close

Filtrai

Peržiūrėti rezultatus

Rasti 2 {mbastudies-global-mba:plural}, Lyderystė

Daugelis studentų nori siekti magistro laipsnio baigę bakalauro programą, o tiems, kurie domisi karjera tarptautiniame versle, užsiregistruoti Global MBA programoje gali būti geras pasirinkimas. Įvadas studentams įvairioms kultūroms ir verslo praktikai, programa gali pasiūlyti specialių žinių pasirinktoje srityje. Kas yra "Global MBA" lyderystėje? Šio tipo programa paprastai suteik… Skaityti daugiau

Daugelis studentų nori siekti magistro laipsnio baigę bakalauro programą, o tiems, kurie domisi karjera tarptautiniame versle, užsiregistruoti Global MBA programoje gali būti geras pasirinkimas. Įvadas studentams įvairioms kultūroms ir verslo praktikai, programa gali pasiūlyti specialių žinių pasirinktoje srityje.

Kas yra "Global MBA" lyderystėje? Šio tipo programa paprastai suteikia studentams žinių, reikalingų sėkmingai verslo pasaulyje, naudojant kursus, skirtus tokioms temoms kaip finansų, vadybos teorija ir verslo strategija. Studentai gali išmokti kurti ir įgyvendinti verslo strategijas, kad sėkmingai veiktų įmonės. Programos tikslas yra sukurti gilų, visapusišką supratimą apie tai, kaip verslo funkcijos veikia visame pasaulyje.

Studentai paprastai kuria daug įgūdžių, o užsiregistravo Global MBA programoje. Stiprūs bendravimo įgūdžiai leidžia studentams tinkamai bendrauti, o analitiniai įgūdžiai leidžia naršyti sudėtingas verslo strategijas ir politiką. Probleminio sprendimo įgūdžiai gali būti naudingi tiek profesiniame, tiek asmeniniame gyvenime.

Tai paprastai trunka maždaug dvejus metus, norint užbaigti pasaulinę MBA programą, tačiau kaina skiriasi nuo mokyklos iki mokyklos. Universitetai, siūlančios skirtingas programas, labai skiriasi. Klasių vieta taip pat gali būti kainų veiksnys.

Global MBA Leadership paprastai rengia studentus įvairias įdomias karjerą. Daugelis tampa verslo vadybininkais, o kiti nori dirbti kaip verslininkai. Kai kurie siekia karjeros kaip verslo analitikai ar projektų vadovai. Darbuotojai, pavyzdžiui, reklamos vadovai arba rinkodaros tyrimų vadovai, gali būti prieinami tiems, kurie nori kūrybinę karjerą, arba studentai gali pasirinkti dirbti kaip duomenų analitikai arba logistikos konsultantai.

Nors daugelis studentų vis dar dalyvauja klasėse, vykdomose universitetuose, internetinės klasės tampa vis populiaresnės nei kada nors anksčiau, nes jos suteikia daugiau lankstumo. Mokyklos visame pasaulyje auga, kad atitiktų šį poreikį, suteikiant daugiems studentams galimybę dalyvauti kursuose internetu. Žemiau ieškokite savo programos ir tiesiogiai susisiekite su pasirinktos mokyklos priėmimo biuru, užpildydami švino formą.

Skaityti mažiau
Related fields of study
arrow_drop_up arrow_drop_down
Kitos šios studijų srities programos: 
format_list_bulleted Filtrai
Long Island University, Post Campus
Brookville, Jungtinės Amerikos Valstijos +2 Daugiau

LIU vienerių metų pasaulinis MBA yra unikali programa, skirta mokiniams įgyti patrauklią mokymosi patirtį trijuose pasaulio centruose: Londone, Šanchajuje ir Niujorke.

LIU vienerių metų pasaulinis MBA yra unikali programa, skirta mokiniams įgyti patrauklią mokymosi patirtį trijuose pasaulio centruose: Londone, Šanchajuje ir Niujorke. -
Pasaulinės MBA studijos
Dieninės
11 mėnesiai
Anglų
Universiteto miestelis
 
Richfield University
Los Angeles, Jungtinės Amerikos Valstijos

"Richfield College" verslo administravimo magistras (MBA) su galimybe dalyvauti globalioje lyderystėje yra magistrantūros studijų programa, skirta studentams prisidėti prie va ... +

"Richfield College" verslo administravimo magistras (MBA) su galimybe dalyvauti globalioje lyderystėje yra magistrantūros studijų programa, skirta studentams prisidėti prie valdymo ir -
Pasaulinės MBA studijos
Anglų
Rgs. 2020
Universiteto miestelis
Internetinės
 

PATARIMAS! Jei atstovaujate mokyklai ir norite į sąrašą įtraukti savo programų, susisiekite su mumis čia