executive MBA

Rochester Bern Executive MBA