Pasaulinis vykdomasis MBA (GEMBA)

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

INSEAD modulinė globalioji vykdomosios MBA programa (GEMBA) vyksta visiškai integruotuose universiteto miestuose visuose trijuose regionuose: Europoje (Prancūzijoje), Azijoje (Singapūre) ir Viduriniuose Rytuose (Abu Dabis). GEMBA siūlo patyrusiems vadovams intensyvų 14–17 mėnesių greitą kursą į viršų per vieną iš prestižiškiausių ir daugiakultūrio verslo mokyklų.

Kiekviena klasė turi neprilygstamą tautybių ir verslo pagrindų įvairovę, leidžiančią dalyviams mokytis vieniems iš kitų ir kurti glaudų, tačiau visuotinai paskirstytą tinklą. Kita unikali savybė yra Lyderystės ugdymo programa (LDP), apimanti visos programos treniruotės pagal programą, 360 laipsnių įvertinimų ir komandos veiklos tvarkaraštį, skirtą sukurti jums autentišką vadovavimo stilių, taip dar labiau pagreitinant jūsų karjeros pažangą. .

„GEMBA“ pranašumas

Aukštai įvertintos ir pripažintos visame pasaulyje

Tiek „ INSEAD Global EMBA“ (GEMBA), tiek „Tsinghua- INSEAD EMBA“ (TIEMBA) „Financial Times“ (2018 m.) Užima aukščiausią vietą pasaulyje.

Unikalus dėmesys lyderystei

Mūsų lyderystės ugdymo programa vykdoma visoje programoje, tobulėjant kartu su jūsų pačių vadovavimo įgūdžiais.

Mokymasis per įvairovę

INSEAD skirtingai nuo kitų mokyklų, neturi dominuojančios nacionalinės kultūros. Tai leidžia mums paversti įvairovę galinga mokymosi priemone.

Visuotinis, intensyvus ir efektyvus

Priklausomai nuo jūsų pasirinkimo pradėti universitetinį universitetą, nuo 14 iki 17 mėnesių reikia tik nuo 51 iki 60 dienų nuo darbo per 14–17 mėnesių, atsižvelgiant į jūsų pasirinkimą, GEMBA yra vienas efektyviausių maršrutų į aukščiausio lygio verslo laipsnį.

Tsinghua - INSEAD vykdomasis MBA (TIEMBA)

Dviejų laipsnių Tsinghua- INSEAD vykdomoji MBA (TIEMBA) suteikia papildomą galimybę patyrusiems vadovams - bendradarbiaujant su vienu didžiausių pasaulio universitetų Pekine, Tsinghua universitetu. Ši unikali programa plėtoja išsamų verslo supratimą Kinijoje tiek tarptautiniu, tiek vidaus požiūriu, kuris taip pat gali būti pritaikytas kitose besivystančiose rinkose visame pasaulyje.

Praktiniai elementai

Vadybos išsilavinimas susijęs su teorijos ir praktikos sujungimu. Tai ypač pasakytina apie mūsų GEMBA programą, kurioje dalyviai keičiasi klasėje ir realiame pasaulyje. Nors mūsų mokymosi metodai yra pagrįsti teorija, jie pabrėžia praktinį mokymąsi ir praktines įžvalgas.

Įgyvendinimo esė

Dalyviai privalo pasirinkti 2 pagrindinius kursus arba pasirenkamuosius dalykus, apie kuriuos rašoma Įgyvendinimo esė, mokymąsi iš kursinių darbų pritaikant praktinėms problemoms ir problemoms, su kuriomis jie susiduria darbe.

Kolegų mainai

Vykdydami mūsų Lyderystės plėtros programą (LDP), kiekvienas dalyvis turi galimybę kurį laiką praleisti kolegos dalyvio organizacijos patalpose. Šie struktūruoti mainai suteikia puikią galimybę mokytis iš kitų verslo praktikos ir konteksto. Dalyviai teikia vienas kitam grįžtamąjį ryšį ir įtraukia šį komponentą į savo LDP refleksijos dokumentą.

„Capstone“ verslo modeliavimas

Galingas kompiuterinis modeliavimas leis dalyviams įgyvendinti savo drausminimo įgūdžius konkurencingame ir labai tikroviškame verslo žaidime. Konkurenciniai rezultatai vertinami modeliuojamose rinkose.

Galutinis projektas

Galutinis projektas reikalauja, kad dalyviai pritaikytų kurso turinį dirbdami prie realių galimybių įgyvendinti programą po studijų. Projektus gali remti net įmonė.

128284_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg„Helloquence“ / „Unsplash“

Priėmimas

Mes ieškome patyrusių vadovų, turinčių intelektualų smalsumą ir norą mokytis bei mesti iššūkį griežtoje akademinėje programoje. Mes laukiame paraiškų iš viso pasaulio, nepriklausomai nuo rasės, religijos, lyties ar finansinės būklės, ir mūsų tikslas yra sukurti aukščiausios kokybės, įdomią, dinamišką ir įvairialypę klasę.

Per metus suvartojama viena GEMBA dalis, padalyta į tris regioninius skyrius, susidedančius iš maždaug 210 dalyvių ir iš viso atstovaujančių daugiau nei 50 tautybių. EMBA priėmimo procesas yra vienodas visiems GEMBA pareiškėjams, nesvarbu, ar jie kreipiasi į Aziją, Vidurinius Rytus, ar į Europos skyrių. Tačiau paraiškų pateikimo terminai skiriasi, nes skyriai prasideda skirtingomis dienomis.

Ar esate pasiruošęs iššūkiui?

GEMBA nėra tik intensyvus verslo kursas. Tai yra intensyvi visokeriopa patirtis: pagrindinis įsipareigojimas, kurį reikia išlaikyti daugelį mėnesių. Prieš pradėdami EMBA priėmimo procesą, atsižvelkite į tai, kad turite lankyti visus modulius ir pasiruošti jiems be išimčių, taip pat atlikdami didelę darbo apimtį tarp modulių.

Priėmimo kriterijai

Mes turime keturis EMBA priėmimo kriterijus, kurie visi turi vienodą svarbą:

Įrodyta lyderystė

INSEAD ieško kandidatų, kurie galėtų parodyti savo, kaip lyderio, galimybes. Įvertindami jūsų paraišką atsižvelgsime į jūsų profesinę patirtį ir ankstesnius rezultatus. Mūsų dabartinės klasės dalyviai vidutiniškai turi 13 metų darbo patirtį ir ne mažiau kaip trejus metus vadovaujančius vaidmenis, atsakingus už komandas ir (arba) projektus.

Akademinės galimybės

„ INSEAD GEMBA“ yra intensyvus, griežtas ir sudėtingas. Jūs turite turėti tvirtą akademinį pagrindą: pripažinto kolegijos ar universiteto bakalauro laipsnį ar jam prilygintą kvalifikaciją (nors išimtinėmis aplinkybėmis galime atsisakyti šio reikalavimo).

Tarptautinė perspektyva

Mes pritraukiame kandidatus, pasižyminčius kultūrų jautrumu ir tarptautine perspektyva. Mes laikome pareiškėjus, gyvenusius, dirbusius ar studijavusius užsienyje arba dirbančius tarptautinėse kompanijose ar tarptautiniu lygiu su klientais, tiekėjais ar kitomis suinteresuotosiomis šalimis.

Gebėjimas prisidėti

Ieškome kandidatų, kurie demonstruoja aiškų intelekto augimo norą tiek klasėje, tiek dirbdami prie grupių projektų. Tikimasi, kad dalyviai aktyviai dalyvaus ir dalinsis įgytomis žiniomis per savo profesinę ir asmeninę patirtį.

Datos ir galutiniai terminai

Kol yra galutiniai terminai, paraiškas priimame nuolat, tai reiškia, kad kai tik pateiksite, mes pradėsime tvarkyti jūsų paraišką. Tačiau mes rekomenduojame kreiptis kuo anksčiau, ypač jei ketinate kreiptis dėl stipendijos.

Azijos skyrius Vidurinių Rytų skyrius Europos skyrius
1 turas 2020 m. Sausio 17 d 2020 m. Vasario 15 d 2020 m. Kovo 1 d
2 turas 2020 m. Kovo 6 d 2020 m. Balandžio 11 d 2020 m. Gegužės 10 d
3 turas 2020 m. Balandžio 24 d 2020 m. Birželio 13 d 2020 m. Liepos 12 d
4 turas 2020 m. Birželio 5 d 2020 m. Rugpjūčio 8 d 2020 m. Rugsėjo 06 d

Vykdomosios MBA (GEMBA) mokesčiai ir išlaidos

Programa vykdoma moduliniu formatu „Campus Europe“, „Asia Campus“ ir Viduriniųjų Rytų universiteto miesteliuose, priklausomai nuo to, kuriame skyriuje prisijungiate. Nepriklausomai nuo to, kurį maršrutą pasirinksite, mokysitės visuose trijuose miesteliuose ir antrąją programos pusę sudarysite kaip vieną klasę. Klasę abiturientai baigia Singapūre.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We bring together people, cultures, and ideas to develop responsible leaders who transform business and society.

We bring together people, cultures, and ideas to develop responsible leaders who transform business and society. Skaityti mažiau
Fontenblo , Singapūras , Abu Dabis , San Franciskas + 3 Daugiau Mažiau