Filter
Pasaulinės MBA studijos
Meksika Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Peržiūrėti visas 2 Geriausias {mbastudies-global-mba:plural} Meksikoje. 2019/2020

Global MBA programa traukia studentus verslo karjerą tarptautiniu požiūriu. Dalyviai dažnai studijuoja užsienyje, įgydami praktinės patirties tarptautinėje darbo aplinkoje ir bendradarbiaudami su įvairiais bendraamžiais.

MBA arba Master of Business Administration yra dvejų metų studijų programa. Norint siekti MBA, studentai pirmiausia turi gavau bakalauro susijusioje srityje. Be MBA programą, studentai gauna su verslu susijusios kursinių Tas kvalifikuotas juos eksploatuoti ir valdyti įmones ir įmones.

 

Meksika yra viena iš populiariausių turistinių šalių planetoje. Šalis turi tiek atogrąžų ir vidutinio klimato zonų suteikiant studentams geriausią laiką čia. Jei norite studijuoti savo kursą Nacionalinėje autonominio universiteto Meksikos, jis bus puikus gyvenimas su daug pramogų šalyje taip pat.

Jau šiandien pradėkite savo geriausius {mbastudies-global-mba:plural} Meksikoje ir 2019/2020

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos studijų galimybės Šiaurės Amerika

Rezultatai

IESA - Instituto de Estudios Superiores de Administración

Iš Global MBA tikslas yra plėtoti vadybinius gebėjimus, reikalingus norint pasiekti geresnį plėtrą tarptautiniame versle. dvigubas laipsnis suteikiamas .... ... [+]

Global MBA

Global MBA yra bendra iniciatyva iš keturių verslo mokyklų:

* Tulane universitetas, JAV. * Instituto Tecnologico Autónomo de Meksika (ITAM), Meksika. * Universidad de Los Andes (Uniandes), Kolumbija. * Institutas Aukštųjų administravimo studijas (IESA), Venesuela.

Iš Global MBA tikslas yra plėtoti vadybinius gebėjimus, reikalingus norint pasiekti geresnį plėtrą tarptautiniame versle.

MBA (IESA) / magistras Global Management (Tulane universitetas): dvigubas laipsnis bus apdovanoti.

Programos funkcijos:

World: Suprasti geriausia valdymo praktika ir Lotynų Amerikos įmonių. Globalus požiūris: klasės mokoma šešių miestų, naudojant strategiją orientuota į atvejus didžiųjų įmonių visame pasaulyje. Challenger: trabjos įranga sudaryta iš keturių arba daugiau studentų iš šalių, kuriose tvarkymo skirtingas kultūras yra būtina ir tinklai plečiasi. ... [-]
Meksika Buenavista
Spalis 2019
Ispanų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EGADE Business School

„Global OneMBA“ yra tarptautinė vykdomoji MBA, kurią sukūrė penkios labiausiai prestižinės verslo mokyklos, turinčios pasaulinio lygio išsilavinimą. ... [+]

„Global OneMBA“ yra tarptautinė vykdomoji MBA, kurią sukūrė penkios geriausios pasaulio verslo mokyklos, siekdamos suteikti pasaulinio lygio išsilavinimą:

Majamio universiteto Majamio universitetas, Jungtinės Amerikos ValstijosEGADE Business School , Tecnológico de Monterrey, Meksika.Escola de Sao Paulo da Fundação administracijos departamentas Getulio Vargas, Brazilija.Vadybos mokykla, Xiameno universitetas, Kinija.Roterdamo vadybos mokykla, Erasmus universitetas, Nyderlandai.

„Global OneMBA“ yra pasaulinė vykdomoji MBA, skirtingai nei bet kuri kita pasaulyje. Dinamiškoje mokymosi aplinkoje studentai nuodugniai išnagrinėja įvairias organizacijas, politiką ir kultūrą keturiuose regionuose - Azijoje, Europoje, Lotynų Amerikoje ir Šiaurės Amerikoje, kad suprastų, kaip verslas vyksta išsivysčiusiose ir besivystančiose rinkose.... [-]

Meksika Mexico City Monterrey Guadalajara
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
21 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba