Profesionalaus MBA profesionalų magistro laipsnis susideda iš dviejų dalių. "Business-Core-Training" metu dalyviai gaus naujausias teorines ir praktines žinias valdymo ir lyderystės srityse, be išsamių ekonominių pagrindų.

Vėliau jie mokosi specialybe pagal specialybę, pasirinktą MBA pradžioje. Tokiu būdu jie išsamiai aptaria konkrečią pramonę ar funkciją.

Siūlomos šios specializacijos:

- Energijos valdymas (anglų kalba)

- Verslumas

- Finansai (anglų k.)

- sveikatos priežiūros valdymas (vokiečių kalba)

- Rinkodara

- Projektų valdymas (anglų k.)

- Viešasis auditas

- Socialinis valdymas (vokiečių kalba)

Siekiant sukurti kuo geresnes sąlygas bendrauti su kolegomis, įvairios specializacijos dalyviai bendrai baigia verslo branduolio mokymą. Tokiu būdu jie gauna dar didesnį karjeros perspektyvų spektrą ir taip pat gali kurti įvairesnius ryšius. Kai kurios profesionalios MBA specialybės mokomos atskirai, nes turinys yra būdingas konkrečiai pramonei.

DIDAKTINIS DIZAINAS

Profesinio MBA trišalis didaktinis dizainas užtikrina veiksmingą žinių perdavimą, be to, dalyviai turi nutraukti savo profesinę karjerą. Klasėje naudojami įvairūs mokymo ir mokymosi metodai: nuo interaktyvių atvejų tyrimų iki verslo modeliavimo ir klasikinių pristatymų.

MODULINIS KONSTRUKCIJOS

Profesinės MBA sudaro nuoseklūs moduliai, kurie yra užblokuoti.

Kiekvienas modulis susideda iš trijų dalių: premodulių, pagrindinių modulių ir post modulių.

Kodėl tai MBA?

Tarptautinės akreditacijos

WU yra viena iš nedaugelio pagrindinių MBA specialistų, akredituotų EQUIS ir AMBA. Be to, WU yra vienintelis Austrijos universitetas, įtrauktas į prestižinį "Financial Times" reitingą.


Pirmos klasės tarptautiniai dėstytojai

MBA programos VU WU Executive Academy dėsto tik tarptautiniu mastu pripažintus profesorius ir aukščiausio lygio vadovus iš šios srities. Tai pateikia naujausius mokslinius duomenis ir įvairias praktiškai svarbias valdymo priemones.


Tikrai tarptautinė programa

Išskirtinis programos formatas su dalyviais iš viso pasaulio, pagrindiniai pranešėjai ir tarptautinės mokomosios kelionės yra puikus būdas būti sėkmingam visame pasaulyje.


Visame pasaulyje absolventų tinklas

Profesinės MBA absolventai tampa tarptautinio ir išskirtinio absolventų tinklo dalimi. Šis daugiakultūris tinklas palaiko dalyvius, kad jie galėtų bendrauti visame pasaulyje ir bendrauti su kitais absolventais.


Rankdarbiai dalyviams

Profesionalų MBA dalyviai į savo klasę įneša įvairias profesines ir asmenines patirtis iš įvairių sričių, funkcijų ir kultūrų. Tokiu pačiu būdu jie prisideda prie aukšto programos kokybės, kaip tai daro pranešėjai. Kuriant naujas idėjas kartu, atspindintis kasdienį darbą ir dalinantis nuomonėmis su vienodai mąstančiais tarptautiniais kolegomis, yra pagrindas būsimiems mokymams vadovams.


Lankstus formatas

Lanksti, neprofesinė profesinės MBA struktūra yra specialiai pritaikyta užimtiems vadovams. Modulinė programos struktūra leidžia vadovams užbaigti sudėtingą MBA programą kartu su savo profesiniu gyvenimu.


Išmokos darbdaviui

Kad būtų tvarus sėkmingas kaip moderni kompanija, labai svarbu pritraukti geriausius darbuotojus ir išlaikyti juos ilguoju laikotarpiu. Darbdaviai, kurie remia savo darbuotojus, turintiems MBA programą WU, gauna labai motyvuotus darbuotojus, kurie prisideda prie įmonės sėkmės tvariai per naujai įgytas žinias.


Naujausios technologijos

Programos dalyviai gali naudotis "Learn @ WU", viena iš pirmaujančių e-mokymosi platformų, kuriose yra daugiau nei 45 000 e-mokymosi dokumentų, ir daugiau nei 32 000 vartotojų. Be to, mokymo dėstymui naudojamos naujausios technologijos.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų WU Executive Academy - Vienna University of Economics and Business »

Šis kursas yra Campus based
Duration
15 - 20 mėnesių
Ištęstinės
Price
- 15 000 - 45 000 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date