Ieškoti {mbastudies-global-mba:plural} apie Turizmas

Verslo administravimo magistras yra aukštojo mokslo laipsnis, dažnai orientuotas į mokslinius verslo valdymo metodus. Pasaulinė MBA prisiima tarptautinį požiūrį į mokymąsi. Vidutiniškai ši programa trunka dvejus metus. Kas yra pasaulinis turizmo vadybos magistras? Ši aukštojo išsilavinimo programa suteikia studentams geresnį supratimą apie problemas, su kuriomis susiduria turizm… Skaityti daugiau

Verslo administravimo magistras yra aukštojo mokslo laipsnis, dažnai orientuotas į mokslinius verslo valdymo metodus. Pasaulinė MBA prisiima tarptautinį požiūrį į mokymąsi. Vidutiniškai ši programa trunka dvejus metus.

Kas yra pasaulinis turizmo vadybos magistras? Ši aukštojo išsilavinimo programa suteikia studentams geresnį supratimą apie problemas, su kuriomis susiduria turizmo pramonė. Pavyzdžiui, kursai gali pažvelgti į besikeičiančias technologijas, kurios daro įtaką turizmui. Kai kuriose programose gali būti atsižvelgiama ir į turizmo ekonominę vertę ir priklausomybę. Kiekviena programa turi unikalius reikalingus kursus. Tikimasi, kad studentai priims kursus, panašius į tarpkultūrinį valdymą, turizmo rinkodarą, tarptautinį finansų valdymą, šiuolaikinius turizmo klausimus ir tarptautinę politiką bei turizmo santykius.

Dalyviai jautriai reaguoja į turizmo aplinką, todėl jie gali geriau suprasti, kaip šis besikeičiantis laukas turi prisitaikyti prie naujų technologijų. Įgyjami projekto valdymo įgūdžiai padeda profesionalams prižiūrėti įvairias kasdienes užduotis ir specialias įmones. Programos tarpkultūrinis supratimas leidžia mokslininkams geriau pasiruošti dirbti tarptautinėje aplinkoje.

Tokio tipo MBA išlaidos gali skirtis nuo mokyklos iki mokyklos ir nuo metų. Jei pareiškėjas nori gauti tikslią įvertinimą, jis turi susisiekti tiesiogiai su mokyklomis.

Absolventai pasaulio MBA turizmo vadybos programoje yra pasirengę imtis lyderio vaidmens šioje pramonės šakoje. Turizmas gali apimti darbą aviakompanijose, viešbučiuose, kruizinių linijų ar gidų biuruose. Studentai gali tapti oro linijų kainų analitikais, kelionių linijos kambario direktoriais, gidų biuro viešbučių ar paskirties vadybininkų generaliniais vadybininkais. Tikslios galimybės gali priklausyti nuo asmens ankstesnio darbo ir išsilavinimo patirties. Kai kurie mokslininkai nusprendžia tęsti studijas, o ne prisijungti prie darbo jėgos.

Universitetai visame pasaulyje siūlo turizmo vadybos magistro laipsnį. Kai kuriose mokyklose netgi gali būti kursų internetu. Norėdami sužinoti daugiau arba kreiptis, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
UET University School Of Tourism (Scuola Universitaria Europea per il Turismo)
Milan, Italija

Šis verslo administravimo magistras arba MBA (globalinis svetingumas ir turizmas) yra geras: absolventams, norintiems tęsti studijas, tiems, kurie nori tapti verslininkais ir ... +

Šis verslo administravimo magistras arba MBA (globalinis svetingumas ir turizmas) yra geras: absolventams, norintiems tęsti studijas, tiems, kurie nori tapti verslininkais ir pradėti savo verslą bei turizmo verslą, pereiti nuo kitų pramonės šakų ir tų, kurie nori savo karjerą ir prisiimti daugiau vyresniųjų vaidmenų arba prisijungti prie pasaulinių organizacijų. -
Pasaulinės MBA studijos
Dieninės
12 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis