MBASTUDIES.LT

Ieškoti Ištęstinės studijos {mbastudies-global-mba:plural} - Tarptautinės sveikatos priežiūros studijos - Pietų Korėjoje - 2020

Verslo specialistai, norintys remtis savo išsilavinimu ir patirtimi, gali siekti Global MBA. Ši studijų programa rengia studentus už lyderio pozicijas tarptautinėse kompanijose arba verslumo pastangas ir dažnai apima studijų užsienyje galimybes. 

Tarptautinė sveikatos priežiūra yra sveikatos priežiūros studija pasauliniu mastu. Tai skatina būsimiems studentams išplėsti savo medicinos repertuarą, įtraukiant pacientus iš visų kultūrų visame pasaulyje, taip pat rengiant juos dirbti su pažangia sveikatos priežiūros infrastruktūra.

Pietų Korėja, oficialiai Korėjos Respublika, yra suvereni šalis, esanti pietinėje Korėjos pusiasalio. Vardas "Korėja " yra kilęs iš Goryeo, dinastija, kuri valdė viduramžiais. Pietų Korėja yra dabar liberali demokratija ir ekonominė jėga. Labiausiai prestižinių išsamūs universitetai Seulo nacionalinio universiteto Korėja Išplėstinė instituto mokslo ir technologijų, Yonsei universitetas ir Korėjos universiteto.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais universitetais Geriausias Ištęstinės studijos {mbastudies-global-mba:plural} apie Tarptautinės sveikatos priežiūros studijos apie Pietų Korėjoje apie 2020

1 Rezultatai Tarptautinės sveikatos priežiūros studijos, Pietų Korėja Filter

Pasaulio sveikatos priežiūros valdymas mba (ghcm mba)

Hanyang University School of Business
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metai Kovas 2020 Pietų Korėja Seulas

Global Healthcare Management MBA (GHCM MBA) - pagrindinis programos tikslas yra gaminti profesionalius vadybininkus sveikatos priežiūros srityje, kurie turi žinių ir įgūdžių sveikatos priežiūros paslaugų valdyme globalizacijos sveikatos priežiūros rinkose eros.