Ieškoti {mbastudies-global-mba:plural}, Svetingumo studijos

Studentai, norintys įgyti geresnio supratimo apie tarptautinį verslą, gali nuspręsti užsiimti globaliu verslo administravimo magistru, baigus bakalauro studijų programą. Pasaulinė MBA gali prireikti dvejų metų dieninių studijų. Kas yra pasaulinis MBA, Hospitality? Ši programa nagrinėja svetingumo tendencijas ir poreikius, kad studentai aiškiai suprastų, kaip tvarumas, lyderystė… Skaityti daugiau

Studentai, norintys įgyti geresnio supratimo apie tarptautinį verslą, gali nuspręsti užsiimti globaliu verslo administravimo magistru, baigus bakalauro studijų programą. Pasaulinė MBA gali prireikti dvejų metų dieninių studijų.

Kas yra pasaulinis MBA, Hospitality? Ši programa nagrinėja svetingumo tendencijas ir poreikius, kad studentai aiškiai suprastų, kaip tvarumas, lyderystė ir rinkodara taikomi svetingumo srityje. Programoje dažnai atsižvelgiama į esminius verslo aspektus, įskaičiuojant į svetingumą lemiančias sritis. Tikimasi, kad dalyviai ims kursus, panašius į lyderystės ir organizacijos efektyvumą, strateginę rinkodarą ir pardavimus svetingumo industrijoje, svetingumo finansavimą ir verslo planavimą, darnų svetingumo vystymą, prabangos prekės ženklą ir gyvenimo būdo valdymą, duomenų mokslą ir kritišką mąstymą, konkurencingumas.

Studentai mokosi pagrindinių vadovavimo įgūdžių per praktinę patirtį pasaulinės MBA programa, kuri gali geriau parengti juos priimti sudėtingus sprendimus sparčiai besikeičiančią aplinką. Gauti derybiniai įgūdžiai gali padėti absolventams sukurti geresnes darbuotojų ir pardavėjų sutartis. Mokytojai taip pat gali įgyti įgūdžių, kurie bus naudingi kasdieniame gyvenime, pvz., Stiprus bendravimas.

Visuotinio MBA "Hospitality" kaina nėra vienoda kiekviename universitete. Mokymasis gali keistis net po metų, todėl svarbu, kad kandidatai gautų atnaujintą įvertinimą iš mokyklos, kurią jie tikisi dalyvauti.

Pasaulinis MBA "Hospitality" skirtas parengti studentus vyresniesiems vadovams šioje srityje. Todėl nenuostabu, kad mokslininkai, turintys šį išsilavinimą, turi daug įvairių karjeros galimybių. Galimos karjeros galimybės yra viešbučio generalinis direktorius, produkto ir prekės ženklo kūrimo viceprezidentas ir kambarių direktorius. Daugelis absolventų galų gale dirba pramogose ir laisvalaikio, kelionių, viešbučių ir maitinimo įstaigose, arba sveikatai ir sveikatai. Studento ankstesnis išsilavinimas ir darbo patirtis gali diktuoti, kokios rūšies galimybės yra.

Moksleiviai gali rasti globalų magistro laipsnį universitetuose visame pasaulyje. Internetinės programos leidžia tai pasirinkti, nesvarbu, kur gyvena asmuo. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos: 
UET University School Of Tourism (Scuola Universitaria Europea per il Turismo)
Milan, Italija

Šis verslo administravimo magistras arba MBA (globalinis svetingumas ir turizmas) yra geras: absolventams, norintiems tęsti studijas, tiems, kurie nori tapti verslininkais ir ... +

Šis verslo administravimo magistras arba MBA (globalinis svetingumas ir turizmas) yra geras: absolventams, norintiems tęsti studijas, tiems, kurie nori tapti verslininkais ir pradėti savo verslą bei turizmo verslą, pereiti nuo kitų pramonės šakų ir tų, kurie nori savo karjerą ir prisiimti daugiau vyresniųjų vaidmenų arba prisijungti prie pasaulinių organizacijų. -
Pasaulinės MBA studijos
Dieninės
12 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis
 

TIP! If you represent a school and want to add your programs to our listings, contact us here