Filter
Pasaulinės MBA studijos
Studijų tipas: Visi Tempas: Visi

Rasti 2 {mbastudies-global-mba:plural}, Lyderystė

Daugelis studentų nori siekti magistro laipsnio baigę bakalauro programą, o tiems, kurie domisi karjera tarptautiniame versle, užsiregistruoti Global MBA programoje gali būti geras pasirinkimas. Įvadas studentams įvairioms kultūroms ir verslo praktikai, programa gali pasiūlyti specialių žinių pasirinktoje srityje.

Kas yra "Global MBA" lyderystėje? Šio tipo programa paprastai suteikia studentams žinių, reikalingų sėkmingai verslo pasaulyje, naudojant kursus, skirtus tokioms temoms kaip finansų, vadybos teorija ir verslo strategija. Studentai gali išmokti kurti ir įgyvendinti verslo strategijas, kad sėkmingai veiktų įmonės. Programos tikslas yra sukurti gilų, visapusišką supratimą apie tai, kaip verslo funkcijos veikia visame pasaulyje.

Studentai paprastai kuria daug įgūdžių, o užsiregistravo Global MBA programoje. Stiprūs bendravimo įgūdžiai leidžia studentams tinkamai bendrauti, o analitiniai įgūdžiai leidžia naršyti sudėtingas verslo strategijas ir politiką. Probleminio sprendimo įgūdžiai gali būti naudingi tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime.

Tai paprastai trunka maždaug dvejus metus, norint užbaigti pasaulinę MBA programą, tačiau kaina skiriasi nuo mokyklos iki mokyklos. Universitetai, siūlančios skirtingas programas, labai skiriasi. Klasių vieta taip pat gali būti kainų veiksnys.

Global MBA Leadership paprastai rengia studentus įvairias įdomias karjerą. Daugelis tampa verslo vadybininkais, o kiti nori dirbti kaip verslininkai. Kai kurie siekia karjeros kaip verslo analitikai ar projektų vadovai. Darbuotojai, pavyzdžiui, reklamos vadovai arba rinkodaros tyrimų vadovai, gali būti prieinami tiems, kurie nori kūrybinę karjerą, arba studentai gali pasirinkti dirbti kaip duomenų analitikai arba logistikos konsultantai.

Nors daugelis studentų vis dar dalyvauja klasėse, vykdomose universitetuose, internetinės klasės tampa vis populiaresnės nei kada nors anksčiau, nes jos suteikia daugiau lankstumo. Mokyklos visame pasaulyje auga, kad atitiktų šį poreikį, suteikiant daugiems studentams galimybę dalyvauti kursuose internetu. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau

2 Rezultatai Lyderystė

Long Island University, Post Campus

LIU vienerių metų pasaulinis MBA yra unikali programa, skirta mokiniams įgyti patrauklią mokymosi patirtį trijuose pasaulio centruose: Londone, Šanchajuje ir Niujorke. ... [+]

Vieneri metai. Trys žemynai. Paspartintas pasaulinis MBA.

LIU vienerių metų pasaulinis MBA yra unikali programa, skirta mokiniams įgyti patrauklią mokymosi patirtį trijuose pasaulio centruose: Londone, Šanchajuje ir Niujorke.

Trys pagrindinės verslo mokyklos, viena pasaulinio lygio MBA

Persijunkite per tris pagrindinius Europos, Azijos ir Šiaurės Amerikos institutus: Lucy Cavendish kolegiją Kembridže, Fudano universiteto vadybos mokyklą ir LIU Post vadovybės kolegiją.

Programos struktūraTrukmė: 11 mėnesių programaPradžia: 2019 m. Rugpjūčio viduryjePasaulinis universitetas:24 savaitės Niujorke5 savaitės Londone4 savaitės ŠanchajujeLaipsnis: LIU MBA laipsnis ir sertifikatas iš Fudano universitetoInstrukcijos kalba: anglųKaip atrodys jūsų 11 mėnesių... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Brukvilis Kinija Šanchajus Jungtinė Karalystė Londonas  + 2 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
11 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Richfield University

"Richfield College" verslo administravimo magistras (MBA) su galimybe dalyvauti globalioje lyderystėje yra magistrantūros studijų programa, skirta studentams prisidėti pr ... [+]

Verslo administravimo magistras (MBA) Global Leadership

"Richfield College" verslo administravimo magistras (MBA) su galimybe dalyvauti globalioje lyderystėje yra magistrantūros studijų programa, orientuota į studentų rengimą prisidėti prie subjektų, kurie aktyviai dalyvauja pasaulinėje verslo veikloje, valdymui ir vadovavimui. Programa siūlo tvirtą pagrindą verslo administravimo srityje, orientuojantis į vykdomąjį ir pasaulinį lyderystę. Programa ne tik apima funkcines verslo žinias, bet ir rengia absolventus vadovauti atsakomybe šiuolaikiniame sudėtingame pasaulio verslo ir santykiuose.

Karjeros galimybės

Programa rengia savo absolventus prisidėti prie savo tarptautinių organizacijų ir verslo įmonių per pasaulinį supratimą, pilietiškumą ir atsakomybę, kultūrinės įvairovės etikos ir jų dinamikos pripažinimą, naujų informacijos ir komunikacijos technologijų bei išteklių naudojimą ir naujoviškų bei humaniškų sprendimų kūrimą. ir alternatyvos. Mūsų absolventai mokosi gerbti žmogaus orumą, aplinką ir pasaulinės taikos bei bendradarbiavimo vertę.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Los Andželas
Rugsėjis 2020
Anglų
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba