Pilnas darbo laikas MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Aukštos kokybės verslo programa 100% nemokama už mokslą Lotynų Amerikoje

„COPPEAD“ yra viena iš geriausių verslo mokyklų pasaulyje ir siūlo vienintelį dieninių MBA laipsnį Brazilijoje, kuris vadovaujasi tarptautiniais kokybės standartais mokant verslo lyderius dėl pasaulinių rezultatų. Dėl šios priežasties programa bendradarbiauja su 42 verslo mokyklomis visuose žemynuose. Be to, kadangi mes esame tradicinio Brazilijos federalinio universiteto dalis, programa yra 100% nemokama už mokslą ir Brazilijoje atitinka griežtą sensu magistro laipsnį.

COPPEAD metu studentai yra panardinami į tarptautinę ir įvairią aplinką, per programą, visiškai siūlomą anglų kalba, kuri priima kandidatus iš įvairių šalių ir Brazilijos valstijų. Tai leidžia diferencijuoti patirtį klasėje, susijusią su pasaulinių tinklų plėtra.

Apie kursą

Programa siūlo intensyvius 660 valandų privalomus ir pasirenkamus kursus, susijusius su kita papildoma veikla per 18 mėnesių. Jį sudaro 3 pagrindinės teminės ašys :

  1. Turinys: Tvirta verslo valdymo koncepcija formuojama per įvairius kursus, skirtus bendriems vadybos mokymams kurti. Pirmaisiais metais studentas turėtų išklausyti 570 valandų kursus.
  2. Karjera: Nuo pirmosios kadencijos siūlomos karjeros vystymo veiklos, skatinant studentų refleksiją apie savo profesines trajektorijas ir kuriant pakeitimo strategijas. Karjeros veikla baigiasi MBA stažuotių ir tinklų kūrimo savaite, kurios metu studentai pradeda grįžti į darbo rinką.
  3. Tyrimas: 90 valandų individualaus dėstymo, taikomo tiriamojo projekto plėtrai, kurio metu studentas ugdo tokius įgūdžius kaip kritinis mąstymas, sąvokų taikymas, lauko tyrimas, mokslinių straipsnių pristatymas ir kūrimas.

Pirmieji metai yra suskirstyti į 4 kadencijas , kurių kiekviena trunka 10 savaičių. Kiekvieną semestrą studentai privalo lankyti pagrindinius kursus ir pasirenkant pasirenkamuosius kursus, gali pritaikyti savo patirtį.

Antraisiais metais studentai galės dalyvauti MBA praktikos ir daugiakultūrių projektų kursuose - tai konsultavimo patirtis, sujungta su San Diego universiteto studentais.

Po 18 mėnesių studentai turi galimybę dalyvauti mainų programoje, lankydamiesi vienoje iš COPPEAD partnerių mokyklų. Studentai, pasirinkę šį būdą, programą gali baigti per 24 mėnesius.

Kiekvieno kurso pabaigoje tikimasi, kad studentai laikys egzaminą, pateiks esė ar projektą. Paskutiniu pirmųjų metų laikotarpiu studentai pasirenka savo akademinius konsultantus ir pradeda kurti savo magistro tyrimų projektą, kuris turėtų būti baigtas programos pabaigoje.

Nuolatinė MBA patirtis

Programa siūlo keletą privalumų, tokių kaip:

  • Aktyvi , į studentą orientuota metodika (atvejo metodas, laboratorijos, žaidimai ir vaidmenų žaidimas) ugdo įgūdžius, tokius kaip derybos, argumentacija, komandinis darbas, sprendimas esant spaudimui ir laiko valdymas.
  • Kursai, kuriuos teikia doktorantūros profesoriai, turintys atitinkamą akademinę ir profesinę patirtį;
  • Projektai daugiakultūrėse komandose, speciali mokymo programa, siūloma bendradarbiaujant su San Diego universitetu;
  • Stažuotės keliose Brazilijos ir tarptautinėse įmonėse;
  • Mainų programa vienoje iš 42 verslo mokyklų 5 žemynuose
  • Karjeros iniciatyvos, skirtos padėti studentams grįžti į darbo rinką, tokios kaip konkretūs kursai ir susitikimai tinkle.

Jūs taip pat turėsite galimybę mėgautis Rio gyvenimo būdu, gerai žinomu dėl kultūrinės veiklos ir nuostabaus gamtos kraštovaizdžio.

Karjeros rezultatai

Baigę dieninės MBA studijas, tapsite profesionalu, turinčiu pažangiausių pažangiausių žinių ir įgūdžių versle. Patekę į tarptautinę aplinką, daugelis mūsų buvusių studentų užima vadovaujančias pareigas užsienyje.

Be to, turėsite prieigą prie visų absolventų iš visų COPPEAD kursų ir tapsite išskirtinės savo srities profesionalų grupės dalimi.

Priėmimo kriterijai ir procesas

Tie, kurie nori dalyvauti dieninėje MBA programoje, turi turėti pripažinto universiteto bakalauro laipsnį. Tvirtas akademinis išsilavinimas, branda, profesinė patirtis ir anglų kalbos mokėjimas skatina kandidato priėmimą.

Taip pat atsižvelgiama į akademinius pajėgumus ir tarptautinę verslo administravimo pažangumo studijų motyvaciją, nes tikimasi visiško studento įsipareigojimo programai.

Galima paprašyti išsamių reikalavimų ir registracijos etapų .

Žodis iš mūsų absolventų

Pažinkite keletą kolegų ir sužinokite daugiau apie kursą

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

The COPPEAD Graduate School of Business of the Federal University of Rio de Janeiro is a business school internationally known for its excellence in teaching and researching.

The COPPEAD Graduate School of Business of the Federal University of Rio de Janeiro is a business school internationally known for its excellence in teaching and researching. Skaityti mažiau