Pasaulinis MBA

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Globalus MBA ir sau

Ar norite sukurti savo MBZ? Tuomet geriausias jūsų pasirinkimas yra MBA . Šis MBA būdas leidžia pasirinkti tuos mokymo modulius ir tarptautinę patirtį, kurie geriausiai atitinka jūsų poreikius. Taigi jūs gausite maksimalią naudą iš visų MBA dalykų.

Ką gausite po MBA?

 • Jūs įgysite bendrą įmonės veiklos viziją , taip pat skirtingų ją sudarančių elementų ir sričių ryšį ir svarbą.
 • Jūs suprasite aplinką ir organizaciją kaip pagrindinę tarpusavyje susijusią visumą nustatant verslo galimybes.
 • Įgysite strateginę ir integracinę organizacijos viziją, kuri palengvina sprendimų priėmimą.
 • Suprasite ir išmoksite aiškinti pagrindines finansines ekonomines verslo valdymo sąvokas .
 • Jūs išsiugdysite pagrindines organizacinių talentų valdymo kompetencijas ir įgūdžius.
 • Jūs vizualizuosite klientą kaip verslo valdymo epicentrą, kad nukreiptumėte veiksmus link jo pasitenkinimo.
 • Kurdami novatoriškus verslo planus , skatinsite verslumą.
 • Jūs įsigilinsite į skaitmeninių verslo modelių , puoselėjančių organizacijos kultūrą, orientuotą į naujus technologinius iššūkius, kūrimą ir įgyvendinimą .

129570_photo-1517245386807-bb43f82c33c4.jpgPriekinis kelias / Unsplash

Siūlomas trijų krypčių metodinio rinkinio derinys: Mokymas - patirtis - Profesinis tobulėjimas. Taikant šią metodiką galima palengvinti ir pritaikyti mokymąsi vis labiau konkurencingoje aplinkoje, kuriai būtinas nuolatinis mokymasis ir perkvalifikavimas.

Kaip vyksta treniruotės?

 • Seansai akis į akį Iš esmės praktinis mokymas, pagrįstas mokytojų profesine patirtimi ir įteisintų metodikų bei darbo modelių įgijimu.
 • Praktiniai atvejai Diskusija ir praktinių atvejų realizavimas, per kuriuos studentai dirbs kaip komanda ir gali pasiūlyti sprendimus, pritaikydami įgytas žinias.
 • Virtualus miestelis Virtuali platforma, kurioje studentai ras reikiamų išteklių praktiniams atvejams išspręsti. Tai taip pat yra priemonė palengvinti bendravimą grupėje ir yra susitikimo vieta, kurioje galima diskutuoti, konsultuotis ir siūlyti dominančias temas.
 • Mokymai internetu. Per virtualią platformą studentai galės atsakyti į klausimus ir palaikyti ryšį su fakulteto personalu.
 • Technologija Mes remsimės skirtingais technologiniais sprendimais, kurie leis dalyviams eksperimentuoti su realiais įrankiais, kuriuos šiuo metu įmonės naudoja savo skaitmeninės pertvarkos procesuose.

Kaip skatinamas patirtinis mokymasis?

 • Treniruotės lauke Už klasės ribų vykdoma veikla, kuria siekiama pagilinti pagrindines vadybos kompetencijas organizacijose netikrumo ir sudėtingumo kontekste (lyderystė, komandinis darbas, naujovės, atsparumas, vykdomoji žvalgyba, komunikacija, konfliktų sprendimas ir kt.).
 • Namų ūkių atvejai. Mes pateiksime realius atvejus įmonėse, veikiančiose skirtingų sektorių (avalynės, mažmeninės prekybos, prabangos, logistikos, pramonės, paslaugų, žaislų, turizmo, technologijų ir kt.) Ir tipologijų (MVĮ ir tarptautinės įmonės) srityse, kur be to, kad lankysitės ir žinosite kiekvieno įrenginius įmonės, MBA dalyviai bandys išspręsti realų įmonės iššūkį, kuriam vadovauja tas pats vadovas. „Inhouse“ atvejai bus puiki proga išbandyti žinias ir metodikas, įgytas MBA, taip pat bus galimybė plėtoti ryšius su tos srities įmonėmis.
 • Tarptautinė patirtis (globalus MBA būdas). Jei pasirinksite visuotinį MBA, savo studijas „Tarptautine patirtimi“ galėsite papildyti trimis studijų kelionių būdais: Silicio slėniu, Džordžtaune ir Kinijoje.

metodika

FBS verslo mokyklos metodologija yra ypač praktiška: joje visas dėmesys skiriamas maksimaliam „Mokymasis darant", tai yra, mokymasis darant. Metodika, kurios laikomasi visose FBS MBA programose, yra atvejo metodas, per kuriuos studentai turėtų paruošti ir pasiūlyti praktinių prielaidų sprendimus, įtraukdami studentą į sprendimų priėmimo procesą. Ši metodika reikalauja labai gerai apmokytos šios technikos klozeto, nes klasės turi tapti autentiškais bendrų žinių forumais.

programos struktūra

MBA programa FBS verslo mokykloje yra suskirstyta į tris laikotarpius.129656_pic-ia01.png

Lygiavimo laikotarpis prasideda likus kelioms savaitėms iki oficialios MBA dienos. Šiuo savanoriškos pagalbos laikotarpiu mokiniai mokosi pamokų pagrindus, naudoja "Office" įrankius ir kitus dalykus, kurie gali padėti įgyvendinti programą.

MBA laikotarpis suskirstytas į šias dalis ar etapus:

Pagrindai: Esminis esminis valdymo tobulinimo aspektų pakeitimas, suteikiantis 360º verslo viziją.

Pažengusieji: gilinami vadybos įgūdžiai ir gebėjimai per turinį, pradedant nuo didžiųjų duomenų ir baigiant tarptautine prekyba. SPECIALIZACIJA: paskutinįjį laikotarpį sudaro specializacija pagal įmonės sritis, pvz., Bendrąjį valdymą, finansų valdymą, žmogiškųjų išteklių valdymą ar kt. .

Projektas: Bendrovės kūrimo projekto, kuriame pritaikytas mokomasis dalykas pritaikytas dėstytojo pagalbai ir individualiam monitoringui, kūrimas.

Asmeninis karjeros planas: lydimasis studento strateginio karjeros plėtros plano planavimas. Įsidarbinimas yra viena iš svarbiausių FBS MBA savybių.

Kai moksleiviai baigia mokytis, jie gali eiti mokymosi komplementos. Šiuo savanoriškos pagalbos laikotarpiu studentai išplėstų savo žinias apie skaitmeninį verslą, kurio temos orientuotos į skaitmeninę ekosistemą, viziją ir skaitmeninę strategiją, verslo modelius skaitmeninėje aplinkoje, technologinių sutrikimų ir dizaino mąstymą, skaitmeninį rinkodarą ir el. Prekybos bei žmogiškųjų išteklių valdymą aplinkoje. skaitmeninis, taip pat skaitmeninis finansavimas.

Tarp papildomų dalykų pridedamas kalbos tobulinimo modulis.

Patirtis

FBS MBA siekia ne tik žinių ir sprendimų priemonių įsigijimo, bet ir asmeninių įgūdžių ar minkštųjų įgūdžių ugdymo.

Lauke. Keletą dienų kitokios dinamikos atvejai ir pastabos pasikeičia mokymosi aplinkoje už mokyklos ribų ir visiškai skiriasi nuo įprastos, kuri pabrėžia vadovavimo ir komandinio darbo svarbą.

Veiksmingos komunikacijos strategijos. Šio seminaro tikslas - išmokti bendrauti, kad pasiektume norimus tikslus. Geros komunikacijos strategijos sukūrimas leidžia efektyviai bendrauti.

Apsilankymai įmonėse. Jie siekia, kad verslo tikrovė būtų studentams. Vizitai suteikia studentams galimybę susisiekti su žmonėmis, procesais ir verslo realijomis, kurios suteikia jiems atnaujintas žinias ir leidžia jiems žinoti savo karjeros taikymą profesinėje praktikoje.

Profesionalaus taikymo dienos. Mokydamiesi Fundesem, studentas galės lankyti konferencijas, seminarus ir praktinius užsiėmimus, vadovaujamus profesionalių pranešėjų iš verslo pasaulio. Šių dienų tikslas - praturtinti studento mokymąsi, būti naujausia naujausia verslo naujiena ir sužinoti apie naujausias darbo paieškos tendencijas. Žinodami profilius, kuriuos labiausiai vertina įmonės, galima padėti studentams sutelkti savo profesinę karjerą.

Vadovų talento ugdymas. FBS metodologija leidžia studentams ugdyti valdymo įgūdžius ir gebėjimus, sprendžiant tikras verslo problemas. Ši metodika skatina komandinį darbą sprendžiant bylas, integruojant ir praturtinant kolegų įnašais ir patirtimi.

Tinklo kūrimas Santykiai su mokytojais ir klasiokais yra būtini norint pradėti karjerą bet kuriame sektoriuje.

Papildomi seminarai

Per magistrantūros studijas studentas dalyvaus įvairiuose seminaruose ir seminaruose, kurie baigs mokymus.

Naujovės Seminaras, sukurtas palengvinti procesus, įrankius ir viziją, būtinus naujovėms kurti. Tai suteikia studentui galimybę praktiškai išmokti bendro kūrimo, tyrimų ir inovacijų metodo.

Padarykite matomą profesinę kompetenciją. Viso kurso metu numatomi seminarai ir mokymai, siekiant padėti studentams pagerinti jų prieinamumą ar augimą darbo rinkoje.

Motyvuotos komandos Produktyvios komandos Teisinga šių komandų kryptimi slypi įmonės produktyvumas ir tam reikia, kad nauji vadovai įgytų ir ugdytų įvairius įgūdžius, tokius kaip pozityvus bendravimas, emocinis intelektas, pripažinimas ir kt.

Profesinio taikymo dienos. MBA metu studentas gali lankyti konferencijas, seminarus ir seminarus, kuriems vadovauja profesionalūs pranešėjai iš verslo pasaulio.

Vienuolynas

FBS fakultetą sudaro aukščiausio lygio profesionalai iš verslo pasaulio, turintys didelę patirtį profesinėje srityje, taip pat mokymo, mokslinių tyrimų, konsultavimo ir konsultavimo srityse.

Mokymo komanda turi patirties vadovaujant nacionalinėms ir tarptautinėms įmonėms, taip pat turi puikų pedagoginį pasirengimą, leidžiantį dėstyti dalykus apie įmones, kuriose jie yra ekspertai. Šie specialistai suteikia savo žinias, įgytas iš praktikos. profesionalų, mūsų MBA programose studentams suteikiama visuotinė vizija, tiksli ir ištikimai pritaikyta įmonės realybėje.

Karjeros plėtra

FBS padeda studentui, kad jis galėtų planuoti savo profesinę karjerą priimdamas tinkamiausius sprendimus, taip pat, kad jis galėtų kurti ir įgyvendinti savo pagrindinius tikslus.

Naudodamas įvairias paslaugas (karjeros patarėjas, koučingas ir mentorystė, seminarai ir praktiniai užsiėmimai bei darbo orientacija), studentas yra lydimas rengiant ir įgyvendinant strateginį karjeros plėtros planą. Panašiai yra galimybė naudotis darbo birža, kuri teikia Kreipkitės į studentus ieškodami darbo arba norėdami patobulinti savo dabartinį darbą su įdarbinimo įmonėmis, talentų skautais ar tinkamomis įmonėmis

Kai kurie karjeros plėtros duomenys yra šie:

 • 4 iš 5 moksleivių, kurie stažuojasi pagal tą pačią bendrovę
 • 95 proc. FBS MBA studentų per du metus nuo meistro darbo pabaigos patobulina arba keičia darbą
 • Daugiau kaip 600 įmonių kreipėsi į „Fundesem“ studentus
 • Paskutiniais mokslo metais 2017/18 m. Įmonėse pasamdė 130 studentų

finansavimas

FBS yra ne pelno siekiantis fondas, kurio tikslas yra specialistų ir įmonių plėtra. Todėl fondas siūlo daugybę stipendijų kandidatams į MBA programas, kad bet koks studentas, tikrai pasiryžęs mokytis, galėtų užbaigti MBZ be ekonominių problemų. Be to, FBS turi labai palankius finansavimo susitarimus su keliais finansiniai subjektai.

Ką sako mokiniai

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The origins of Fundesem go back to 1965, when the School was created to meet the demand for a new generation of professionals. Since then and until now, we have defended the value of effort and the de ... Skaityti daugiau

The origins of Fundesem go back to 1965, when the School was created to meet the demand for a new generation of professionals. Since then and until now, we have defended the value of effort and the demand for excellence as key points to the achievement of tangible results. Skaityti mažiau