MBASTUDIES.LT

Peržiūrėti visas Ištęstinės studijos {mbastudies-global-mba:plural} apie Tarptautinės sveikatos priežiūros studijos apie Azija apie 2020

Global MBA programos tarnauja specialistams, siekiantiems tobulinti savo karjerą tarptautiniame versle. Studentai studijuoja specializacijas, ypač naudingas šiai darbo sričiai. Kursų temos gali apimti užsienio kalbas ir kultūrinį jautrumą.

Tarptautinė sveikatos priežiūra yra sveikatos priežiūros studija pasauliniu mastu. Tai skatina būsimiems studentams išplėsti savo medicinos repertuarą, įtraukiant pacientus iš visų kultūrų visame pasaulyje, taip pat rengiant juos dirbti su pažangia sveikatos priežiūros infrastruktūra.

Studentai, kurie baigti savo laipsnį Azijos dalis auga numerius. Šiuo metu antra ir trečia pagal dydį ekonomika Azijoje. Be apribojimų, studentai turi aprašyti savo laiką Azijoje kaip geriausią patirtį savo gyvenimą. Šiandien trys iš keturių labiausiai apgyvendintų pasaulio šalių yra Azijoje: Kinija, Indija ir Indonezija.

Tiesiogiai susisiekite su jus dominančiais Geriausios Ištęstinės studijos {mbastudies-global-mba:plural}. Tarptautinės sveikatos priežiūros studijos. Azija. 2020

1 Rezultatai Tarptautinės sveikatos priežiūros studijos, Azija Filter

Pasaulio sveikatos priežiūros valdymas mba (ghcm mba)

Hanyang University School of Business
Universiteto miestelis Ištęstinės 2 metai Kovas 2020 Pietų Korėja Seulas

Global Healthcare Management MBA (GHCM MBA) - pagrindinis programos tikslas yra gaminti profesionalius vadybininkus sveikatos priežiūros srityje, kurie turi žinių ir įgūdžių sveikatos priežiūros paslaugų valdyme globalizacijos sveikatos priežiūros rinkose eros.