Filter
Pasaulinės MBA studijos
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Rasti {mbastudies-global-mba:plural} apie Turizmas

Verslo administravimo magistras yra aukštojo mokslo laipsnis, dažnai orientuotas į mokslinius verslo valdymo metodus. Pasaulinė MBA prisiima tarptautinį požiūrį į mokymąsi. Vidutiniškai ši programa trunka dvejus metus.

Kas yra pasaulinis turizmo vadybos magistras? Ši aukštojo išsilavinimo programa suteikia studentams geresnį supratimą apie problemas, su kuriomis susiduria turizmo pramonė. Pavyzdžiui, kursai gali pažvelgti į besikeičiančias technologijas, kurios daro įtaką turizmui. Kai kuriose programose gali būti atsižvelgiama ir į turizmo ekonominę vertę ir priklausomybę. Kiekviena programa turi unikalius reikalingus kursus. Tikimasi, kad studentai priims kursus, panašius į tarpkultūrinį valdymą, turizmo rinkodarą, tarptautinį finansų valdymą, šiuolaikinius turizmo klausimus ir tarptautinę politiką bei turizmo santykius.

Dalyviai jautriai reaguoja į turizmo aplinką, todėl jie gali geriau suprasti, kaip šis besikeičiantis laukas turi prisitaikyti prie naujų technologijų. Įgyjami projekto valdymo įgūdžiai padeda profesionalams prižiūrėti įvairias kasdienes užduotis ir specialias įmones. Programos tarpkultūrinis supratimas leidžia mokslininkams geriau pasiruošti dirbti tarptautinėje aplinkoje.

Tokio tipo MBA išlaidos gali skirtis nuo mokyklos iki mokyklos ir nuo metų. Jei pareiškėjas nori gauti tikslią įvertinimą, jis turi susisiekti tiesiogiai su mokyklomis.

Absolventai pasaulio MBA turizmo vadybos programoje yra pasirengę imtis lyderio vaidmens šioje pramonės šakoje. Turizmas gali apimti darbą aviakompanijose, viešbučiuose, kruizinių linijų ar gidų biuruose. Studentai gali tapti oro linijų kainų analitikais, kelionių linijos kambario direktoriais, gidų biuro viešbučių ar paskirties vadybininkų generaliniais vadybininkais. Tikslios galimybės gali priklausyti nuo asmens ankstesnio darbo ir išsilavinimo patirties. Kai kurie mokslininkai nusprendžia tęsti studijas, o ne prisijungti prie darbo jėgos.

Universitetai visame pasaulyje siūlo turizmo vadybos magistro laipsnį. Kai kuriose mokyklose netgi gali būti kursų internetu. Norėdami sužinoti daugiau arba kreiptis, ieškokite savo programos žemiau ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

 

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

1 Rezultatai Turizmas

UET University School Of Tourism (Scuola Universitaria Europea per il Turismo)

Šis verslo administravimo magistras arba MBA (globalinis svetingumas ir turizmas) yra geras: absolventams, norintiems tęsti studijas, tiems, kurie nori tapti verslininkai ... [+]

Ši programa jums patiks, jei esate:

Karjeros alpinistas, šiuo metu dirbantis turizmo ir svetingumo pramonėje,Karjeros perjungėjas, norintis tęsti karjerą tarptautinio turizmo ir svetingumo valdymo srityje, arbaAbsolventas, norintis tęsti studiją

Turėsite mokymosi patirtį, kuri apjungia mokslinius tyrimus, akademinę teoriją ir realaus pasaulio verslo praktiką. Programa suteiks jums įgūdžių, reikalingų siekiant patenkinti vadybos specialistų paklausą tarptautinėje turizmo ir svetingumo pramonėje. Užbaigus šį laipsnį, tikimasi, kad galėsite tęsti karjerą daugelyje sričių, įskaitant: svetingumo ir turizmo sektorių, paskirties valdymo organizacijas; aukštojo mokslo sektoriaus turizmas ir svetingumas, konsultacijos (tyrimai) turizmo ir svetingumo srityse, arba tapti verslininku.... [-]

Italija Milan
Spalis 2019
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba