Pilnas darbo laikas MBA

Bendroji informacija

3 locations available
Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Mūsų dieninė magistro programa siūlo jums tiek akademinį, tiek į žmogų orientuotą išsilavinimą, plėtojantį jūsų vadovavimo potencialą ir skatinantį profesinį augimą.

Per 22 mėnesius jūs patirsite virsmą, pagrįstą mokymosi etapais. Programa prasideda intelektualinio augimo laikotarpiu, kurio metu lavinsite įgūdžius ir žinias apie įmonės valdymo metodus ir meną. Kitame etape šias žinias pritaikysite praktiškai. Galiausiai jums bus suteikta galimybė dalyvauti tarptautinėje mokymosi patirtyje.

„IPADE“ dalyvausite pasaulinės mokymosi bendruomenės, kurią sudarys labai talentingi jauni specialistai, dalis, kuri jums iššūkį mąstyti už jūsų ribų. Ši bendruomenė parengs jus sudėtingoms pareigoms, susijusioms su lyderyste verslo pasaulyje.

Mes tikimės, kad pasveikinsime jus mūsų dieninių MBA programoje.
Ernesto Bolio Barajas
Nuolatinis MBA korporacijos direktorius

Kodėl „IPADE“?

Dieninės MBA programa yra skirta įgyti įgūdžių, reikalingų aukščiausios vadovybės atsakomybei. Dalyviai bus iš esmės pertvarkyti, ir šiam mokymui reikalingas dvejų metų įsipareigojimas profesiniam ir asmeniniam augimui.

Programos dalyviai gauna profesionalų pranašumą, kuris reiškia didesnį darbo našumą ir lyderystės įgūdžius. IPADE absolventai išsiskiria iš savo bendraamžių dėl jų labai išvystytos pasaulinės verslo vizijos ir jų gilaus socialinio tikslo, kuri visada turi būti kartu su verslo valdymu.

IPADE "MEDE" programa naudoja atvejo metodą ir papildomas mokymo priemones, skirtas intensyviai formuoti patirtį, orientuotą į įgūdžių ugdymą ir lyderių pertvarkymą.

Akademinė struktūra

Pirmi metai

Pirmieji programos metai pirmiausia yra orientuoti į nuodugnų įvairių valdymo sričių tyrimą. Šiuo laikotarpiu dalyviai įsigyja technines priemones, reikalingas puikiam valdymui. Kartu su šiais sunkiais įgūdžiais dalyviai sužinos apie lyderystę ir komandinį darbą.

Vasaros stažuotė

Nuo pirmų iki antrų metų MBA nuolatinio darbo dalyviai turi atlikti vasaros praktikos projektą įmonėje. Projektas yra suprantamas kaip praktinis mokymosi procesas, kurio metu studentai turi galimybę pritaikyti daugelį to, ko išmoko per pirmuosius programos metus, realiose verslo situacijose.

Antri metai

Antrame kurse pabrėžiama pasaulinės vizijos, strateginių sprendimų priėmimo procesų ir kitų vadinamųjų minkštųjų įgūdžių plėtra. Ketvirtąjį trimestrą studentai renkasi iš 40 tarptautinių verslo mokyklų dėl savo tarptautinių mainų patirties. Šeštąjį trimestrą studentai gali pasirinkti keturis pasirenkamuosius kursus, orientuotus į naujausias pasaulines verslo tendencijas.

Metodika

Naudodamiesi bylos metodu, dalyviai tobulina savo valdymo įgūdžius, taikydami realių verslo problemų aptikimą, analizę ir diagnozę.

Nuolatinė MBA programa padeda dalyviams išsiugdyti savo sugebėjimus priimti tikslius sprendimus, naudotis lankstumu ir atvirumu bei stiprinti charakterio stiprumą, reikalingą kiekvienam valdymo veiksmui.

Atvejo metodas naudoja akademinę medžiagą (verslo atvejus), pagrįstą realiais organizaciniais iššūkiais, kurie analizuojami iš skirtingų perspektyvų. Šis procesas yra suskirstytas į tris etapus: asmeninis tyrimas, komandinis darbas ir plenarinė sesija, kuriai vadovauja profesorius ekspertas.

Remdamiesi atvejais ir pridedamomis techninėmis pastabomis, dalyviai įgyja reikiamų žinių apie verslo valdymo pagrindus. Svečių pranešėjai ir kviestiniai profesoriai suteikia papildomų praktinių žinių, žinių ir gyvenimo patirties.

1. Asmens studija

Dalyviai naudoja savo asmeninę patirtį, atsižvelgdami į padėtį, išdėstytą norint įvertinti problemas ir parengti veiksmų planą.

2. Komandinis darbas

Dalyvių komanda sujungia savo asmeninę ir plenarinę analizę, kad priimtų sprendimus, tarsi jie būtų įmonės direktorių taryba.

3. Plenarinė sesija

Byla nagrinėjama naudojant visos klasės medžiagą vadovaujant eksperto profesoriui.

Patekimo reikalavimai

 • Bakalauro laipsnis.
 • 3 metų darbo patirtis.
 • Anglų kalbos mokėjimas:
  • TOEIC (mažiausiai 850 balų);
  • TOEFL IBT (mažiausiai 100 balų);
  • TOEFL PBT (mažiausiai 600 balų);
  • IELTS (mažiausiai 6,5 balo);
 • IPADE vadybos įgūdžių testas, GMAT (mažiausiai 600 taškų) arba GRE (mažiausiai 150 taškų viename skyriuje).

Priėmimo procesas

 1. Paskyrimas: jūsų pirmasis kontaktas su IPADE: renginys, susitikimas, pusryčiai ar „Skype“ skambutis (užsienio pareiškėjams).
 2. Egzaminas: Egzaminui galite pasiruošti mūsų internetiniame kurse. Išsamesnės informacijos teiraukitės Priėmimo komandos (nepamirškite užpildyti „Elektroninės paraiškos“).
 3. Interviu: interviu su programos vadovais (nepamirškite atsinešti savo dokumentų).
 4. Komitetas: Priėmimo komitetas nuspręs, ar esate priimtas, ar ne, ir gausite laišką, kuriame pranešite apie rezultatus.
 5. Priėmimas: kai būsite priimtas, turite sumokėti registracijos mokestį, kad jūsų vieta būtų užtikrinta ir galėtumėte kreiptis dėl stipendijų ir finansinės pagalbos.
 6. Stipendija ir finansavimas: Galite pradėti kreiptis dėl stipendijų ir finansavimo. Paprašykite informacijos iš Priėmimo komandos.
Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2020

Apie mokyklą

IPADE Business School was founded in 1967 by a group of prominent businessmen with the aim of developing future leaders with the ability to drive social and economic growth, rooted in personal integri ... Skaityti daugiau

IPADE Business School was founded in 1967 by a group of prominent businessmen with the aim of developing future leaders with the ability to drive social and economic growth, rooted in personal integrity, social responsibility and global vision. Skaityti mažiau
Meksikas , Monterėjus , Gvadalachara + 2 Daugiau Mažiau

Akreditacijos