Read the Official Description

Nevyriausybinių organizacijų valdymas

Profesinio MBA socialinio valdymo turinys apima visas NVO valdymo sritis, pvz., Strategiją, organizavimą, žmogiškųjų išteklių valdymą, projektų valdymą, rinkodarą ir rinkas, verslumą ir inovacijas, vadovavimą ir etiką, visų pirma socialinio sektoriaus, bet ir kitų sričių ypatumus ne pelno sektorius.

Socialinės ir tarptautinėse situacijose, socialinėje politikoje ir socialinėje ekonomikoje nagrinėjamos temos, tokios kaip socialinis darbas, kaip "profesinis valdymas", atsižvelgiant į pasekmes socialiniam ir pelno nesiekiančiam valdymui.

Socialinis verslumas

Nuo devintojo dešimtmečio pradžios socialinis valdymas buvo vienintelis Vienos ekonomikos ir verslo universiteto (WU) programų portfelio komponentas. Mūsų absolventai prisiima lyderio atsakomybę ne pelno organizacijose, tačiau jie taip pat yra novatoriški socialiniai verslininkai, kurie imasi dabartinių pokyčių socialiniame sektoriuje ir kurdami steigėjų organizacijas kaip pradininkus, labai sustiprina socialinių paslaugų rinkas.

Profesinio MBA socialinio valdymo tikslas - šviesti dabartinius ir būsimus sprendimų priėmėjus socialinių paslaugų srityje, siekiant sėkmingai išspręsti sudėtingas problemas ir prieštaringus ekonominio ir socialinio pobūdžio uždavinius. Dalyviai ne tik gaus įžvalgą į naujausius valdymo metodus ir socialinius įgūdžius, reikalingus naujoviškiems sprendimams, bet taip pat bus informuoti apie kritinius socialinės srities pokyčius ir ne pelno sektorių apskritai.

Už ko?

  • Aktyvūs ir būsimi socialiniai ir ne pelno siekianti lyderiai, teikianti socialines paslaugas ir (arba) socialinius interesus, įskaitant:
  • Privačios ne pelno organizacijos (labdaros organizacijos, asociacijos, bažnyčios institucijos ir kt.) Institucijos ar organizacijos
  • Valstybių ir savivaldybių administracijos, atsakingos už socialines paslaugas,
  • Privačių komercinių bendrovių, dirbančių atitinkamose srityse (pvz., Privačiuose slaugos namuose), valdymo organai
  • Pelno sektoriaus organizacijos, kurių vadovai nori įgyti atitinkamų žinių.

užbaigimas

  • Verslo administravimo magistras (MBA)

trukmė

  • 24 mėnesiai, neakivaizdinės
  • 11 blokų įvykiai 4-5 dienas
Program taught in:
Anglų
Vokiečių

See 9 more programs offered by WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business »

Last updated September 23, 2018
Šis kursas yra Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Start Date
Lapk 2019
Duration
24 mėnesių
Ištęstinės
Price
15,500 EUR
By locations
By date
Start Date
Lapk 2019
Application deadline

Lapk 2019

Location
Application deadline
End Date