Nevyriausybinių organizacijų valdymas

Profesinio MBA socialinio valdymo turinys apima visas NVO valdymo sritis, pvz., Strategiją, organizavimą, žmogiškųjų išteklių valdymą, projektų valdymą, rinkodarą ir rinkas, verslumą ir inovacijas, vadovavimą ir etiką, visų pirma socialinio sektoriaus, bet ir kitų sričių ypatumus ne pelno sektorius.

Socialinės ir tarptautinėse situacijose, socialinėje politikoje ir socialinėje ekonomikoje nagrinėjamos temos, tokios kaip socialinis darbas, kaip "profesinis valdymas", atsižvelgiant į pasekmes socialiniam ir pelno nesiekiančiam valdymui.

Socialinis verslumas

Nuo devintojo dešimtmečio pradžios socialinis valdymas buvo vienintelis Vienos ekonomikos ir verslo universiteto (WU) programų portfelio komponentas. Mūsų absolventai prisiima lyderio atsakomybę ne pelno organizacijose, tačiau jie taip pat yra novatoriški socialiniai verslininkai, kurie imasi dabartinių pokyčių socialiniame sektoriuje ir kurdami steigėjų organizacijas kaip pradininkus, labai sustiprina socialinių paslaugų rinkas.

Profesinio MBA socialinio valdymo tikslas - šviesti dabartinius ir būsimus sprendimų priėmėjus socialinių paslaugų srityje, siekiant sėkmingai išspręsti sudėtingas problemas ir prieštaringus ekonominio ir socialinio pobūdžio uždavinius. Dalyviai ne tik gaus įžvalgą į naujausius valdymo metodus ir socialinius įgūdžius, reikalingus naujoviškiems sprendimams, bet taip pat bus informuoti apie kritinius socialinės srities pokyčius ir ne pelno sektorių apskritai.

Už ko?

  • Aktyvūs ir būsimi socialiniai ir ne pelno siekianti lyderiai, teikianti socialines paslaugas ir (arba) socialinius interesus, įskaitant:
  • Privačios ne pelno organizacijos (labdaros organizacijos, asociacijos, bažnyčios institucijos ir kt.) Institucijos ar organizacijos
  • Valstybių ir savivaldybių administracijos, atsakingos už socialines paslaugas,
  • Privačių komercinių bendrovių, dirbančių atitinkamose srityse (pvz., Privačiuose slaugos namuose), valdymo organai
  • Pelno sektoriaus organizacijos, kurių vadovai nori įgyti atitinkamų žinių.

užbaigimas

  • Verslo administravimo magistras (MBA)

trukmė

  • 24 mėnesiai, neakivaizdinės
  • 11 blokų įvykiai 4-5 dienas
Programa mokoma:
  • Anglų
  • Vokiečių

Peržiūrėti 9 daugiau kursų WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business »

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 23, 2018
Šis kursas yra Internetu ir universiteto miestelyje
Duration
24 mėnesių
Ištęstinės
Price
15,500 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date