Filter
Pasaulinės MBA studijos
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti {mbastudies-global-mba:plural} - Turizmo ir svetingumo studijos

Globalus verslo administravimo magistras yra aukšto lygio universiteto apdovanojimas. Pasaulinė MBA gali būti orientuota į įvairius verslo aspektus, tačiau programa bus nagrinėjama įvairiais kultūriniais aspektais. Šio tipo išsilavinimas gali užtrukti nuo vienerių iki trejų metų.

Kas yra pasaulinis MBA turizmo ir svetingumo srityje? Tai programa, kuri suteikia tarptautinį pažvelgimą į turizmo ir svetingumo studijas. Studentai gali gauti galimybę studijuoti įvairiose šalyse programos metu arba bent jau daugkultūriniu būdu pažvelgti į turizmo ir svetingumo problemas. Kiekviena programa gali būti šiek tiek kitokia, tačiau reikalingi kursai dažnai yra panašūs į viešbučių investicijų į nekilnojamąjį turtą ir jų vertinimą, tarptautinės turizmo politiką ir plėtrą, paskirties valdymą, svetingumo ir turizmo rinkodarą, pažangius svetingumo ir turizmo tyrimo metodus ir finansinį svetingumo industrija.

Pasaulinis turizmo ir svetingumo magistras gali padėti studentams įgyti įvairių įgūdžių, įskaitant organizavimą, rinkodarą ir vadovavimą. Šios galimybės ne tik padės žmogui sėkmingai dirbti svetingumo industrijoje, bet ir padės patobulinti studento asmeninį gyvenimą. Šio kurso metu įgyti įgūdžiai gali netgi padidinti pradinį atlyginimą.

Mokymas už pasaulinį MBA gali priklausyti nuo mokyklos vietos, programos trukmės ir klasių būdo. Dėl svyravimo studentai turi ištirti potencialias mokyklas, kad surastų tokias, kurios atitiktų jų poreikius.

Absolventai su pasaulio turizmo ir svetingumo MBA yra pasirengę siekti įvairių karjeros visoje svetingumo ir turizmo pramonėje. Pavyzdžiui, kai kurie studentai gali tapti viešbučių valdytojais, kelionių investicijų konsultantais, regionų turizmo direktoriais, turizmo tyrimų koordinatoriais, paskirties vadovais ar vyresniais kelionių organizatoriais. Šio švietimo metu įgyti įgūdžiai gali taip pat paruošti dalyvius tolesniam jų ugdymui per daktaro laipsnį.

Nesvarbu, kur gyvena tas asmuo, šį mokymą gali gauti internetiniai kursai ir vietos universitetai. Pasiruoškite sužinoti daugiau? Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Turizmo ir svetingumo studijos

UET University School Of Tourism (Scuola Universitaria Europea per il Turismo)

Šis verslo administravimo magistras arba MBA (globalinis svetingumas ir turizmas) yra geras: absolventams, norintiems tęsti studijas, tiems, kurie nori tapti verslininkai ... [+]

Ši programa jums patiks, jei esate:

Karjeros alpinistas, šiuo metu dirbantis turizmo ir svetingumo pramonėje,Karjeros perjungėjas, norintis tęsti karjerą tarptautinio turizmo ir svetingumo valdymo srityje, arbaAbsolventas, norintis tęsti studiją

Turėsite mokymosi patirtį, kuri apjungia mokslinius tyrimus, akademinę teoriją ir realaus pasaulio verslo praktiką. Programa suteiks jums įgūdžių, reikalingų siekiant patenkinti vadybos specialistų paklausą tarptautinėje turizmo ir svetingumo pramonėje. Užbaigus šį laipsnį, tikimasi, kad galėsite tęsti karjerą daugelyje sričių, įskaitant: svetingumo ir turizmo sektorių, paskirties valdymo organizacijas; aukštojo mokslo sektoriaus turizmas ir svetingumas, konsultacijos (tyrimai) turizmo ir svetingumo srityse, arba tapti verslininku.... [-]

Italija Milan
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba