close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Peržiūrėti {mbastudies-global-mba:plural} ir Turizmas ir svetingumas

Globalus verslo administravimo magistras yra aukšto lygio universiteto apdovanojimas. Pasaulinė MBA gali būti orientuota į įvairius verslo aspektus, tačiau programa bus nagrinėjama įvairiais kultūriniais aspektais. Šio tipo išsilavinimas gali užtrukti nuo vienerių iki trejų metų. Kas yra pasaulinis MBA turizmo ir svetingumo srityje? Tai programa, kuri suteikia tarptautinį pažvel… Skaityti daugiau

Globalus verslo administravimo magistras yra aukšto lygio universiteto apdovanojimas. Pasaulinė MBA gali būti orientuota į įvairius verslo aspektus, tačiau programa bus nagrinėjama įvairiais kultūriniais aspektais. Šio tipo išsilavinimas gali užtrukti nuo vienerių iki trejų metų.

Kas yra pasaulinis MBA turizmo ir svetingumo srityje? Tai programa, kuri suteikia tarptautinį pažvelgimą į turizmo ir svetingumo studijas. Studentai gali gauti galimybę studijuoti įvairiose šalyse programos metu arba bent jau daugkultūriniu būdu pažvelgti į turizmo ir svetingumo problemas. Kiekviena programa gali būti šiek tiek kitokia, tačiau reikalingi kursai dažnai yra panašūs į viešbučių investicijų į nekilnojamąjį turtą ir jų vertinimą, tarptautinės turizmo politiką ir plėtrą, paskirties valdymą, svetingumo ir turizmo rinkodarą, pažangius svetingumo ir turizmo tyrimo metodus ir finansinį svetingumo industrija.

Pasaulinis turizmo ir svetingumo magistras gali padėti studentams įgyti įvairių įgūdžių, įskaitant organizavimą, rinkodarą ir vadovavimą. Šios galimybės ne tik padės žmogui sėkmingai dirbti svetingumo industrijoje, bet ir padės patobulinti studento asmeninį gyvenimą. Šio kurso metu įgyti įgūdžiai gali netgi padidinti pradinį atlyginimą.

Mokymas už pasaulinį MBA gali priklausyti nuo mokyklos vietos, programos trukmės ir klasių būdo. Dėl svyravimo studentai turi ištirti potencialias mokyklas, kad surastų tokias, kurios atitiktų jų poreikius.

Absolventai su pasaulio turizmo ir svetingumo MBA yra pasirengę siekti įvairių karjeros visoje svetingumo ir turizmo pramonėje. Pavyzdžiui, kai kurie studentai gali tapti viešbučių valdytojais, kelionių investicijų konsultantais, regionų turizmo direktoriais, turizmo tyrimų koordinatoriais, paskirties vadovais ar vyresniais kelionių organizatoriais. Šio švietimo metu įgyti įgūdžiai gali taip pat paruošti dalyvius tolesniam jų ugdymui per daktaro laipsnį.

Nesvarbu, kur gyvena tas asmuo, šį mokymą gali gauti internetiniai kursai ir vietos universitetai. Pasiruoškite sužinoti daugiau? Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Susijusios studijų sritys
arrow_drop_up arrow_drop_down
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
UET University School Of Tourism (Scuola Universitaria Europea per il Turismo)
Milan, Italija

Šis verslo administravimo magistras arba MBA (globalinis svetingumas ir turizmas) yra geras: absolventams, norintiems tęsti studijas, tiems, kurie nori tapti verslininkais ir ... +

Šis verslo administravimo magistras arba MBA (globalinis svetingumas ir turizmas) yra geras: absolventams, norintiems tęsti studijas, tiems, kurie nori tapti verslininkais ir pradėti savo verslą bei turizmo verslą, pereiti nuo kitų pramonės šakų ir tų, kurie nori savo karjerą ir prisiimti daugiau vyresniųjų vaidmenų arba prisijungti prie pasaulinių organizacijų. -
Pasaulinės MBA studijos
Dieninės
12 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia